جف بزوس می گوید او نمی تواند تضمین نماید " آمازون استفاده نمی شود, شخص ثالث و اطلاعات به نفع خود

جف بزوس به اذعان او نمی تواند تضمین نماید که آمازون است با استفاده از اطلاعات فروشندگان شخص ثالث به نفع خود شر

توسط FARDAALEFBA در 9 مرداد 1399

جف بزوس به اذعان او نمی تواند تضمین نماید که آمازون است با استفاده از اطلاعات فروشندگان شخص ثالث به نفع خود شرکت – پذیرش است که باعث خواهد شد بیشتر بحث بر روی e-commerce غول شیوه های کسب و کار.

در اولین شهادت قبل از کنگره, آقای بزوس شد سوال در مورد گزارش های اخیر که گفت آمازون تا به حال با استفاده از چنین داده ها را به خود محصولات رقیب.

این تحقیقات توسط وال استریت ژورنال در بر داشت برخی از مدیران در آمازون تا به حال دسترسی به فروشنده داده بود که پس از آن مورد استفاده قرار گیرد برای کشف پرفروشترین اقلام است. آن اضافه شده است که گفت: از جمله مدیران در بر داشت راه برای جلوگیری از این شرکت محدودیت در عمل یک کار در اطراف شناخته شده به عنوان "رفتن بیش از حصار".

روز چهارشنبه آقای بزوس همراه با اپل تیم کوک, Facebook مارک زوکربرگ و سوندار پیچای گوگل سوال شد توسط اعضای قضایی مجلس کمیته فرعی ضد تراست.

دموکرات کنگره Pramila Jayapal که منطقه شامل سیاتل که آمازون آن ستاد با اشاره به این مجله گزارش و به شهادت داده شده در سال گذشته توسط این شرکت مرتبط مشاور عمومی Nate ساتون که گفت آمازون استفاده نکرد "خاص فروشنده اطلاعات" در هنگام تولید خود برچسب مورد.

"ما یک سیاست در برابر استفاده از فروشنده-داده های خاص برای کمک به ما برچسب های خصوصی کسب و کار" گفت: آقای بزوس, 58, ثروتمندترین مرد جهان. "اما من می توانم به شما تضمین می کنند که این سیاست هرگز نقض شده است."

فشرده در موضوع آقای بزوس گفت که او به دنبال این روزنامه گزارش. "من که به شما انکار آن گفت:" Ms Jayapal که اغلب مورد انتقاد قرار آمازون بیش از آن در درمان و پرداخت از کارگران و تلاش خود را برای جلوگیری از پرداخت مالیات فدرال در ایالات متحده است.

در قلب این جلسه این بود که آیا این غول به سادگی تبدیل به بیش از حد بزرگ و بیش از حد قدرتمند بودند و نیاز به شکستن.

شواهد بودن جمع آوری شده توسط اعضای مجلس نمایندگان نشان دهنده جدی ترین anti-trust سؤال از بخش فن آوری پس از جلسات شنیده می شود در سال 2000 برابر مایکروسافت که دولت را متهم به سوء استفاده از انحصار خود و موقعیت. مایکروسافت در ابتدا در مورد از دست داده اما برنده در دادگاه تجدید نظر و توافق برای حل و فصل که دیدم این توافق برای به اشتراک گذاشتن برخی از نرم افزار خود را با شرکت های شخص ثالث.

آقای بزوس بود که نه تنها فن آوری به در آمده برای تیز سوالات. رئیس کمیته دیوید Cicilline شروع نظر خود را توسط متهم گوگل از سرقت.

مارک زوکربرگ دفاع توییتر تصمیم به تعلیق Donald Trump Jr حساب

خطاب به آقای پیچای او گفت: "چرا گوگل سرقت محتوا از صادقانه کسب و کار؟"

آقای Cicilline ادعا شده که گوگل به سرقت برده نظرات از شرکت Yelp Inc و گفت: Google تهدید به delist شرکت از نتایج جستجو اگر آن اعتراض کرد.

آقای پیچای گفت: او می خواست به دانستن جزئیات اتهام. "ما رفتار خودمان را به بالاترین استانداردهای," او اضافه شده است.

آقای زوکربرگ خواسته شده بود در مورد Facebook خرید Instagram در سال 2012 و اینکه آیا آن را به دست آورد چرا که آن را یک تهدید بود. او گفت: معامله شده بود بررسی توسط کمیسیون تجارت فدرال و Instagram در آن زمان کوچک بود عکس های برنامه به جای یک رسانه اجتماعی پدیده است. "مردم فکر نمی کنم آنها در رقابت با ما در فضا," او گفت:.

برای چند جمهوری خواهان در پنل شنیدن یک فرصت بود برای متهم کردن شرکت های فن آوری بودن "ضد محافظه کار".

"بزرگ فن آوری است که به محافظه کاران گفت:" congressman Jim اردن.

در یک نقطه Mr Zuckergerg در بر داشت خود را خواسته بودن در مورد اقدامات توییتر این حادثه به پیشنهاد برخی از اعضای کمیته جلب کمی تمایز بین انواع سیستم عامل رسانه های اجتماعی.

به طور خاص از او خواسته شد که توسط کمیته رتبه بندی جمهوری خواه کنگره جیم Sensenbrenner در مورد محدودیت موقت آقای Trump Jr حساب توییتر پس از او نوشته شده فیلم های بحث برانگیز دکتر استلا امانوئل ساخت ادعاهای دروغین در مورد کوروناویروس درمان و بیان کرد که مردم "نمی نیاز به ماسک". که در آن صدای جیر جیر ارسال شده بود و در حال حاضر آمده است: "این توییت دیگر در دسترس نیست به دلیل آن نقض توییتر قوانین است."

آقای Sensenbrenner گفت: شخصا هیدروکسی کلروکین برای مقابله با کروناویروس – مواد مخدر است که اکثر کارشناسان پزشکی می گویند می تواند مضر باشد اما آن رئیس جمهور و خانم امانوئل همچنان به ترویج اما پرسید که آیا چنین تصمیمی باید به سمت چپ به یک فرد و پزشک خود را.

"هنوز هم وجود دارد یک بحث که آیا موثر است یا درمان و یا جلوگیری از Covid-19" گفت: آقای Sensenbrenner.

آقای زوکربرگ پاسخ داد: "خب, اول, روشن, من فکر می کنم آنچه که شما ممکن است اشاره به اتفاق افتاده در توییتر پس از آن سخت است برای من به صحبت می کنند به این, اما من می تواند بحث را به سیاست های ما در این مورد است."

گزارش اضافی توسط آسوشیتد پرسtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب