جیم کری می گوید که او متقاعد شد مردم را از گرفتن سلفی با مرده بدن در طول بحران وجودی

جیم کری می گوید او شد تا مردم را قانع خواهد گرفتن عکس های سلفی با بدن مرده است که او را “خود را تا قبل از خواب” در مورد او در شب درگذشت.

این Ace Ventura بازیگر شده است صحبت از افسردگی رنج می برند و به انتشار یک رمان جدید در مورد یک ستاره فیلم معروف به نام “جیم کری” که در مبارزات با یک بحران وجودی.

صحبت کردن با نیویورک تایمزدر کنار این کتاب co-نویسنده دانا Vachon, Carrey به یاد می آورد خود را در بحران دخیل است که او را به تماشای TMZ یوتیوب و Netflix را در ساعات اولیه صبح است.

“وجود دارد که من خیلی می ترسم” او یاد می شود. “من یک مرده جان لنون در یک gurney در یوتیوب. و من به طور کامل از ذهن من آنجا که من می دانم که وجود خواهد داشت عکس های سلفی گرفته شده زمانی که بدن من می افتد. کسی را برای رفتن به نگاه کردن به آن به عنوان یک اخبار است.”

او ادامه داد: “که ترور و انسانی ترس از که مایل به ایجاد یک جسد به من رمه را به حمام به خودم تا قبل از خواب به طوری که اگر من مردن در وسط شب من خواهد بود قابل ارائه به یک عاشقانه است.”

کری و Vachon کتاب با عنوان خاطرات و اطلاعات غلطمی یابد “کری” در تعامل با ستاره ها از جمله نیکلاس کیج و گوئینت پالترو و همچنین به عنوان یک CGI کرگدن حاوی روح کمدین Rodney Dangerfield.

کری گفت که این کتاب نیست به معنای کاملا واقعی اما هر برخورد “کری” است که ریشه در نوعی از حقیقت است.

“جیم کری در این کتاب این است که واقعا یک نماینده,” او توضیح داد. “او یک نماد از هر کسی در موقعیت من. هنرمند مشهور از ستاره. که جهان و همه آن افراط و شکم پرستی و خود تمرکز و غرور. برخی از آن ها بسیار واقعی. شما فقط نمی دانم که کدام است. اما حتی داستانی از ویژگی های این کتاب فاش کردن حقیقت است.”

در اوایل سال جاری Carrey به نظر می رسد در سونیک جوجه تیغی, یک فیلم که مشخص شده خود را برای اولین بار اصلی کمدی نقش پس از 2014. او همچنین ستاره از یک کمدی تلویزیونی با عنوان شوخی.

خاطرات و اطلاعات غلط منتشر شده است در 7 جولای.

به بحث در مورد هر چیزی که شما را ناراحت کننده شما می توانید با سامریان 24 ساعت شبانه روز و 365 روز در سال است. شما می توانید تماس بگیرید 116 123 (از هر تلفن) و یا ایمیل [email protected] شما همچنین می توانید تماس ویلز زبان خط در 0300 123 3011 (7 بعد از ظهر تا 11 شب هر روز).

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>