جیمی فالون به تمسخر تهمت ادعای 2020 انتخابات می تواند به تاخیر افتاد: ‘این تاریخ انتشار برای بیل و تد 3!’

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

جیمی فالون به تمسخر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن غلط ادعا می کنند که سال 2020 انتخابات ریاست جمهوری می تواند به تاخیر افتاد.

میزبان خطاب موضوع در این Tonight Show Starring Jimmy Fallon.

در روز پنج شنبه آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به دنبال delegitimise نتایج 2020 رای با تکیه بر ادعاهای بی اساس که پست الکترونیکی-در رای گیری که منجر به جعلی نتایج جستجو. “تاخیر انتخابات تا زمانی که مردم می توانند به درستی امن و با خیال راحت رای???” او نوشت.

تنها کنگره است که قدرت به اصلاح تاریخ برنامه ریزی شده انتخابات ریاست جمهوری.

“او می خواهد برای به تاخیر انداختن انتخابات” فالون گفت: با تاسف خندیدن. “این انتخابات ریاست جمهوری. این تاریخ انتشار برای بیل و تد 3!”

انتشار بیل و تد 3, همچنین شناخته شده به عنوان بیل و تد چهره موسیقیبود به اصلاح با توجه به کروناویروس بیماری همه گیر. این فیلم در حال حاضر برنامه ریزی برای انتشار آنلاین و در سینما را انتخاب کنید در 1 سپتامبر.

“آمریکایی ها بودند مانند” چه مدت تاخیر ما صحبت کردن در اینجا؟” فالون ادامه داد.

“ماه بود و پاسخ خود را به Covid? سال بود پاسخ خود را به پوتین ؟ یا دهه مانند در آغوش گرفتن برای همین Jr?”

فالون سپس اظهار داشت: “من فکر نمی کنم تهمت می خواهد به ترک. او را مثل آن دوست که توفنده در خانه خود را برای مدتی نگه می دارد اما حذف نکات او ممکن است نیاز به برخی از زمان بیشتر است.”

منتقدان و حتی آقای مغلوب ساختن پیشی جستن متحدان را رد کرد رئیس جمهور صدای جیر جیر به عنوان یک unserious تلاش برای منحرف کردن اذهان از ویرانگر اخبار اقتصادی و سقوط نظرسنجی شماره, اما برخی از کارشناسان حقوقی هشدار داد که حملات مکرر می تواند به تضعیف حامیان او ” ایمان در روند انتخابات.

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن بیانیه ای در توییتر می آید به عنوان ما پایدار است چند جانبه یک بار-در-یک-نسل بحران: یک بیماری همه گیر کوروناویروس که ادعا کرده بیش از 150 ، 000 زندگی فلج رکود اقتصادی برانگیخته توسط شیوع و در سراسر کشور تظاهرات علیه خشونت پلیس و نژادپرستی.

روز پنجشنبه بعد از آقای مغلوب ساختن پیشی جستن, صدای جیر جیر, دولت گزارش بدترین ما انقباض اقتصادی پس از رکود بزرگ: 32.9 درصد در سه ماهه دوم.

آمریکا انتخابات برگزار شد بیش از 200 سال از جمله در طول جنگ داخلی, رکود بزرگ و دو جنگ جهانی. ماده دوم قانون اساسی ایالات متحده به کنگره این قدرت را به تنظیم زمان انتخابات و 20 متمم به پایان می رسد رئیس جمهور و معاون رئیس جمهور را به همکاری در 20 ژانویه پس از یک انتخابات عمومی ،

چندین کنگره جمهوری خواهان – از جمله رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل و مجلس نمایندگان جمهوری خواه کوین مک کارتی – باید رد این ایده است.

رادیو فردا کمک به این گزارش

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>