Rupert Grint تبدیل شده است که آخرین عضو از هری پاتر بازیگران برای نشان دادن حمایت برای جامعه فراجنسیتی زیر نظر توسط جی کی رولینگ.

این بازیگر گفت: این بار که او مخالف نظرات اخیر ساخته شده توسط نویسنده رولینگ بود که مارک “transphobic” آنلاین.

“من بصورتی پایدار و محکم ایستاده با ترانس جامعه و اکو احساسات بیان شده توسط بسیاری از هم سن و سالان من” Grint که بازی رون ویزلی در فیلم های هری پاتر, فیلم نوشت. “ترانس زنان زنان هستند. ترانس مردان مردان هستند.”

او ادامه داد: “همه ما باید از حق زندگی با عشق و بدون قضاوت.”

تقریبا یک هفته پس از رولینگ در اصل توییتی انتقاد او از یک مقاله با استفاده از ترانس-فراگیر اصطلاح “مردم با دوره” تعداد زیادی از فیلم سازگاری’ ستاره را نشان داده و حمایت خود را برای ترانس جامعه و ترانس طرفداران هری پاتر.

دانیل رادکلیف که بازی عنوانی جادوگر در سری گذراند مقاله برای تجاوز+ پیشگیری از خودکشی خیریه Trevor پروژه در روز شنبه (8 ژوئن) انعکاس Grint بیانیه به عنوان او می نویسد: “زنان تغییر جنسیت زنان هستند.

“هیچ بیانیه ای بر خلاف پاکسازی هویت و عزت مردم تغییر جنسیت می رود و در برابر همه مشاوره داده شده توسط حرفه ای مراقبت های بهداشتی انجمن ها که به مراتب بیشتر تخصص در این موضوع از یا جو یا I.”

اما واتسون علاوه بر تشویق طرفداران خود را به کمک به یک ترانس-حمایت از موسسات خیریه به tweeting: “ترانس مردم که آنها می گویند آنها و شایسته را به زندگی می کنند زندگی خود را بدون اینکه به طور مداوم مورد سوال و یا گفته آنها نیست که آنها می گویند آنها.”

او ادامه داد: “من می خواهم ترانس پیروان بدانید که من و بسیاری از مردم دیگر در سراسر جهان ببینید شما احترام شما و عشق شما چه کسی هستید.”

دیگر ستاره از حق رای دادن به صحبت کردن شامل Evanna Lynch, کتی لیونگ و بانی رایت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de