‘Jikoni’ آشپزی: دستور العمل از پاپ کورن گل کلم برای ماهی قزل آلا tartare


Cauliflower پاپ کورن با سرکه سس فرو بردن

خدمت 4 به عنوان یک استارت

1 گل کلم, برش را به گلچه های کوچک
انگشت شماری کوچک از برگ ریحان تایلندی
6 پیاز بهار, نازک
2 red chillies, نازک
4 حبه سیر نازک
روغن بادام زمینی برای سرخ کردن عميق
لیمو ترش قاچ به خدمت

برای سس فرو بردن

100 میلی لیتر Chinkiang سیاه و سرکه
80 میلی لیتر سس سویا نور
1 فلفل قرمز ریز خرد شده
کوچک و انگشت شست از زنجبیل ریز رنده شده
2 قاشق چایخوری تست روغن کنجد
1 قاشق چایخوری شکر کاستور
1 قاشق غذاخوری دانه کنجد برشته

برای خمیر

2 قاشق چایخوری فلفل سیچوان
2 قاشق چایخوری فلفل سیاه و سفید
2 قاشق چایخوری نمک دریا
200 گرم آرد ساده
4 قاشق غذاخوری پیاز (خام)
حدود 300 میلی لیتر یخ-سرد آب گازدار

عمیق سرخ کردن است مانند قند شکر و تخم مرغ آشپزی – آن را فقط باعث می شود همه چیز طعم بسیار بهتر است! این ترد کتک تجلی فروتن cauli است که بر اساس یکی از غذاهای من هرگز نمی تواند مقاومت در برابر زمانی که من رفتن به یک رستوران چینی: نمک و فلفل ماهی مرکب. این خمیر را با رنگ و لعاب دهان-سوزش فلفل سیچوان است که در حال خشک بو داده به خود عطر و طعم, همراه با برخی از بیشتر قاطعانه فلفل سیاه و سفید برای یک بیت از گرما. از همه مهمتر پاپ کورن واقعا باید scarfed به عنوان به زودی به عنوان آن بازدید صفحه.

به سس فرو بردن به سادگی ماهوت پاک کن زدن با هم تمام مواد تشکیل دهنده. برای خمیر حرارتی خشک ماهی تابه روی حرارت متوسط و نان تست, فلفل, تا زمانی که معطر هستند. نکته به دسته هاون و ملات همراه با نمک و خرد به پودر درشت دانه. خالی را به یک کاسه مخلوط کردن اضافه کردن هر دو آرد و خوب مخلوط کنید. شرکت ماهوت پاک کن زدن در آب گازدار اضافه کردن فقط به اندازه کافی به خمیر را با کرم قوام و مراقب باشید به overbeat.

پر کردن بزرگ و سنگین بر اساس قابلمه یک سوم کامل با روغن مخصوص سرخ. حرارت روغن به 180C – اگر شما یک دماسنج, شما می دانید روغن آماده است که یک مکعب نان تبدیل می شود قهوه ای طلایی در 20 ثانیه. شیب تکه های گل کلم را به خمیر در یک زمان اجازه بیش از حد چکه کردن و عمیق سرخ کنید تا طلایی رنگ شود. حذف با یک قاشق چاک دار و تخلیه بر روی کاغذ آشپزخانه. شیب برگ ریحان را در خمیر و سرخ در راه همان است. هنگامی که شما به پایان رسید ماهی گل کلم و برگ ریحان را با دقت پور از بسیاری از روغن از پان ترک فقط چند قاشق غذا خوری. محل بیش از متوسط حرارت بالا و فلش سرخ بهار و پیاز و فلفل و سیر برای یک دقیقه و یا تا زمانی که سیر این است که فقط شروع به رنگ. تخلیه در آشپزخانه, کاغذ پراکنده بیش از گل کلم و بازی شیر یا خط. فورا خدمت با لیمو ترش قاچ برای فشردن و سس فرو بردن در کنار.

گرزه tartare ماهی قزل آلا با ترشی رازیانه و labneh

در خدمت 6 به عنوان یک استارت

نمک دریا و فلفل سیاه
فوق العاده روغن زیتون برای نم نم باران
سماق کوچک نعناع برگ و دانه انار برای چاشنی زدن

برای labneh

125 گرم ماست
1 سیر میخک کوچک, ریز خرد شده
سخاوتمندانه خرج کردن از نمک

برای ترشی رازیانه

250 میلی لیتر سرکه
50 گرم شکر کاستور
1 قاشق چایخوری دانه رازیانه
1 قاشق چایخوری دانه خردل زرد
5 فلفل سیاه و سفید
1 رازیانه لامپ ریز, اصلاح کرده,
1 پیاز قرمز کوچک بسیار نازک

برای tartare

500g بسیار تازه ماهی قزل آلا, فیله, پوست و پین اندام
50 گرم بلغور گندم خیس شده در آب گرم به مدت 5 دقیقه
4 پیاز بهار, نازک
1 قاشق چایخوری فلفل شیرین زمین
1 قاشق چایخوری دانه زیره سبز تست و به آرامی خرد
1 کوچک فلفل قرمز, deseeded و ریز خرد شده
2 قاشق غذاخوری روغن زیتون

در قدرت-پانسمان 1980s tartare تقریبا یک تپه خام خرد شده-تا گوشت محدود همراه با خردل کیپر و پیازچه صدر با یک زرده تخم مرغ خام. آن را حفظ زرق و برق دار وال استریت مجموعه ای که دوست game, وضعیت نمادها و محافظه کار رستوران. خوشبختانه در طول سال tartare شده است تعبیر به روش های مختلف با مواد تشکیل دهنده به عنوان متنوع به عنوان تن ماهی و گوجه فرنگی. این چاشنی نسخه الهام گرفته شده است مشرق, که در آن است به طور معمول ساخته شده با خام بره. من استفاده می شود ظریف ماهی قزل آلا, برای, روشن, طراوت, ظرف, جفت شدن آن با گستاخی اسیدی ترشی رازیانه و لذیذ labneh به جای سنتی زرده تخم مرغ. شما نیاز به ایجاد labneh در پیشبرد – اما اگر شما کوتاه از زمان, شما می توانید فقط با استفاده از 4 tbsps ضخامت ماست یا آماده labneh به جای.

برای labneh با هم مخلوط ماست و سیر و نمک است. خط یک کاسه با یک مربع بزرگ پارچه و قاشق در ماست. جمع آوری گوشه از پارچه و گره در هم کراوات به یک قفسه در یخچال و فریزر خود را با قرار دادن کاسه زیر برای گرفتن هر میگذرد. ترک به تخلیه یک شبه. برای ترشی رازیانه ترکیب سرکه و شکر را در یک non-reactive تابه ریخته و هم بزنید و روی حرارت کم تا زمانی که شکر حل می شود. هم بزنید از طریق ادویه جات ترشی جات و سپس بگذارید تا خنک شود. اضافه کردن رازیانه و پیاز پور را به یک کاسه شیشه ای یا شیشه و در یخچال به مدت 2 ساعت یا یک شب.

را tartare در روز شما می خواهید به آن خدمت می کنند. با استفاده از یک چاقوی تیز به بطور عالی یا ظریف یا ریز ریز ریز کردن ماهی – ممکن است ارزش قرار دادن آن در فریزر به مدت نیم ساعت از قبل این کار را آسان تر. در یک کاسه ترکیب ماهی قزل آلا با خوب زهکشی بلغور گندم و مواد باقی مانده و فصل به طعم و مزه با نمک و فلفل و سپس پوشش و خنک تا سرد. تقسیم tartare ماهی قزل آلا به 6 قسمت مساوی. جای شیرینی حلقه در خدمت بشقاب و قاشق بخشی از tartare به آن را حذف حلقه. تکرار با بقیه tartare. بالا با ترشی رازیانه و یک قاشق مربا خوری از labneh سپس روی کیک را با روغن زیتون. پایان با یک پراکندگی و سماق و برگ نعناع و دانه های انار. خدمت در یک بار.

بره و بادمجان fatteh

در خدمت 6

4 قاشق غذاخوری روغن زیتون
4 گوشت بره
1 چوب دارچین, شکسته,
2 قاشق چایخوری فلفل شیرین توت
2 قاشق چایخوری تخم گشنیز
6 هل سبز غلاف کبود
1 قاشق چایخوری فلفل سیاه و سفید
2 قرمز, پیاز, پوست, برش, به چهارم
1 کل سیر لامپ نصف crossways
2 بادنجان, نازک به دور
1 × 400 گرم قلع نخود خشک
2 لبنان چهار نان
روغن بادام زمینی برای سرخ کردن عميق
1 قاشق غذاخوری روغن حیوانی
2 قاشق غذاخوری پرک بادام
2 قاشق غذاخوری آجیل کاج
دانه از 1⁄2 بزرگ انار
1 قاشق غذاخوری دانه کنجد سیاه
1 قاشق چایخوری سماق
تعداد انگشت شماری از برگ جعفری
نمک دریا و فلفل سیاه

برای سس

250 گرم ماست
1 قاشق غذاخوری (بخارا)
آب از 1 لیمو
1 سیر میخک خرد شده

برای سالسا

1 انباشته قاشق چایخوری رب فلفل ترکی (biber salcasi) و یا با کیفیت خوب حریصا
2 قاشق غذاخوری روغن زیتون
آب از 1 لیمو
4 گوجه فرنگی پوست کنده و ریز خرد شده
1 پیاز قرمز ریز خرد شده
1 فلفل سبز ریز خرد شده
بزرگ انگشت شماری از جعفری ریز خرد شده
1 قاشق چایخوری سماق
1 قاشق چایخوری ترکی تکه های فلفل (pul biber)
1⁄2 قاشق چایخوری نعنا خشک

Fatteh یک لایه جشن گرفتن غذا. این یکی از ویژگی های بره بادمجان و پالس ladlefuls از سیر مشخصی بخارا سس ماست و گوجه فرنگی تند سالسا, همه در صدر سرخ شده با ذرات flatbread آجیل کاج و بادام – و که بیشتر یاد خاورمیانه عنصر انار. این یک دستور عالی برای یک جمعیت. با هر نیش مهمانان خود را اب و تاب زیاد در طعم های مختلف.

از پیش گرم کردن فر به 180C/160C. پور 2 tbsps نفت را flameproof خورش حرارت بالا و از کار افتاده از گوشت بره ، اضافه کردن دارچین, فلفل شیرین, گشنیز, دانه هل, غلاف, فلفل, پیاز و سیر و سرخ برای 1 دقیقه است. پور در 1.5 لیتر آب و سپس پوشش و طبخ در فر به مدت 2 ساعت.

در ضمن محل ورقه های بادمجان را در یک صف ورق پخت, نم نم باران بر باقی مانده 2 tbsps نفت و فصل را با نمک و فلفل. کباب در فر به مدت 45 دقیقه یا تا زمانی که نرم و سپس خود را کنار بگذارند. اینکه سس به سادگی با مخلوط کردن تمام مواد تشکیل دهنده با هم.

برای سالسا قرار داده و رب و روغن و آب لیمو را در یک کاسه فصل را با نمک و فلفل و هم بزنید تا به خوبی ترکیب شده و سپس اضافه کردن گوجه فرنگی, پیاز قرمز, سبز, فلفل, جعفری, سماق, ترکی, تکه های فلفل و نعنا خشک. نگاهی بره از فر و اضافه کردن نخود و سپس پوشش دوباره و بازگشت به فر برای بیشتر از 30 دقیقه.

با استفاده از قیچی برش لبنان نان را به نیش اندازه ذرات. پر کردن بزرگ و سنگین بر اساس قابلمه یک سوم کامل با روغن مخصوص سرخ. حرارت روغن به 180C – اگر شما یک دماسنج, شما می دانید روغن آماده است که یک مکعب نان تبدیل می شود قهوه ای طلایی در 20 ثانیه. سرخ flatbread به مدت 1 دقیقه یا تا زمانی که طلایی و ترد و سپس تخلیه بر روی کاغذ آشپزخانه.

حرارت روغن را در یک ماهی تابه روی حرارت متوسط و سرخ بادام و آجیل کاج تا طلایی و برشته نگه داشتن یک چشم نزدیک بر روی آنها را به عنوان آنها می توانید سرعت رایت. تخلیه بر روی کاغذ آشپزخانه.

به خدمت لغو گوشت بره خارج از غذای مرکب از گوشت وارد و بر روی یک هیئت مدیره سفت. تکه تکه گوشت با دو چنگال و سپس ذخیره کردن بیش از یک ظرف غذا. ماهی کردن نخود را با یک قاشق چاک دار و جست و خیز بیش از بره همراه با چند ladlefuls از سهام به مرطوب بره. (نگه داشتن بقیه سهام را به سوپ زمان دیگری است.) پوشش بره و نخود با بادنجان تنظیم آنها را در یک تک لایه و به دنبال آن با سالسای گوجه فرنگی و dollops از سس ماست. با پایان سرخ شده flatbread, بادام, آجیل کاج, انار, دانه, دانه کنجد, سماق و جعفری.

‘Jikoni: با افتخار اصیل دستور’ از مهاجر آشپزخانه’ توسط Ravinder Bhogal (£26, بلومزبری). عکاسی © کریستین Perers

tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید