جک چارلتون مرگ: جام جهانی برنده می میرد سن 85

جام جهانی برنده جک چارلتون فروبست 85.

به لیدز یونایتد عالی بازی در کنار برادرش بابی در سال 1966 جام جهانی کمک انگلستان به 4-2 پیروزی بر آلمان غربی در ورزشگاه ومبلی.

او مبتلا به بیماری لنفوم در سال گذشته و نیز مبتلا به زوال عقل و گذشت در روز جمعه با خانواده اش در کنار او در خانه اش در Northumberland.

یک خانواده بیانیه را بخوانید: “جک درگذشت مسالمت آمیز در روز جمعه, 10 جولای در سن 85. او در خانه در Northumberland با خانواده اش در کنار او.

“را به عنوان به خوبی به عنوان یک دوست به بسیاری از او بسیار ستایش شوهر, پدر, پدر و پدربزرگ.

“ما نمی توانیم بیان چگونه افتخار ما فوق العاده زندگی او به رهبری و لذت بردن او به ارمغان آورد به طوری که بسیاری از مردم در کشورهای مختلف و از تمام جنبه های زندگی.

“او کاملا صادقانه, نوع, خنده دار و واقعی مردی که همیشه در زمان حال برای مردم است.

“از دست دادن خود را ترک خواهد کرد یک سوراخ بزرگ در تمام زندگی ما اما ما خدا را شکر برای یک عمر از خاطرات شاد و خوشی.”

جک چارلتون گذشت در شب جمعه در سن 85 (ایسنا)

چارلتون یک باشگاه ثبت 773 حضور برای لیدز در طول 21 سال بازی حرفه ای بین سال 1952 و در سال 1973 قبل از حرکت به مدیریت با میدلزبورو, Sheffield چهارشنبه و نیوکاسل. او همچنین صرف 10 سال در شارژ از جمهوری ایرلند-تیم ملی, هدایت آنها به بانک فینال در یورو 88 قبل از بازنشستگی از بازی در سال 1996.

35-زمان دربسته در محیط بین المللی بود و بسیار دوست داشتنی رقم در زبان انگلیسی, بازی و خبر مرگ او باعث غلیان احساسات عاطفی ادای احترامات در توییتر از تمام گوشه و کنار از این بازی است.

تیم فوتبال انگلستان گفت: “ما در حال ویران خبری که جک چارلتون عضو ما جام جهانی-تیم برنده از سال 1966 درگذشت.

“ما عمیق ترین همدردی با خانواده جک, دوستان و سابق باشگاه است.”

فدراسیون فوتبال ایرلند افزود: “FAI عمیقا غمگین به یاد مرگ جک چارلتون مدیر که تغییر ایرلندی فوتبال برای همیشه لطفا برای.

“افکار ما هستند با پت و خانواده در این زمان غمگین. #RIP”

جک چارلتون جشن با جام ژول ریمه زیر انگلستان 1966 نهایی جام جهانی پیروزی (PA)

چارلتون نوه روزنامه نگار اما ویلکینسون در توئیتر خود نوشت: “فراتر از غم را برای خداحافظی به محبوب من Thin, جک چارلتون. او غنی شده تا بسیاری از زندگی از طریق فوتبال دوستی و خانواده است. او یک نوع خنده دار و کاملا واقعی و خانواده ما را از دست او فوق العاده.”

لیدز یونایتد گفت که این باشگاه بود “عمیقا غمگین به یاد باشگاه افسانه جک چارلتون در گذشت” در حالی که Leeds United Supporters’ Trust گفت: “یکی دیگر از انبوه روز غم انگیز برای طرفداران و باشگاه ما به عنوان از دست دادن یکی دیگر از افسانه. RIP بزرگ جک. اگر وجود داشت همیشه یک بیشتر برجسته سال برای ما به بالا رفتن آن را در حال حاضر, اجازه دهید آن را برای جک نورمن و ترور.”

گل روسری و پیراهن فوتبال گذاشته شده بود در اطراف چارلتون را شخصی کاشی کف خارج لیدز را اللند جاده ورزشگاه.

مرکزی مدافع چارلتون, برادر بزرگتر از سابق انگلستان و منچستر یونایتد هافبک بابی ساخته شده اولین بازی خود را برای لیدز در بخش دو در سال 1953 و در ادامه برای تبدیل شدن به سنگ بستر از لیدز جانبی ساخته شده توسط مدیر سابق همین Revie.

مایکل Normanton, co-سردبیر لیدز یونایتد fanzine میدان توپگفت: “جک پل شکاف بین لیدز یک طرف است که یک بار موجود جان چارلز و بسیار دیگری نیست و همین Revie را افسانه.

“تحت فشار قرار دادند به سطح او هرگز تصور امکان پذیر است, جک همیشه به عنوان یکی از نوابغ اهمیت حیاتی تا تعدادی از ظاهر که احتمالا هرگز پیشی گرفته است.”

چارلتون برنده 1968-69 لیگ با لیدز در جام حذفی در سال 1972 جام اتحادیه در سال 1968 و دو جام یوفا در سال 1968 و 1971.

طلایی خود را لحظه به عنوان یک بازیکن در آمد در ومبلی در سال 1966 زمانی که او و برادر بابی هم تیمی بودند در انگلستان در جام جهانی پیروزی برابر آلمان غربی پس از وقت اضافی.

بابی چارلتون (سمت چپ) را در برادر بزرگتر جک چارلتون در یک بازی بین منچستر یونایتد و لیدز (PA)

چارلتون خود را برنده نیست اول انگلستان کلاه تا او 29 در سال 1965 و 35 خود را و نهایی برای کشور خود در سال 1970 جام جهانی در مکزیک در یک گروه بازی در مقابل چکسلواکی.

یک قوی سازش مرکز-نصف او برنده فوتبال نویسندگان انجمن فوتبالیست جایزه سال در سال 1967.

او اعلام بازنشستگی خود را به عنوان یک بازیکن در سن 38 به زودی پس از از دست رفته در لیدز’ 1973 نهایی جام حذفی شکست ساندرلند از طریق آسیب و ساخته شده بود اوبه سال پس از خدمات خود به فوتبال است.

در اولین شغل خود را به عنوان مدیر چارلتون برنده ارتقاء به بالا پرواز با میدلزبورو در سال 1974 و به دقت از دست رفته را تکرار شاهکار در شفیلد ونزدی که او هدایت از پایین درجه سوم.

چارلتون آخرین افتخار به عنوان یک بازیکن آمد و در سال 1972 زمانی که لیدز ضرب و شتم آرسنال در FA Cup final (PA)

چارلتون طلسم مسئول نیوکاسل به طول انجامید یک فصل قبل از او استعفا داد و در سال 1985 و در دسامبر همان سال او اولین non-ایرلندی مدیر جمهوری ایرلند است.

او سازی جمهوری برای اولین عمده فینال در یورو 88 در غرب آلمان و دو سال بعد منجر آنها را به اولین جام جهانی در ایتالیا 90.

چارلتون در حال حاضر بسیار محبوب برای گرفتن آنها وجود دارد برنده قلب یک ملت و بقیه فوتبال جهان به سمت خود رسیده و به مرحله یک چهارم نهایی.

پس از رهبر جمهوری اسلامی به سال 1994 جام جهانی در ایالات متحده آمریکا – آنها را از دست داده به هلند در آخرین 16 – چارلتون اهدا شد آزادی شهر دوبلین. در سال 1996 او جایزه افتخاری ایرلندی شهروندی است.

اضافی و گزارش توسط بهبهان

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>