Jammie داجرز در حال حاضر وگان دوباره دستور زیر تغییر

یاد انگلیسی, بیسکویت با نام تجاری Jammie داجرز خود تجدید نظر دستور العمل را به مناسب برای گیاهخواران – دوباره.

سال پیش Jammie داجرز بودند سهوا گیاهی محصول به دلیل آنچه که آنها نمی باشد. اما در سال 2016 برتون بیسکویت که باعث می شود درمان شیرین اضافه پروتئین شیر معنی گیاهخواران شد و دیگر قادر به مصرف آنها را با یک وجدان پاک کردن.

در آن زمان این شرکت گفت: از آن ساخته شده علاوه بر این به “بهبود عطر و طعم و بافت” و بخشی از تعمیرات اساسی که همچنین قند کاهش می یابد با 22 درصد است.

در حال حاضر نان روغنی بیسکویت می رویم وگان دوباره و این بار این تغییر دائمی است.

اعلام این خبر در Instagram, نام تجاری نوشت: “اخبار فلش. در حال حاضر هر کس می تواند لذت بردن از Jammie داجرز.

“ما دستور العمل جدید سلیقه فقط به عنوان خوب است اما در حال حاضر 100 درصد گیاهی. گیاهخواران شادی و برچسب یک رفیق که defo می خواهید یک بسته زیر!”

کیت Needham مدیر بازاریابی در Burtons بیسکویت نیز با تایید این خبر در یک بیانیه به مواد غذایی گیاهی وگان و زندگیگفت: “ما باید گوش به ما بیسکویت طرفداران و خوشحالیم که اعلام کند که ما نقل مکان کرد و یک بار دیگر به های لبنی-رایگان دستور العمل.

“خانواده سرگرم کننده است که در Jammie قلب از نام تجاری ما پس از آن برای ما مهم است که تمام خانواده و خانواده از همه سبک زندگی – می توانید به اشتراک گذاشتن یک بسته. با تشکر از دستور العمل جدید ما خوشحال هستیم که در حال حاضر خواهد شد بیشتر ممکن است.”

Jammie داجرز در حال حاضر در, جدید, تیره بسته بندی با شعار “نه چیزهای تند و زننده! ما Jammie به اندازه کافی!” (برتون بیسکویت شرکت)

در علاوه بر این به دستور تغییر Jammie داجرز نیز با توجه به یک makeover. این بیسکویت های جدید خواهد شد در حال حاضر در بسته بندی تیره تر به طوری که آنها به راحتی می توان شناسایی در قفسه های سوپر مارکت و نیز از ویژگی های شعار: “نه چیزهای تند و زننده! ما Jammie به اندازه کافی!”

اخبار استقبال شده است با بیسکویت عاشقان در رسانه های اجتماعی با یک نفر نوشته: “Ohhhh dayum تو به من برخی از Jammie داجرز!”


فرد دیگری توافق اظهار نظر: “Yessss!!! خیلی خوشحال در مورد این. چای شکسته هستند!”, در حالی که یک سوم اضافه شده: “بهترین خبر! با تشکر از شما برای این.”

وگان دوستانه بیسکویت در دسترس خواهد بود برای خرید در فروشگاه های سراسر کشور از 13 جولای در هر دو استاندارد و مینی بسته های با اندازه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>