Joan Smalls باز می شود تا در مورد تبعیض در صنعت مد به عنوان “نشانه سیاه’

Joan Smalls است صحبت کردن در مورد تبعیض در صنعت مد در یک پرده تصویری به اشتراک گذاشته شده در Instagram.

در این کلیپ با عنوان “ما نمی روند” از پورتوریکو مدل به نام مارک عوامل و انتشارات برای تداوم “سیستمیک” نژاد پرستی.

Smalls همچنین نشان داد او اهدا خواهد شد 50 درصد از حقوق و دستمزد برای سال به سازمان هایی که در حمایت از سیاه و سفید زندگی مهم جنبش است.

“وجود دارد یک زن و شوهر از چیزهایی که من نیاز به خارج از قفسه سینه من” او آغاز شد و در این ویدئو قبل از اقدام به خواندن از یک ورق یادداشت ها.

“من نمی نیاز به اعتبار سنجی از یک صنعت است که بازیگران من به عنوان یک نشانه سیاه در حالی که نادیده گرفتن کل من هویت فرهنگی,” او گفت: قبل از توضیح میدهد که چگونه او غالبا گفته شده که موهای خود را یک “مسئله” در حالی که در مدل سازی شغل.

Smalls در ادامه به توضیح دهید که چگونه او اغلب تا به حال برای به اشتراک گذاشتن مبارزات با زنان سفید بود و به ندرت این فرصت را به یکی جلو در خود.

“چند بار که من تا به حال برای به اشتراک گذاشتن مبارزات و یا سرمقاله? وقتی دیدم من همتایان بود که موفقیت خود را در آن نبرد ثابت,” او گفت:.

صحبت کردن به طور مستقیم به صنعت مد Smalls گفت: “شما بخشی از این چرخه است که استمرار این رفتارهای آگاهانه.

“بسیاری از شما که ادعا می شود همه چیز در مورد تنوع و فراگیر شروع به پریدن در ارابه موسیقی از آنجا که رسانه های اجتماعی برگزار می شود شما مسئول عدم اذعان به ما.”

Smalls به این نتیجه رسیدند ویدئو های خود را با دعوت از بازیکنان صنعت به “صحبت کردن” و نشان دادن همبستگی با جامعه سیاه و سفید.

“سکوت خود را نه تنها توهین به آن است که بخشی از مشکل بزرگتر در این صنعت” او گفت:.

“آن زمان را به ما یک صندلی در پشت میز چرا که ما شایسته هستند. چون ما با استعداد هستند چرا که ما منحصر به فرد هستند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

دیدگاهتان را بنویسید