جک گریلیش به اتهام رانندگی بدون توجه به مراقبت و توجه و عدم توقف در برخورد

استون ویلا کاپیتان جک گریلیش متهم شده است با جرائم پس از یک تصادف ماشین در طول coronavirus مستند.

گریلیش 24 ساله است متهم به رانندگی بدون توجه به مراقبت و توجه و عدم توقف در برخورد پس از یک حادثه در دریا دیکنز هیت در سلیهولل در مارس 29.

لیگ برتر فوتبال شد تصویر در صحنه در صبح روز یکشنبه 29 مارس با تعدادی از پارک وسایل نقلیه درگیر در برخورد.

گزارش می دهد که در یک محدوده رور رانده بودند نامنظم و برخورد با دو اتومبیل پارک شده بودند ساخته شده به West Midlands Police با افسران در پاسخ با حضور در تصادف.

گریلیش صحبت کرد و به گفته شاهدان پس از حادثه اما چپ پا قبل از پلیس قادر به حضور در.

گریلیش شده است پستی متهم به نظر می رسد قبل از بیرمنگام دادستانی دادگاه در تاریخ 25 اوت.

یک West Midlands Police بیانیه خوانده است: “لیگ برتر فوتبال شده است به اتهام رانندگی بدون توجه به مراقبت و توجه و عدم توقف و یا گزارش یک برخورد.

“تحقیقات راه اندازی شد پس از ما در پاسخ به گزارش یک ماشین برخورد وسایل نقلیه پارک شده و راننده در حال فرار با پای پیاده.

“24 ساله از Barnt سبز, Worcestershire شده است پستی متهم به نظر می رسد قبل از بیرمنگام دادستانی دادگاه در تاریخ 25 اوت.”

گریلیش صادر عمومی عذرخواهی پس از حادثه و مواخذه شد توسط باشگاه خود را برای شکستن دولت coronavirus مستند دستورالعمل پس از حضور او دوست و هم تیمی سابق راس مک کورمک در همان منطقه است.

او نوشته شده یک ویدیو را در حساب توییتر خود حدود 36 ساعت پس از حادثه صورت گرفت اعتراف به این که او “عمیقا خجالت” و عمل کرده بود “ابلهانه”.


“من فقط می خواهم به انجام سریع پیام تصویری برای گفتن, چگونه به شدت خجالت من از آنچه اتفاق افتاده است این آخر هفته” گریلیش گفت: در این ویدئو.

“من می دانم که آن زمان دشوار برای همه در لحظه ای که قفل شده در داخل خانه برای مدت طولانی. بدیهی است که فقط یک تماس از یک دوست درخواست برای رفتن به اطراف خود و من ابلهانه موافقت به انجام این کار.

“من نمی خواهم کسی را به اشتباه همان است که من پس از من بدیهی است که همه می خواهیم به ماندن در خانه و پیروی از قوانین و دستورالعمل ها از آنچه ما خواسته شده است به انجام. من برای یک واقعیت است که من انجام می شود که در آینده نزدیک در حال حاضر و من از همه می خواهیم به انجام همان.

“من امیدوارم که هر کس می تواند من را قبول عذرخواهی و ما حرکت می توانید از این. امیدوارم بدیهی است که در آینده نزدیک ما می تواند با بهره گیری از خودمان را دوباره پس از این همه آب پز را بیش از.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید