Jarrell میلر را انکار می کند ‘میل’ گرفتن ممنوع ماده پس از گزارش شکست یکی دیگر از داروهای آزمون

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

Jarrell میلر حفظ او هرگز “به میل خود” گرفته شده و یک ماده ممنوع با وجود گزارش از دیگری شکست خورده تست مواد مخدر.

آمریکا سنگین وزن برداشته شد از او باز گشت مبارزه در 9 جولای برابر جری فارست با همکاری مروج رتبه های بالا تایید ‘Big Baby’ شده بود به طور موقت به حالت تعلیق توسط Nevada State ورزشی کمیسیون پس از تبدیل شدن به “آگاهی از وضعیت”.

میلر موفق سه دارو آزمایشات در ساخت تا به یک مگا مبارزه با آنتونی جاشوا سال گذشته مجبور ادی Hearn به پیدا کردن یک جایگزین در قالب اندی رویز Jr, که پس از آن ناراحت بریتن در نیویورک قبل از از دست دادن این مسابقه برگشت ماه بعد از آن در عربستان سعودی است.

داوطلبانه ضد دوپینگ ارتباط پیدا میلر گناه پس از ماده GW1516 کشف شد در یک آزمایش ادرار در مارس 2019 قبل از آزمایشات بیشتر نشان داد هورمون رشد و IPO در سیستم خود را.

اما میلر که در خدمت شش ماه تعلیق تحت WBA است در پاسخ به آخرین گزارش و همچنان قاطعانه او هرگز مصرف یک ماده ممنوع “خواسته”.

میلر حفظ او هرگز آگاهانه گرفته شده از یک ماده ممنوع (گتی)

“این چیزی است که مصرف” میلر گفت: مبارزه با شبکه. “ما نمی دانیم که اگر آن را آلوده اما ما در تلاشیم که از در حال حاضر. من و تیم من فقط کار با توجه مجدانه برای دریافت حقایق 100 درصد مستقیم.”

پرسید که آیا او تا به حال به صورت هدفمند صورت گرفته افزایش عملکرد داروهای میلر گفت: “نه من هرگز به میل خود یک استروئید برای اهداف بهبود عملکرد. هیچ.

“من چیزی برای خواص درمانی برای آسیب بله من. قبل از مبارزه برای پیروزی در مبارزه و در طول یک اردوگاه آموزشی, هیچ, من هرگز انجام نداده است.”

میلر نیز به حالت تعلیق عقب در سال 2014 برای نه ماه پس از methylhexaneamine پیدا شد سیستم خود را در طول زمان خود را به عنوان یک kickboxer.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>