جیمی کیمل می گوید فاکس اخبار “تولید خشم” بیش جوک مرتبط با نمایش کارتون Paw Patrol.

انیمیشن تلویزیونی برای کودکان سری ویژگی های یک خدمه سگ خدمت در ظرفیت های مختلف. یکی از شخصیت های مارشال است که یک آتش نشان در حالی که یکی دیگر از Skye, یک هلیکوپتر نجات سگ.

نشان می دهد همچنین شامل یک سگ به نام تعقیب که با این نسخهها کار به عنوان یک افسر پلیس و می پوشد ،

زیر اعتراضات گسترده علیه خشونت پلیس و نژادپرستی در سراسر آمریکا یک بحث صورت گرفت به عنوان تجسم از اجرای قانون در برنامه های تلویزیونی. آستین در حال اجرا را نشان می دهد مانند زنده PD و پلیس لغو شده اند.

در میان گفتگو در مورد تصاویر از پلیس در تلویزیون برخی در رسانه های اجتماعی شوخی که Paw Patrolاز آن به تصویر می کشد یک پلیس باید تجربه همان سرنوشت.

این پست بودند به شدت tongue-in-cheek, ولی غلط توسط برخی به عنوان یک کمپین واقعی برای دریافت سری متحرک کردن هوا.

کیمل اختصاص داده شده از اواخر شب نشان می دهد در روز دوشنبه به این پدیده اشاره به فاکس نیوز و بیان کرد: “فاکس نیوز با راه – من فکر می کنم آنها ممکن است نا امید که هیچ غارت رفتن دیگر به دلیل آنها باید تمرکز جدید برای منحرف کردن ما از واقعیت است که تولید خشم و انزجار در واکنش به غیر موجود جنبش برای لغو نمایش Paw Patrol.”

او پس از آن بازی یک سری از گزیده ای از انواع فاکس نیوز گفته است که به دنبال به تصویر کشیدن این ادعا به کمپین انصراف از Paw Patrol به عنوان یک مورد انصراف از فرهنگ رفته بیش از حد است.

حلقه به پایان رسید با یک کلیپ از یک مرد گفت: در این جلسه توجیهی روزانه با Dana Perino: “ما باید اشاره کنم که در واقع وجود ندارد به نظر می رسد هر گونه تلاش واقعی برای لغو Paw Patrol.”

کیمل خندید و اضافه کرد: “بله شما باید. و چنین است پس چرا شما همه صحبت کردن در مورد آن ؟ وجود دارد چیزهای واقعی به دیوانه در مورد شما می دانید.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im