‘آن را جادویی آنچه آنها انجام می دهند’: خرید یکی از بهترین تکثیر vinyls شما همیشه شنیدن

Tucked در مد co-کار پیچیده ای در غرب لندن فقط به گذشته دادگاه مواد غذایی و پردازش پرداخت, راه اندازی, است, شاید, ترین فن آوری عقب مانده-به دنبال ثبت شرکت در جهان است. برقی ضبط شرکت است که انتشار موسیقی از سال 2012 متخصص در دقیق تفریح کلاسیک و جاز در آلبوم از 1950s و 1960s. کاتالوگ آن شامل صدور مجدد از نقطه عطفی ضبط شده توسط ویلهلم Furtwangler, John Coltrane و تلونیوس مانک و همچنین کمتر شناخته شده هنرمندان مورد علاقه جمع مانند ویولن یوهانا Martzy.

اما آنچه واقعا مجموعه برقی ضبط از هم جدا روش – فلسفه تولید بیشتر شبیه به ساخت دسته ای کوچک لذیذ شکلات از بسیاری از shrinkwrapped وینیل.

آن آلبوم مونتاژ با دست و منتشر شد در نسخه های 300 یا کمتر — در هزینه £300 تا 500 پوند برای هر LP – ساخته شده با ترمیم فهرست تجهیزات به درخشان لوله خلاء تقویت کننده و مونو نوار سیستم که باید استفاده نشده است در بیش از نیم قرن. هدف این است که برای اطمینان از وفادار مرمت از چه برچسب بنیانگذار پیت Hutchison از دست رفته می بیند به عنوان یک عصر طلایی از رکورد ساخت. حتی آن رکورد کت چاپ یکی یکی در لترپرس دستگاه نشان می دهد متعصب ارادت به سن هنر و صنعت است.

“آن آغاز شده به عنوان مایل به از نو خلق کردن, اصلی, اما آن را یک نوع تقلیدی,” Hutchison می گوید. “و به منظور ایجاد تقلیدی ما تا به حال به انجام همه چیز را که آنها تا به حال آن را انجام داده.”

برق ضبط و توجه به جزئیات و Hutchison ظریف مهندسی سبک در تسلط پیر پرونده داده اند برچسب محترم وضعیت در میان جمع – و در عین حال نیز کشیده ظریف تمسخر در میان رقبا که مشاهده رویکرد خود را به عنوان دلیلی بیش از حد گران قیمت و با ارزش به نصف.

Hutchison, 53, که تیز امکانات و پا بلند ریش او را نگاه مانند یک سر جادوگر شهر از ارباب حلقه ها فیلم را رد کرد و چنین بحرانی به عنوان نمونه هایی از audiophile جهان شعارهاى قبیله گرایی. حتی کلمه “دوست” او احساس می کند که اغلب خالی حیله بازاریابی از قابل اعتماد نشانه ای از کیفیت.

به میزان زیادی از وینیل تجدید حیات دهه گذشته بوده است سوخت توسط صدور مجدد (برقی ضبط شرکت)

“دوست داران واقعی موسیقی گوش دادن با گوش خود را نه با قلب خود” Hutchison می گوید. “که ما بازی واقعا.”

پس چه خود را بازی ؟

“این بازی است که تلاش برای انجام چیزی است که ضد generic, اگر دوست دارید,” او می گوید. “آنچه ما انجام می دهیم با این سوابق است که اساسا در نظر گرفتن تکنولوژی از زمان و بازسازی آن انجام شد و سپس به جای به خطر انداختن آن است.”

به میزان زیادی از وینیل تجدید حیات دهه گذشته بوده است سوخت توسط صدور مجدد. اما چاپ مجدد برچسب رفته است به همان افراط به عنوان برق ضبط.

در سال 2009 Hutchison خریداری دو درشت مفرغ-خاکستری ماشین آلات با استفاده از او به استاد سوابق – یک Lyrec کاست و تراش با Ortofon تقویت هر دو از سال 1965 – و صرف بیش از £120,000 بازگرداندن آنها بیش از سه سال است. او سرمایه گذاری بیش از هزاران در بهبود مانند جای خود را به سیم های مسی با استخراج نقره ای که Hutchison می گوید می دهد سیگنال های صوتی سطح بیشتری از خلوص است.

ماشین آلات اجازه می دهد Hutchison به حذف هر گونه اثری از فن آوری است که رخنه کرد به ضبط مراحل پس از یک زمان زمانی که بیتلز در moptops. این بدان معناست که نه تنها چیزی دیجیتالی یا کامپیوتری بلکه ترانزیستور تكیه صوتی مدارات دهه; در عوض, ماشین آلات,’ تقویت کننده مجهز با لوله های خلاء (یا دریچه به انگلیسی, مهندسین آنها تماس بگیرید).

“ما همه چیز در مورد شیرهای اینجا” Hutchison می گوید در یک تور برچسب استودیو.

تسلط وینیل شامل “برش” شیار به یک لاک دیسک هنر تاریک که در آن تنظیمات کوچک می تواند یک اثر بزرگ. غیر منتظره ای در میان مهندسین Hutchison تمایل به استاد سوابق کم حجم – گاهی اوقات حتی ساکت تر از اصل – را بیشتر از احساس طبیعی از ابزار است.

او نشان داد روش در اخیر جلسه تسلط برای Mal/2یک سال 1957 آلبوم پیانیست جاز Mal Waldron است که ویژگی های یک ظاهر توسط Coltrane. او چندین آزمایش تسلط بر سطوح برای آهنگ “یکی یکی” – که بسیاری از, قطع, ترومپت, یادداشت ها, بازی های برگزار شده توسط ادریس Sulieman – قبل از اقامت در یکی که حفظ هیجان اصلی نوار کاست اما اجتناب شود چه Hutchison به نام “صدای خوک یا گراز” در هنگام شاخ اوج گرفت.

Hutchison با این نسخهها کار با سابقه دستگاه برش (Alamy)

“چه شما می خواهید به شنیدن است, وضوح, هارمونیک, بافت,” او می گوید. “چه شما نمی خواهید به آن را قرار داده و احساس می کنم مثل شما رو به آن را به نوبه خود.”

این قضاوت اغلب ذهنی است. اما برای تست Hutchison رویکرد من در بازدید از نیوجرسی خانه مایکل Fremer یک ویرایشگر کمک در Stereophile مجله و دیرین قهرمان وینیل. ما گوش دادن به یک تعداد انگشت شماری از برق ضبط و منتشر شده مقایسه آنها با فشار از همان مواد توسط شرکت های دیگر در Fremer را دولت از هنر و سیستم تست (بلندگو به تنهایی هزینه £79,500 یا 100.000 دلار).

من اغلب با شک و تردید ادعای وینیل برتری اما هنگام گوش دادن به یکی از برقی ضبط این آلبوم از باخ ویولن سولو قطعات توسط Martzy من متعجب خود را به وضوح و زیبایی است. در مقایسه با دیگر فشار الکتریکی ضبط نسخه تا به حال زنده احشایی جزئیات بازده قانع کننده توهم یک انسان قبل از من ایستاده رسم تعظیم در سراسر یک ویولن.

“این جادویی آنچه که آنها انجام دوباره این پرونده” Fremer می گوید او به عنوان معاوضه بیشتر برقی ضبط دیسک های.

Hutchison است تعجب آور نامزد برای حمل مشعل برای قهوه ای صدای زیر, کلاسیک, وفاداری. در 1990s او یک بازیکن در انگلیسی تکنو صحنه با برچسب Peacefrog. برچسب موفقیت در اوایل 2000s با مینیمالیستی عامیانه خوزه گونزالس کمک مالی وسواس که شد برق ضبط.

Hutchison تبدیل اتفاق پس از او به ارث برده کلاسیک سوابق متعلق به پدر خود که فوت در سال 1998 است. دیرین جمع آوری راک و جاز Hutchison مجذوب شد با صدای نهم اصل و پیدا جدیدتر صدور مجدد قانع. او آموخته است که Peacefrog را توزیع EMI متعلق به حقوق به بسیاری از جدید خود را مورد علاقه های شما. آن را ممکن است به از نو خلق کردن همه چیز دقیقا همان است که آنها تا به حال انجام شده است اولین بار در اطراف ؟

پس از بازسازی ماشین آلات برقی و ضبط آن سه آلبوم در فروش در اواخر سال 2012 – Martzy به انفرادی باخ مجموعه در اصل صادر شده در اواسط 1950s.

Hutchison تصمیم گرفت که درست وفاداری کاربردی برای بسته بندی و همچنین ضبط. لترپرس چاپ راند تا خود را به هزینه های تولید و برخی از برچسب پروژه به نظر می رسید به مرزهای پوچی.

برچسب اختصاص داده شده است به صحت (برقی ضبط شرکت)

در ساخت موتزارت à Parisبرای مثال نزدیک به کامل simulacrum لوکس 1956 مجموعه جعبه Hutchison ماه را صرف تمیز کاری لندن را haberdashers برای پیدا کردن سمت راست رشته ابریشم به صورت تزئینی بند ناف. هفت دیسک تنظیم برقی ضبط گران قیمت ترین عنوان در £2,750 – و این یکی از تنها دو مورد در آن زمان کاتالوگ در عین حال به فروش می رسد.

Hutchison دفاع این تلاش ها به عنوان بخشی از برچسب ارادت به صحت. اما می آید در هزینه. آن روشهای تولید و کنترل کیفیت توجه به هر رکورد را بدون اقتصاد مقیاس. بنابراین برقی ضبط خواهد به دست آوردن هیچ کاهش در هزینه اگر آن ساخته شده بیشتر و در نتیجه نافی سوال Hutchison اغلب پرسید: چرا مطبوعات بیشتر سوابق و فروش آنها بیشتر ارزان ؟

“ما احتمالا گران ترین رکوردهای جهان” Hutchison می گوید: “و حداقل سود است.”

برق ضبط با قیمت های کشیده شده اند سر خاراندن طریق cliquey جهان از بالا پایان تولید وینیل. چاد Kassem که شرکت صوتی برای تلفن های موبایل در سالینا کانزاس یکی از بزرگترین وینیل امپراتوری می گوید او را تحسین Hutchison کار است.

“من نوک کلاه به هر شرکت است که می رود مایل اضافی را به همه چیز به بهترین شکل ممکن” Kassem می گوید.

اما او می افزاید: او افتخار صوتی برای تلفن های موبایل کار می کنند که مانند برق ضبط, کاهش, کارشناسی ارشد خود را از اصلی نوار و می رود به طول های بزرگ به تصرف اصلی جزئیات طراحی و به فروش می رساند بسیاری از آن پرونده برای حدود 35 دلار. من از Kassem چه تفاوت بین یک $35 چاپ مجدد و 500 دلار یک.

او مکث برای یک لحظه و سپس می گوید: “چهار صد و شصت و پنج دلار.”

در عین حال بازار در آغوش برقی ضبط. حتی در میان coronavirus همه گیر Hutchison می گوید آن سوابق فروش شده اند به همان سرعتی که تا کنون اگر چه این شرکت تا به حال برخی از تولید hiccoughs. تنها تولید کننده یک پارچه که Hutchison انتخاب برای یک موتزارت مجموعه آثار, توسط پیانیست لیلی کراوس قفل شده در ایتالیا.

مرز بعدی برقی ضبط سنگ است. Hutchison به تازگی مجوز چاپ مجدد برای همیشه لطفا برای تغییرکلاسیک 1967 روانگردان آلبوم کالیفرنیا باند دوست دارم و می گوید که اصلی نوار به حال بیشتر صاف و پوست کنده صدا از اکثر طرفداران شنیده بود. او انتظار دارد که منتشر می شود در ماه جولای و Mal/2 قرار است در ماه اوت است.

اما Hutchison به نظر می رسید بیشتر افتخار برچسب کار در کلاسیک پرونده که به نظر می رسید از دور دوره. او از جیبش یک 10 اینچی مینی آلبوم باخ توسط پیانیست فرانسوی ایوان Lefebure در اصل منتشر شد در سال 1955. برق ضبط زحمت دوباره آن ستونهاي باريك استوانهاي شكل ستون فقرات آن پنبه آستین خود را پوشش چرم نقش برجسته در برگ طلا.

“این خوب مصنوع” Hutchison می گوید به دنبال در آن با عشق. “این یک رکورد بزرگ نیز هست.”

© نیویورک تایمز

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید