Jada Pinkett Smith می گوید: او تا به حال ارتباط با خواننده August Alsina در حالی که جدا از شوهر, Will Smith

بازیگر Jada Pinkett Smith گفته او در رابطه با خواننده August Alsina اما محروم نسخه خود را از حوادث.

در اوایل این ماه Alsina, 27 ادعا کرد که تا به حال “برکت” از Pinkett Smith, شوهر, بازیگر, Will Smith, برای شروع یک رابطه با او در مصاحبه با صبحانه ،

Alsina شده اند و از Pinkett Smith, 48, پس از معرفی توسط پسرش, بازیگر و خواننده رپ Jaden در 2015.

Pinkett Smith و شوهر او در ابتدا پاسخ نمی دهند به Alsina ادعا در مطبوعات اما در حال حاضر به نظر می رسد در Pinkett Smith Facebook, نشان می دهد, قرمز جدول بحثبه چشم انداز خود را.

“این یک سفر شخصی که شد بسیار عمومی” Pinkett Smith گفت و توضیح داد که چگونه او تبدیل به دوستان با Alsina بود که ظاهرا مبتلا به بیماری در زمان.

اسمیت نشان داد که در زمان او با او درگیر شد Alsina, آنها تا به حال تصمیم به جدا شدند و “بر” که آنها قبلا اعلام نشده به مطبوعات.

Pinkett Smith گفت: در این زمان بود که او وارد شده “یک نوع متفاوت از گرفتاری” با Alsina.

او را تکذیب کرد جزئیات Alsina حساب در مورد شوهر دادن “اجازه”. “تنها کسی که می تواند اجازه بدهد که در شرایط خاص خودم بود,” او گفت:.

او ادامه داد: “آنچه در ماه اوت بود و احتمالا تلاش برای برقراری ارتباط – از آنجا که من می توانید ببینید که چگونه او را درک و آن را به عنوان اجازه چون ما از هم جدا شدند دوستانه – من فکر می کنم او می خواست به آن را روشن است که او یک homewrecker. که او را نه.”


Pinkett Smith گفت: او از نظر ارتباط با Alsina یک “گناه” از آنجا که او و اسمیت از هم جدا شدند در آن زمان است.

“من یاد گرفتم که خیلی در مورد خودم و واقعا قادر به مقابله با بسیاری از احساسی نارسی…, ناامنی,” او گفت:.

“همانطور که من از طریق آمد و شروع به تحقق بخشیدن به برخی از چیزهایی در مورد شما و من [اوت] تصمیم به شکستن تمام ارتباطات با من بود که کاملا قابل درک است.”

Pinkett Smith گفت: او نه صحبت با Alsina “در مدت طولانی”. او گفت که او و اسمیت در حال حاضر به جای “عشق بی قید و شرط”.

“ما با هم سوار ما با هم می میرند. بد ازدواج برای زندگی” این زوج گفت: در اتحاد برگردان های ترسناک در یک نقل قول از اسمیت پسران بد فیلم حق رای دادن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

دیدگاهتان را بنویسید