Jason Flemyng: 'بسیاری از بازیگران بزرگ من کار با اعتیاد یا مشکلات روانی'

Guilty به عنوان متهم" پنجه نرم می کند Jason Flemyng. ما شده ایم صحبت کردن در مورد بازگشت غیر قانونی نمی توانید

توسط FARDAALEFBA در 14 تیر 1399

Guilty به عنوان متهم" پنجه نرم می کند Jason Flemyng. ما شده ایم صحبت کردن در مورد بازگشت غیر قانونی نمی توانید رای بدهید و من پیشنهاد کرد که ستاره قفل انبار و دو بشکه سیگار کشیدن, قاپ زنی و نجات من است که دقیقا مناسب با سن او را 53 – به اطراف شده است زمانی که آنها برای اولین بار بر خاست تا در انگلستان در دوم تابستان عشق در اواخر 1980s. آیا او به یاد داشته باشید برای رفتن به آنها را حذف Es و رقص را از طریق شب ؟ "بله جواب این است:" او اذعان می کند.

آن آمد تا آنجا که ما صحبت کردن در مورد آنچه که هنرمند جرمی Deller گفت: در مورد مستند جدید با بیحوصلگی حرف زدن ، "من فکر می کنم جوان, مردم همیشه می خواهند به درگیر در فعالیت های غیر قانونی" Deller گفت: نگهبان. "این یک مراسم از تصویب."

"Yeah, وزوز از انجام کاری غیر قانونی" Flemyng, موافق, "شما می دانید که درست است به این دلیل که تاریخ آن را نشان میدهد اما همچنین به این دلیل افرادی که نیازی به سرقت."

این درست است ؟ "آره قطعا در گذشته و نه لزوما در جوانی من اما من زندگی بزرگسالی تأمل در آنچه که من انجام داده ام, اگر من می خواهم گرفتار شده است, من می توانم به پایان رسید تا با مجازات زندان است."

او توضیح نیست. مربوط است هر چند به دلیل Flemyng شده است بازدید از زندانها به صحبت کردن مجرم و ارائه پشتیبانی از سه دهه از زمانی که او برای اولین بار تور یک بازی در UK زندان با شرکت رویال شکسپیر. و او فقط راه اندازی یک پادکست بیشتر از من گذشتهکه در آن او در مصاحبه با مشخصات بالا زندانیان سابق و بهبود معتادان از مسئله بزرگ بنیانگذار خداوند پرنده به کریس Difford گیتاریست و ترانه سرا در دهه هشتاد جدید موج گروه فشار.

Flemyng عالی مصاحبه من ممکن است اضافه کردن و داستان جذاب هستند. پادکست با هدف نشان می دهد که آن را ممکن است برای فرار "که trudging جهت جلو می رود که از بدو تولد به مراقبت از به زندان به اعدام و یا به زندان دیگر جملات بیشتر جرایم و اعتیاد".

"به نوبه خود در اطراف یک f*** از مقدار زیادی از قدرت" Flemyng می گوید و اضافه کرد که در حال رشد ضعیف در یک خانواده پدر و مادر تنها در Putney, جنوب لندن, او خوش شانس بود برای متمرکز شده و در آنچه او می خواست به زندگی خود.

او هنوز a down-to-earth لندن لهجه. او وراج و در صف مقابل و حتی از طریق تلفن و شما می توانید بشنوید که چرا او شهرت به عنوان یک اقدام واقعا بچه ها خوب است. او در خط از خانه اش در Brixton به زندان او بازدیدکننده داشته است اغلب. او در نیمه راه از طریق فیلمبرداری دومین سری از بتمن خاستگاه درام Pennyworth زمانی که این بیماری همه گیر زده شده است و در خانه با همسرش, بازیگر الی Fairman و دوقلو پسر نوح و Cassius.

همه آنها تا به حال Covid-19 او به من می گوید. "من انجام داده ام من 15 روز از انزوا در دو تا از آن من بسیار بیمار بود بقیه من عملکرد. اما از آنجا که من بهتر از آن است که در زمان یک ماه من شده است به مسابقه در اطراف انجام بارهای از چیزهای مهم برای NHS [یک سازمان غیر انتفاعی است که ارائه شده است وعده های غذایی و اقلام ضروری به بیمه خدمات درمانی کارکنان خط مقدم در طول شیوع] – هر چیزی" او می افزاید: "به من از خانه و دور از خانه تحصیل.

"من احساس غلط یا درستی" او اشاره می کند "که من سرند شده با آنتی بادی و من شکست ناپذیر است."

Flemyng بازی کوچک-زمان کیفری تام در 'Lock, Stock and Two Smoking Barrels' (رکس)

این محرومیت تنها قادر به "رفتن به مغازه ها یک بار در روز و پیاده روی سگ" قرار دارد به چشم انداز برای او می گوید با آگاهی از آنچه بریتانیا زندانیان در حال رفتن را از طریق در حال حاضر. "هیچ کس مجاز است به آنها مراجعه کنید و آنها قفل شده است و تا 23 ساعت در روز است. من فقط فکر می کنم از سلامت روانی بیچاره بچه ها." او به دنبال به جلو به "بازگشت به نیک. من واقعا می خواهم برای دیدن آنچه در جریان است با بیابان. من قصد دارم که این مستند به پایان می رسد."

Flemyng بازی های برگزار شده است بسیاری از نقش های متنوع در کار خود را از براد پیت را در این Curious Case of Benjamin Button (2008) به ژیان الک D'Urberville در Tess of the d'urbervilles (1998) به دکتر جکیل و آقای هاید در لیگ فوق العاده ای آقا (2003). او خاکی این فیلم به نظر می رسد او با طنز و بشریت است. او cross-dressing متصدی بار Tam در Lennie James, آسمان 1, درام, نجات من است تعجب دنیوی عاقلانه و با روح.

او باعث می شود یک تبه کار بیش از حد. این امکان وجود دارد که او هنوز هم بهترین به عنوان کلاه بردار که در مورد به رها کردن یک جفت تفنگ عتیقه به ارزش صدها هزار پوند به تامس از Battersea پل در پایان Lock, Stock and Two Smoking Barrels (1998). که اوایل باز کردن گزینه های حرفه ای در فیلم جنایی که او به طور منظم بهره گرفته. "من کلید برای پذیرفته شدن در زندان دلیل است که من انجام داده ام یک بار از پیش فرض گانگستر طرفداران" او می خندد. آنهایی که مردم به یاد داشته باشید گاهی اوقات تعجب آور او می افزاید: ذکر Rollin' با Nines از سال 2006 حدود دو جنوب لندن رپرهای تبدیل فروشندگان مواد مخدر.

آیا کسانی که فیلم جلال یک زندگی از جرم و جنایت و به خصوص خشونت? "این یک بحث آن نیست ؟" او آغاز می شود. "که آمد؟" او در مورد راه که بازیگران در این Don Simpson and Jerry Bruckheimer پلیس هیجان انگیز Bad Boys (1995) تبدیل اسلحه های خود را یک وری به طوری که نیروی پرتابه خود را به فيلم "اسلحه" – که می آید وری – نمی ضربه به دیگر بازیگر "سپس گانگستر واقعی شروع به شلیک از اسلحه های خود را حرکت دادند و از آنجا که آنها می خواهم آن دیده می شود در فیلم".

"اما البته آن را ستایش آن" او را می پذیرد. "آن sterilises خشونت بنابراین شما واقعا احساس می کنید عواقب برای قربانی. اما این اعتیاد برای همه ما به تماشای آن فیلم است."

Suranne جونز و Jason Flemyng در "Save Me Too' (آسمان)

دیگر اعتیاد به مواد مخدر و الکل – از ویژگی های در پادکست. کریس Difford نوشت که متن ترانه به فشار کلاسیک مانند "سرد برای گربه ها", "تا تقاطع" و "کشیدن صدف (پوسته)" مذاکرات در مورد چگونه او می تواند پیدا کردن دکمه متوسط به آب آشامیدنی به طوری که او تا به حال به متوقف در دسترس نباشد. که گفت: Difford تمایلی برای رد کردن یک ارتباط بین مشروب الکلی, مواد مخدر و خلاقیت است. "من قصد ندارم به مردم بگویید به مواد مخدر یا الکل به آنها را بهتر و ترانه سرا," او می گوید Flemyng.

"این واقعا جالب" Flemyng می گوید: "از آنجا که من می گویند 75-80 درصد از بازیگران بزرگ است که من با کار کرده ام تا به حال مشکلات با اعتیاد و یا با مسائل مربوط به سلامت روان... چه هزینه درخشندگی? آیا نابغه آمده از محل روانی بی ثباتی? من فکر می کنم وجود دارد یک حقیقت است. من فکر می کنم من خواهد بود و نه متوسط و سالم و بی خطر جفت دست اما نه یک جایزه اسکار و برنده و در عین حال باید تمام زندگی من در یک مکان ثابت. وجود دارد یک جنون به اجرای بزرگ."

او در تساوی یک خط روشن بین دلایل مختلف افراد را به مواد غیر قانونی است. "بدیهی است که زندانها مملو با مواد مخدر, اما گاه به گاه استفاده از مواد مخدر برای مقاصد تفریحی یک چیز متفاوت است. ما در حال صحبت کردن در مورد افرادی که زندگی را تبدیل به یک نوحه که آنها در حال انجام هر کاری که آنها می توانند برای فرار از وجود خود."

من می خواهم از او بخواهید در مورد یکی دیگر از معروف زندان بازدید کننده – چارلز دیکنز که در صبح بحث ما در این خبر به خاطر یک معترض است daubed "دیکنز نژادپرستانه" در کنار درب چارلز دیکنز موزه در کنت ساحلی شهر بردستیرس. دیکنز در دفاع از یک قرن 19 فرماندار جامائیکا ادوارد جان ایر که کشته 439 مردم و سوزانده 1,000 خانه پس از کشت و زرع شورش است که در آن 18 شبه نظامیان کشته شدند. آن علامت او را به عنوان نژادپرست حتی بیشتر از یهودستیزانه استعارههای متصل به Fagin در Oliver Twist.

Flemyng بود که در BBC A Christmas Carol سال گذشته و قبلا به نظر می رسد در یک فیلم اقتباسی از انتظارات بزرگمی گوید: این نقش را به یکی از تم های از پادکست. "هیچ کس فقط یک چیز... هیچ کس نمی تواند چشم پوشی [دیکنز موقعیت]," او می گوید. "و بدیهی است که بسیار ناامید کننده برای هر کسی که دوست دارد دیکنز."

Flemyng که دارن با براد پیت (میکی) در 'ربودن' (رکس)

برخی از چیزهایی که نابخشودنی? تاریخی است نژاد پرستی یکی از آنها ؟ "آره, من می ترسم از آن است. آن را محکوم کرد او را. شما زندگی می کنند با آنچه شما می گویند و من فکر نمی کنم آن را به اندازه کافی به آن را در زمان های مختلف. بدون بیشتر از من فکر می کنم آن را به اندازه کافی به آن می گویند همه حق بود برای ضربه زدن همسر خود را به دلیل آن بود بیست."

او میدارد تا این موضوع است که مردم و نه فقط یک چیز است. "هیتلر گیاهخوار بود و کاهش یافته بود به اشک وقتی یک کبوتر با بال شکسته پرواز به باغ خود را," او توضیح می دهد. "شما می توانید به سطح باور نکردنی ظلم و ستم و در عین حال سطح از مهربانی [یا در دیکنز را مورد] سطح باور نکردنی استعداد است." مردم او تاکید دارد چند وجهی موجودات.

"من ملاقات کردم واقعا مردان خطرناک که انجام داده ایم جنایات وحشتناک و باید مجازات برای کسانی که جنایات و باید در زندان باشد. در عین حال هنوز هم در آن شخص وجود دارد بزرگ شفقت بزرگ پشیمانی پتانسیل عظیمی است که برآورده نشده است."

این 'بیش از گذشته من' پادکست در حال حاضرtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن