جارویس کاکر به نظر می رسد در هری پاتر برای تحت تاثیر قرار دادن خواهرش کودکان: ‘من بهترین عموی همیشه’

Jarvis Cocker است اعتراف به پوشیدن لباس های خود را در ظاهر خود را در هری پاتر و جام آتش.

خمیر خواننده گروه باعث تعجب ظاهر در این فیلم به عنوان یک عضو از داستانی باند عجیب و غریب خواهران که انجام در جشن میلاد عیسی مسیح توپ.

صحبت به Jesus, کاکر اعتراف کرد که او فقط به نظر می رسد در چهارمین فیلم هری پاتر که در سال 2005 منتشر شد به تحت تاثیر قرار دادن خود خوانده و خواهر کودکان شوخی: “من آن را به محبوب با بچه ها. من بهترین عموی همیشه.”

او توضیح داد: “هیچ بزرگ جشن میلاد عیسی مسیح صحنه توپ پس کلمه رفت و درخواست از مردم برای ارسال آهنگ, بنابراین من فرستاده شده و آنها آن را دوست داشت. من فکر می کنم آنها فقط رفتن به آهنگ در حال بازی در فیلم, پس آنها از من خواست در آن می شود.

“ما با قرار دادن یک supergroup با هم – Jonny Greenwood, Phil Selway (هر دو از Radiohead). حتی اگر آن را بسیار کوتاه صحنه در فیلم ما در این مجموعه برای دو یا سه روز. ما پرداخت شد برای خواندن بر روی صحنه با تمام این افزودنی فریاد ما اگر ما به عنوان بیتلز.”

صحبت در مورد ساز و برگ خود را کاکر گفت: “آنها به من نشان داد برخی از لباس های طراحی و من مشتاق آنها پس من رفتم به برخی از مغازه ها در پاریس که من می دانستم و خریداری برخی از لباس های عجیب و غریب.

“شخصیت من در این فیلم به نام مایرون نوعی گنجشک. کسی به من گفت که آنها رفت و به هری پاتر تجربه در لندن هستند و زیر شلواری با wands برای هر شخصیت. من در وجود دارد! من اساسا یک جادوگر است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>