Jenny Slate می گوید او به طور تصادفی به دعوت یک غریبه به او عروسی

Jenny Slate نشان داده است که چگونه ساده تایپی تقریبا منجر به یک غریبه حضور او عروسی آینده.

روز پنجشنبه راز زندگی حیوانات خانگی بازیگر به نظر می رسد در این Tonight Show Starring Jimmy Fallon, که در آن او را باز کرد تا در مورد برنامه ریزی عروسی به هنر متصدی بن Shattuck که به تعویق افتاده است به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

در طول مصاحبه 38 ساله توضیح داد که قبل از ژوئن عروسی تحت فشار قرار دادند پشت او تصمیم گرفت برای ارسال ایمیل دعوت به جای سنتی کاغذ آنهایی که در نتیجه او به طور تصادفی به دعوت یک غریبه به جای یکی از دوستان نزدیک او.

“ما فقط می خواستم به ارسال دعوت نامه به جای یکی که 50 قطعه از کاغذ و شیرینی و چیزهای و شما فقط احتمالا دور” او گفت Fallon. “بنابراین ما ارسال یک ایمیل وجود دارد و یکی از دوستان من که مثل یک دوست خوب از من بود:” آه آن را فقط به این نام در جیمیل,’ قرار داده و او را در لیست. من با ارسال ایمیل و سپس من را نمی شنوند و از دوست من.

“گفتم:” هی شما می توانید بچه ها به عروسی؟’ و او مانند: “آه ما فقط فکر کردم شاید آن کوچک بود و ما نبودند دعوت شده است.’ و گفتم: “نه, شما دعوت شده! اوه خدای اسپم خود را بررسی کنید.'”

اما با توجه به تخته ایمیل نیست در این پوشه اسپم یا آن را به عنوان فرستاده شده بود به اشتباه فرد با توجه به یکی نابجا نامه.

این بازیگر گفت: این موضوع ساخته شده بود و بدتر زمانی که او متوجه شد که او و نامزد او را کامل نام و آدرس خانه ذکر شده بود در دعوت.

“نه تنها آن را دوست دارم: ‘جنی و بن ژوئن 2020. ذخیره تاریخ!’ این یک عکس از من و بن بودن مانند: “ما در حال Jenny Slate و بن Shattuck و ما در اینجا زندگی می کنند. این است که ما آدرس منزل” تخته سنگ توضیح داد و اضافه کرد: “من در تلاش نیست که فرض کنیم این خانم یک فن و یا می داند که من هستم اما اگر او می کند او می داند که در آن من زندگی می کنند.”

غریبه نخواهد بود در زن و شوهر را موکول عروسی, اما, به عنوان تخته سنگ گفت: او تصمیم گرفت که شامل گیرنده در این ایمیل اعلام به تعویق افتادن چرا که او “احساس بی دست و پا در مورد آن”.

“من حتی نمی دانم که او چه کسی است. اگر چه به جز من چون من دوست دارم بود: “چه کسی این خانم که من دعوت کرد? و زمانی که من او را در اینترنت با او دوست دارد به پوشیدن کلاه بالا مانند بسیاری مانند اغلب او را پوشیدن یک کلاه بالا در برخی از تصاویر” کمدین اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید