Jameela جمیل می گوید: افراد مشهور, انصراف از فرهنگ است ‘بی معنی اتلاف وقت کشته جی کی رولینگ انتقاد

Jameela جمیل گفت: انصراف از فرهنگ است “بی معنی اتلاف وقت” و به نام در قدرتمند مشهور به پذیرش انتقاد.

صحبت به لورا Whitmore در BBC Radio 5 Live, the جای خوب ستاره مورد بحث و بررسی افکار خود را در رسانه های اجتماعی از جمله توانایی خود را برای تشویق به فعالیت و او چگونه از عهده حال trolled.

جمیل همچنین باز کردن در مورد مفهوم انصراف از فرهنگ با Whitmore ارجاع اخیر نامه ای که امضا شد توسط 150 نفر از نویسندگان از جمله جی کی رولینگ, “محکوم خفقان باز بحث”.

این هری پاتر نویسنده بارها و بارها محکوم شده برای “anti-trans اطلاعات غلط” پس از نقد و استفاده از عبارت “افرادی که عادت ماهانه” و این ادعا که تغییر جنسیت و هورمون درمانی است که “نوع جدیدی از تبدیل درمانی” برای جوانان گی مردم.

“آن را در مورد اجازه دادن به مردم می گویند همه چیز که توهین آمیز و یا که صدمه خواهد شخص دیگری حقوق بشر” جمیل گفت: این استدلال که بار وجود دارد که آن را مناسب است به صحبت کردن آنلاین.

“صحبت کردن در ترانس حقوق برای مثال قرار دادن یک مقدار زیادی از از ترس و اطلاعات غلط است نه اختلاف نظر است. که نفرت و فعالانه رفتار مضر است که می تواند قرار داده و زندگی مردم در خطر است. این بسیار مهم است به درک که آزادی بیان نمی کند و به شما آزادی می دهد برای شرکت در نفرت گفتار.”

این فعال سیاسی در ادامه می گویند که بسیاری از شکایات در مورد لغو می آیند از افراد زورمند و اضافه کرد که “شما واقعا نمی تواند لغو سفید میلیاردر”.

“شما می توانید انتقاد آنها و شاید می گویند شما نمی خواهید به شنیدن از آنها را برای در حالی که اما شما نمی توانید de-پلت فرم آنها را به خاطر آنها خیلی در قدرت” او گفت:. “انصراف از فرهنگ واقعی است و من فکر می کنم ما تماس برای مردم می شود د-platformed, سکوت و دور انداخته می شود برای همیشه لطفا برای است بی معنی اتلاف وقت اما من فکر می کنم که گاهی اوقات هنگامی که بسیار قدرتمند مردم درآوریم که تنها بودن به نام نیست همان به عنوان لغو شد.”

جمیل افزود که او معتقد است که مردم می توانید تغییر دهید و باید اجازه داده شود به “دوباره وارد جامعه” به عنوان طولانی به عنوان آنها سعی کنید به انجام بهتر.

“من احساس بسیار پرشور در مورد اینکه بسیار آسیب پذیر و ضد مشهور در این راه و در حال حاضر, امتناع, به, بود, مجبور, به, کامل, کاری,” او گفت:. “من یک خطاپذیر انسانی است. من سعی کنید به مرتکب اشتباه می شوند اما زمانی که من لغزش من حاضر به پس از آن بود بازیگران دور برای همیشه لطفا برای. اکثر انسان ها قادر به تغییر و نجابت و انجام بهتر است.”


جمیل مردم را نمی شود ترس از قرار دادن دست خود را و یا اعتراف به جهل خود.

“این برتری اخلاقی وسواس از چند سال گذشته است توقف مردم از پرسیدن واقعا سوال مهم که مرا می ترساند. ما باید بیشتر به انتقاد ما به کمتر از ترس از آن,” او گفت:.


“من فکر می کنم که هنگامی که ما انتقاد مردم ما باید به آن نگاه کنید به عنوان یک انتقاد به عنوان یک تماس اما ما لازم نیست که می گویند که آنها هرگز اجازه ورود مجدد به جامعه مگر اینکه آنها را به انجام چیزی است که به طور فعال, واقعا, یا غیر قانونی و یا خیلی مضر است که آنها هرگز نمی تواند دوباره از آن است.”

پیش از آن در گفتگو جمیل نشان داد که او چگونه از عهده دریافت نفرت آنلاین و بر اهمیت “دفاع از ذهن”.

“من احساس بسیار توانمند توسط mute را فشار دهید. من فکر می کنم این یکی از بزرگترین چیزهایی است که تا کنون اختراع شده برای جهان آنلاین” او گفت:.

“من بسیار معتقدم در دفاع از ذهن ما در حال تدریس در مورد دفاع از بدن اما نه چگونه برای محافظت از خود و احساسات ما,” او گفت:, و اضافه کرد که می توان آن را “ترسناک خود را خارج وجود دارد”.

او ادامه داد: “مردم به جرم, به ویژه هنگامی که یک زن آسیب پذیر است و یا صریح ، ما از راه ما را به سکوت ،

“آنها می توانند به ما و ما را بکشند دیگر به طوری که آنها بی اعتبار ما, به طوری که آنها ما را بکشند شهرت آنها کشتن اعتبار ما است.

‘بی اعتبار جدید مرگ من فکر می کنم صریح ، پس از آن خطر بزرگ است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>