جی کی رولینگ ادعای جامعه است که در آستانه ‘رسوایی پزشکی’ بیش از مسائل تغییر جنسیت

جی کی رولینگ گفته است که او معتقد است که وجود خواهد داشت یک “رسوایی پزشکی” بیش از NHS هویت درمانگاه در آخرین پست در مورد مسائل تغییر جنسیت.

این هری پاتر نویسنده باعث شده است که جنجال بر سر موضع خود در ترانس حقوق در طول چندین بالا-پروفایل توییتر ردیف. او به شدت تکذیب اتهامات تراجنسی.

“پس از صحبت کردن در مورد هویت جنسیتی نظریه من دریافت هزاران ایمیل – بیش از من تا به حال بر روی یک موضوع واحد” او توییتی در روز شنبه.

“بسیاری از حرفه ای مشغول به کار در پزشکی و آموزش و پرورش و کار اجتماعی. همه نگران اثرات آسیب پذیر در افراد جوان است.

“نویسندگان این نامه فقط دو تا از تعداد فزاینده ای از خبرچین,” او نوشت: اشاره به یک پست در وب سایت فراجنسیتی روند.

او افزود: “حقیقت تلخ این است که اگر و زمانی که رسوایی فوران می کند هیچ کس در حال حاضر در حال تشویق این جنبش قادر خواهد بود به معتبر ادعا می کنند “ما نمی توانست شناخته شده است’.”


بسیاری از بازیگرانی که ستاره دار در فیلم اقتباسی از هری پاتر اند و خود را به دولت برای حمایت از ترانس جامعه پس خانم رولینگ نظرات قبلی.

در میان آنها Daniel Radcliffe, Emma Watson and Rupert Grint که بازی شخصیت های سرب و همچنین Bonnie Wright, Eddie Redmayne, کتی لیونگ و Miriam Margolyes.

در اوایل این ماه خانم رولینگ محکوم شد برای این ادعا که تغییر جنسیت و هورمون درمانی بود “یک نوع جدید از تبدیل درمانی” برای جوانان گی مردم.

در یکشنبه 5 جولای او در توئیتر خود نوشت: “بسیاری از جمله خود من باور ما در حال تماشای یک نوع جدید از تبدیل درمانی برای جوانان گی, افرادی هستند که در یک مادام العمر مسیر medicalisation که ممکن است در نتیجه از دست دادن قدرت باروری خود را و/یا عملکرد جنسی.”

او ادامه داد: “همانطور که بارها گفته ایم انتقال ممکن است پاسخ برای برخی از. برای دیگران آن را نمی خواهد شاهد حساب detransitioners.” رولینگ پس از آن نوشته شده یک لینک به یک حساب کاربری از یک زن که تا به حال “detransitioned” پس از به طور خلاصه به زندگی به عنوان یک ترانس ،

با توجه به Stonewall, detransitioning بسیار نادر است. یک 2019 پژوهش نشان می دهد که از 3,398 ترانس بیمارانی که به صحبت کرد NHS هویت سرویس بین 2016 و 2017, کمتر از 1 درصد بود ابراز تاسف در مورد انتقال و یا تا به حال detransitioned.

خانم رولینگ آمد زیر آتش از تعدادی از ترانس فعالان و متحدان از جمله مدل Munroe Bergdorf برای او زودتر نظرات.

“جی کی رولینگ است نه یک دانشمند. او یک دکتر نیست. او یک متخصص در جنس. او نه طرفدار جامعه ما است. او یک میلیاردر cisgender جنس مخالف, سفید, زن که تصمیم گرفته است که او می داند چه چیزی برای ما و بدن ما. این است که مبارزه با” Ms Bergdorf توییتی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید