جیک پل اصرار او نوشت: آهنگ جدید, انفرادی زیر اتهامات که او 'سرقت' عناصر آن

Youtuber جیک پل شده است متهم به "سرقت" عناصر خود را آخرین آهنگ از دیگری رپ ایلیا دانیل. پل منتشر شد "Fresh Ou

توسط FARDAALEFBA در 8 مرداد 1399

Youtuber جیک پل شده است متهم به "سرقت" عناصر خود را آخرین آهنگ از دیگری رپ ایلیا دانیل.

پل منتشر شد "Fresh Outta لندن" در این هفته و طرفداران بود سریع متوجه شباهت های بسیاری با یک 2018 آهنگ از دانیال با عنوان "Phaggot".

دانیل که می رود توسط Lil Phag مشترک یک فن ساخته شده در کلیپ مقایسه دو آهنگ در توییتر. او همراه آن با عنوان: "نه جیک پل سرقت پسر من ضرب و شتم و جریان مورد مکیدن D* * * * *** LMFAOOOOOOOOOOOOOOO من رلی نیاز به یک استراحت".

دانیل نیز پس از پاسخ به پل توییت اعلام انتشار "Fresh Outta لندن" گفت: "صدا بهتر است زمانی که من از آن منتشر شد دو سال پیش lmao."

در میان گنجینه پل شده است مجبور به روشن است که او خود را نوشت و خود آهنگ.

با توجه به Youtuber مردم شده اند با اضافه کردن غلط نوشتن اعتبارات خود را برای مسیر جدید در موسیقی جریان پلت فرم Spotify در.

"آنچه که در اینجا این است که مردم نمی توانند تحمل کنند که من ساخته شده یک آهنگ خوب و آنها در حال انجام همه چیز آنها می توانید آن را به نظر می رسد مانند من آن را نوشتن نیست," او نوشت.

پل افزود: "یک کاربر به صورت تصادفی قرار داده شده تحت نام تهیه کننده و نویسنده بخش است. smfh. مردم دیوانه."

در اضافی طولانی Instagram داستان 23 ساله نوشت: "همچنین آن را عادی برای کار با نویسندگان در موسیقی و 95 درصد از هنرمندان انجام شده است.

"من با نویسندگان قبل و این کمک می کند تا فرایند خلاق و با هم شما می توانید آمد تا با موسیقی بهتر است. من مانند ایجاد ارتباط با افراد دیگر و همکاری به بهترین قطعه از هنر است. اما نه تمام وقت."

پل در ادامه به دفاع از خود نوشتن "اگر مردم تو را امتحان کنید برای رفتن آنلاین و گفتن نداشتم چیزی بنویسم چون خوب بود, پس از آن من قصد دارم برای اثبات آنها اشتباه است."

او به این نتیجه رسیدند پست "این نیست حتی من بهترین آهنگ. من باید سخت تر s***. و بله من نوشت که S*** بیش از حد."

مستقل است و با نزدیک شدن به پل نمایندگان برای اظهار نظر ،

Paul دانلود آهنگ جدید همچنین سوخت خود را در دشمنی با رپ KSI پس از این دو منتشر شده خود را در موسیقی فیلم در همان روز.

یوتیوب ستاره به تازگی با آن مواجه انتقاد برای ظاهر شدن به دست انداختن coronavirus محدودیت پس از میزبانی یک حزب عمده در کالاباساس عمارت در لس آنجلس در طول بیماری همه گیر.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن