Jameela جمیل می گوید او می شود نژادپرستانه و تهدید به مرگ پس از Piers Morgan ضمنی او مسئول برای کارولین فلک خودکشی

Jameela جمیل را متهم پیرز مورگان با استفاده از کارولین فلک از مرگ به “آزار و اذیت” و گفت که او دریافت نژادپرستانه و تهدید به مرگ به خاطر اقدامات خود را.

سه شنبه شب (30 ژوئن) جمیل نوشته شده یک تصویر از یک پیام از یک عضو در آن او مقصر است برای خودکشی از عشق جزیره مجری و به نام “f***ing p******”. این پیام همچنین شامل تجاوز به عنف و تهدید به مرگ.

در عنوان در کنار, عکس بازیگر و مجری جمیل نوشت: “من پیام مثل این هر روز به دلیل @piersmorgan ضمنی که من مسئول کارولین مرگ فقط به خاطر او و من تا به حال یک خفیف اختلاف نظر در مورد تلویزیون خود را نشان می دهد که در آن من نبود در واقع نقد او 8 سال قبل از او گذشت. رسانه ها او را کشته نه من.”

جمیل متهم صبح بخیر بریتانیا میزبان مورگان با استفاده از “یک زن مرده را پیام متن به آزار و اذیت من” با ارسال یک “متن مکالمه او با کارولین که شامل سه خط هیچ وقت امضا و هیچ زمینه”.

مستقل در تماس است Morgan نمایندگان برای اظهار نظر ،

در ماه فوریه مورگان به اشتراک گذاشته بود یک تصویر از یک پیام مستقیم Flack گفته فرستاده شده به او را در ماه اکتبر 2019.

آن را بخوانید: “لطفا تصاویر … من مبارزه با Jameela … نفرت او هدف من است.”

این نظرات میتواند در اشاره به انتقاد جمیل ساخته شده در توییتر در مورد یک کانال 4 برنامه Flack راه اندازی شد به عنوان میزبان این Surjuryکه در آن افرادی که می خواهند جراحی پلاستیک زمین خود را به دلیل به هیئت منصفه.

“Jameela جمیل است که با داشتن مقدار زیادی برای گفتن در مورد اذیت و آزار آنلاین بنابراین در منافع تعادل در اینجا این است که یک پیام کارولین فلک مرا فرستاده اکتبر گذشته پس از همان Jameela جمیل led آنلاین شمع در برابر او در مورد تلویزیون های جدید نشان می دهد او انجام شده بود” مورگان توییتی در کنار خود تصویری از پیام.

Flack مرده پیدا شد در شمال لندن در روز شنبه 15 فوریه پس از مصرف زندگی خود را.

The 40-year-old ارائه شده بود به اتهام آزار دوست پسر لوئیس برتون در سال گذشته بود و با توجه به محاکمه. او با رد اتهام.

اگر شما شده اند تحت تاثیر این مقاله, شما می توانید تماس های زیر تماس حاصل سازمانها برای حمایت از: ذهن است.org.بریتانیا nhs.انگلستان/livewell/mentalhealth, mentalhealth.org.انگلستان samaritans.org.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید