Jay Leno Elon Musk Cybertruck
قسمت های آینده از “جی لنو گاراژ” مجموعه به هوا در روز چهارشنبه (27 مه) در 10P همکاران در CNBC خواهد شد که جی لنو در نظر گرفتن تسلا Cybertruck برای یک درایو با هیچ یک دیگر از Elon Musk. نه اطلاعات زیادی نازل شده است در مورد این بخش اما ما نمی دانیم که در این قسمت شما خواهید دید Elon Musk در نظر گرفتن کامیون از طریق یکی از خسته کننده شرکت تونل در لس آنجلس. ادامه مطلب برای یک پیش نمایش و اطلاعات بیشتر.یک چیز به یاد داشته باشید این است که Elon اشاره به تولید Cybertruck خواهد بود کمی کوچکتر آن را از راه قانونی. در سمت روشن این خودرو در حال حاضر قادر به جا یک استاندارد گاراژ. برای مشخص تر از آن است که رفتن به حدود 3 درصد کوچکتر از نمونه اولیه نسخه اما تنها تاثیر اندازه کابین در حدود 1.5 درصد است.

LEGO Technic Car Transporter 42098 Toy Truck and Trailer Building Set with Blue Car, Best Engineering and STEM Toy for Boys and Girls (2493 Pieces)
LEGO Technic حمل و نقل خودرو 42098 اسباب بازی کامیون و تریلر ساختمان مجموعه ای با ماشین آبی بهترین مهندسی و بنیادی اسباب بازی برای دختران و پسران (2493 قطعه)

  • جوان لگو سازندگان در حال معرفی به اصول فنی و مهندسی و نیروی جنبش به عنوان آنها ساخت و بازی با این 2-در-1 LEGO Technic حمل و نقل خودرو, ابزار جنسی, این برنامه شامل یک آرایه از ویژگی های واقع گرایانه و توابع!
  • این کامیون سرد برای کودکان و نوجوانان همراه با تنظیم عرشه مخصوص ماشینها ممنوع برای ناوبری بدون درز به بالا و پایین سطح خودرو قفل و کج راننده تاکسی به همراه یک ماشین با کار فرمان و V8 موتور پیستونی.
  • بچه ها دو برابر سرگرم کننده به عنوان آنها را کشف بلوک های ساختمان از زندگی واقعی مکانیکی ماشین آلات با این 2,493-قطعه 2-در-1 LEGO Technic حمل و نقل خودرو که بازسازی به LEGO Technic کامیون و اتومبیل های مدل.
  • این لگو تکنیک 42098 حمل و نقل ماشین اسباب بازی برای سنین 11+ سازگار است در مقیاس برای LEGO Technic 42093 شورلت کوروت ZR1 و ایده آل است برای سازندگان و کسانی که آشنا هستند با LEGO Technic سیستم.
  • LEGO Technic حمل و نقل خودرو ارائه ساعت از بازی و طراحی اکتشاف اندازه گیری در 8″ (22 سانتی متر) بالا 33″ (86 سانتی متر) طول و 5″ (13 سانتی متر) عرض ماشین آبی اقدامات بیش از 3″ (8 سانتیمتر) بالا 10″ (27 سانتی متر) طول و 4″ (12 سانتی متر) عرض دارد.

من یک فن. ما سوار تسلا Cybertruck و او موفق به دریافت یک دستگاه حفاری است که باعث می شود تونل. [Elon Musk] می گوید: “شما می خواهید برای دیدن یک تونل؟’ پس او همواره به [Cybertruck] به تونل ما را دریافت کرده ام چند یک چهارم اینچ در هر دو طرف و ما 60, انگشتان پا زیرزمینی. ما به این نکته از این تونل وجود دارد آسانسور بنابراین ما درایو به آسانسور و رفتن تا 6 یا 7 قصه و در دسترس هستند در یک حیاط در ال سگوندو” گفت: جی لنو.