جنیفر آنیستون, کورتنی کاکس و Lisa Kudrow دوباره به تشویق دوستان و طرفداران رأی

دوستان ستاره های, جنیفر آنیستون, کورتنی کاکس و Lisa Kudrow باید پیوست به تشویق علاقه مندان به ثبت نام برای رای دادن.

اعضای بازیگران که بازی Rachel Green, مونیکا گلر و Phoebe Buffay به ترتيب با استفاده از رسانه های اجتماعی به درخواست طرفداران خود را به رای دادن در آینده ما انتخابات است.

Kudrow مشترک یک عکس از سه نفر به او Instagram حساب با عنوان: “دوستان اجازه ندهید که دوستان جست و خیز انتخابات”.

این بازیگر سپس او را تشویق پیروان به “متن دوستان به 26797 به مطمئن شوید که شما در حال ثبت نام”.

کاکس به دنبال با یک پست در خود Instagram کانال. از شهر گربه وحشی پشمالو ستاره ارسال شده تصویری از سه همراه با همان تماس به عمل است.

آنیستون مشترک مشابه Instagram داستان با 34.9 میلیون پیروان. این پست نشان داد یک عکس از جنیفر آنیستون به عنوان یک شوکه راشل در دوستان همراه با متن “هنگامی که شما متوجه وجود دارد تنها 100 روز تا روز انتخابات.”

پیش از انتخابات آمریکا در 14 دسامبر سه نفر خواهد پیوست توسط دیوید شویمر, Matt LeBlanc و Matthew Perry به ساقه بسیار پیش بینی دوستان تجدید دیدار.


از دوستان خاص شده است به تعویق افتاد با توجه به همه گیر. هیچ تاریخ انتشار, تایید شده است, اما از آن است که این باورند که فیلمبرداری برنامه ریزی شده است برای شروع در ماه اوت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>