جیمی فالون و همسرش نانسی در انجام باز کرده اند تا در مورد آنچه باعث می شود خود را به ازدواج موفق است.

در یک بخش بپرسید Fallonsزن و شوهر خواسته شد تا در پاسخ گفت: شما چه راز برای داشتن ازدواج خود را قوی؟”

در پاسخ به این سوال انجام شده است که به اواخر شب میزبان از سال 2007 گفت: “پاسخ من تقریبا unromantic اما من به این معنی نیست که آن را به unromantic.

“اما همه کسانی که دیوانه googly یادداشت و هیجان انگیز و پسر بد و همه آن نوع از مسائل آن را پرداخت نمی کند در دراز مدت و من می دانم که شما نمی خواهد به من اعتماد کن چون من اعتماد ندارد هر کسی که به من گفت که هر دو.”

با توجه به انجام, شما باید به جای آن به دنبال یک شریک است که سهام همان ارزش شما به عنوان – حتی اگر آن را به معنی شما لازم نیست مانند همان چیزهای دقیق.

“بنابراین شما واقعا می خواهید را انتخاب کنید کسی که شما لازم نیست که به مانند هر چیز, همان, اما شما به نوعی باید به همان ارزش در راه” او ادامه داد. “چه باعث می شود شما هر دو خنده سرگرم کننده است چون شما خنده با هم در همان مسائل است.”

انجام نیز اذعان کرد اهمیت نمی افت وقتی که می آید به چیزهایی که “توجه زیادی به شما” چرا که “این فقط یک مبارزه پس از چندی.”

به برجسته نقطه های انجام که سهام دو دختر با فالون استفاده می شود به عنوان مثال از سس مایونز که شوهرش ظاهرا متنفر است.

“قدمت بسیار زیبا و همه را مانند:” من هر چیزی را انجام دهید. Oh my God, من عاشق سس مایونز,’ شما می دانید,” او گفت:, و اضافه کرد به شوهرش: “من مطمئن هستم که شما می خورده ام سس مایونز برای من. نگاه در چهره خود را. اجازه دهید فقط تظاهر او را ام. اما در حال حاضر آن را می توانید حتی در خانه.”

“این فقط یک مثال از هنگامی که شما در دوستیابی شما هر چیزی که برای فرد و سپس به عنوان شما واقعا با هم هستند و با هم می آیند, شما امیدوارم بیشتر واقعی” انجام ادامه توضیح داد که حقیقت را در نهایت می آید بنابراین بهتر است صادقانه در مورد خود را در آغاز.

انجام به این نتیجه رسیدند او مشاوره گفتن بینندگان را به یک لیست از “چیزهایی که واقعا شما نمی تواند تحمل کند و یا باید تحمل و مطمئن شوید که آنها فقط خط تا به اندازه کافی است که آنها نه مخالفت با شخص دیگر.”

“و من فکر می کنم نگه داشتن خود را حس شوخ طبعی. و من فکر می کنم نگه داشتن برخی از استقلال,” او اضافه شده است.

کلیپ به پایان رسید و با انجام و Fallon, شده giggling, قبل از انجام اقدام به مستقیم به این سوال نسبت به شوهر او که گفت: “متاسفانه ما برای رفتن به تجاری است.”


این زوج برای اولین بار ملاقات در مجموعه ای از سه شنبه شب زندگی می کننداما نمی رسما آغاز آشنایی تا سال 2005 زمانی که آنها ملاقات دوباره در مجموعه ای از فیلم Fever Pitch.