جارویس کاکر می گوید: David Bowie ‘ذخیره’ او پس از سال 1996 جوایز بریت دستگیری

جارویس کاکر گفته است که او “نجات” توسط دیوید بووی در پی بدنام خود را ظاهر در سال 1996 جوایز بریت.

در این مراسم کاکر به نظر می رسد در مرحله طول مایکل جکسون عملکرد “زمین آهنگ” شد و پس از آن دستگیر برگزار شد و توسط پلیس به ظن حمله قبل از اینکه منتشر شد و بدون هزینه است.

در مصاحبه ای با The New York Times, کاکر نشان داد که آن را تنها پس از مداخله از بویی که او اجازه قلاب.

“وجود دارد یک اتهام که من می زدم بعضی از بچه ها کردن مرحله. من می خواهم دستگیر شده است,” او گفت:. “تنها فیلم است که می خواهم منتشر شده بود مانند یک دوربین مدار بسته و شما می توانید ببینید چه اتفاقی می افتد.

“که در سال David Bowie بود گرفتن جایزه یک عمر دستاورد و او دوربین خود را خدمه وجود دارد. پس از دو یا سه روز آنها منتشر شد فیلم خود را و پس از آن به اتهام بودند کاهش یافته است فورا. در میان بسیاری از چیزهای دیگر میشم David Bowie, برای, است که شگفت انگیز بود.”

در همان مصاحبه با خمیر خواننده گروه نیز صحبت کرد و در مورد چگونگی این حادثه در بریتس نهفته بود زندگی خود گفت که “خرید اینترنتی” حال “تغییر زندگی من برای همیشه”.

“در انگلستان به طور ناگهانی من crazily به رسمیت شناخته شده و من نمی توانستم کردن دیگر,” او گفت:. “آن را با نوک انگشتانش من را به یک سطح افراد مشهور, من نمی توانستم تا کنون شناخته شده اند وجود داشته و نیست مجهز شده است.

“آن را به حال عظیم به طور کلی اثر مضر بر سلامت روان.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>