Jamie Carragher, خوشحال به اشتباه ثابت شود پس از از دست دادن امید در لیورپول لیگ برتر عنوان برنده 10 سال پیش

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

Jamie Carragher, ابراز لذت خود را در ثابت بودن اشتباه توسط Jurgen Klopp 10 سال پس از “از دست دادن امید” در دیدن لیورپول آسانسور لیگ برتر جایزه.

Carragher بازنشسته قبل از Klopp وارد در آنفیلد داشتن دیده می شود باشگاه گسترش آن عنوان خشکسالی فراتر از 20 سال به عنوان یک آشکار بی پایان صبر رفت.

پس دیده می شود رافا بنیتز در لیگ برنده طرف شروع 2005 انحلال Carragher بود شروع به ترس که او هرگز زندگی می کنند برای دیدن باشگاه پرچ در لیگ برتر عنوان با فروش ژابی آلونسو به رئال مادرید یک دهه پیش اثبات قاطع حرکت در کشتن هر گونه خوش بینی است که او را ترک کرده بود.

مبارزات ادامه داد: فراتر از بنیتز با روی هاجسون و کنی دالگلیش عدم ایجاد هر گونه پیشرفت و Carragher بازنشسته در سال 2013 قبل از برندان راجرز سازی این باشگاه به near-miss از 2013/14 زمانی که آنها تا به حال به را با یک دوم قرار داده شده به پایان برسد.

در حال حاضر Carragher پذیرفته است که با یکی دیگر از بازسازی به خوبی در جریان شادی از دیدن کار خود را-باشگاه های برنده شدن در این عنوان هرگز حتی زمانی که Jurgen Klopp وارد شده در اکتبر 2015 و قول داد به تاریخ را تغییر دهید.

“Jurgen Klopp وارد در آنفیلد گفت: او می خواست برای تبدیل شک به مؤمنان” Carragher به یاد می آورد نوشتن برای تلگراف.

“من یکی از کسانی که تا به حال داده شده تا امید در لیورپول برنده شدن در لیگ برتر است.

“این بود که مدت کوتاهی پس از آخرین معنادار عنوان پیشنهاد در سال 2009 که من شروع به از دست دادن ایمان من. 2010 فصل افتضاح بود. ژابی آلونسو فروخته شده بود به رئال مادرید رافا بنیتز تیم بود کشف و باشگاه بود و آماده برای یکی دیگر از دوره بازسازی.

“اکراه من رو به این نتیجه دلسرد کننده یک قهرمانی پیروزی رژه هرگز اتفاق می افتد.”

تیمهای gac یک گریان مصاحبه پس از لیورپول بودند یکچهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا (Sky Sports)

Carragher بخشی از پنجشنبه شب جشن با سابق انگلستان بین المللی جايزه او به عنوان برجسته در آسمان ورزش’ پوشش جشن مصاحبه کاپیتان لیورپول جردن هندرسون – با نه قادر به مهار خود را از شادی.

شاید به یاد ماندنی ترین لحظه شب بود زیدان را گریان مصاحبه است که در آن احساسات از آنچه که باشگاه تا به حال به دست آمد ریختن از این به طور معمول تشکیل شده مدیر و Carragher, ستایش آلمانی برای اثبات او اشتباه پس از 10 سال طولانی است.

“این به من می دهد که بیشترین لذت را به اعتراف این کلمات در حال حاضر نگاه قضاوت نادرست,” او اضافه شده است. “در دفاع از من گذشته از خوش بینانه ترین طرفداران قضاوت با قلب بالا سر هیچ کس به من در زمان به وظیفه برای این سخنان در آن زمان است.”

دیدگاهتان را بنویسید