است Twopcharts امن است ؟ نگرانی ها از حفظ حریم خصوصی از سایت به نمایش توییتر دایره اجتماعی

بسیاری از کاربران در توییتر در حال استفاده از یک ابزار جدید به نام Twopcharts که نشان می دهد آنها را به حساب آنها بیشتر با تعامل در سایت های رسانه های اجتماعی.

این وب سایت که نیاز به کاربران برای ورود به سیستم با حساب کاربری توییتر خود را اجازه می دهد تا مردم خود را زیر و پیرو تاریخچه طولانی چگونه یک کاربر صرف شده در توییتر و چگونه فعال آنها را در توییتر.

کاربران ارسال شده است تصاویر خود را بیشتر تعامل حساب های ارائه شده توسط Twopcharts در توییتر.

اما دیگران باید نگرانی در مورد دسترسی کاربران را به منظور رسیدن به آن داده است.

علاوه بر این Twopcharts ندارد و به راحتی در دسترس و شرایط و یا سیاست کوکی ها در وب سایت خود را. برای دسترسی به آن سیاست حفظ حریم خصوصی کاربران باید اول ثبت نام به سایت.

مانند آن است که معلوم نیست به کاربران بالقوه چگونه Twopcharts است با استفاده از داده های آن را اجازه می دهد تا دسترسی به.

چه Twopcharts?

Twopcharts ارائه آمار و اطلاعات در مورد چگونه مردم را با استفاده از حساب توییتر خود را.

آن را نیز اجازه می دهد تا به کاربران برای دریافت اطلاعات در مورد سایر حساب های توییتر.

باز شدن موقت مشخصات توییتر, ثبت نام برای Twopcharts و جستجوی یک حساب توییتر به ارمغان می آورد تا اطلاعات در مورد میانگین تعداد دفعاتی که یک کاربر توییتی و زمانی که آنها هنوز توییتی شکسته را در یک توییت در ساعت نمودار.

آن را همچنین می توانید به کاربران اجازه دیدن که آنها را دنبال و که آنها به دنبال در طول زمان.

Twopcharts ارائه می دهد یک “تعامل Overview.” در زمان نوشتن این مقاله که دید کلی را به 198 دقیقه برای Twopcharts برای تولید. وجود دارد ظاهرا نزدیک به 1600 نفر نیز تولید گزارش.

کاربران می توانید دور زدن این صبر کنید با خرید یک اشتراک به قیمت €5 برای 24 ساعت €10 برای یک ماه و €100 برای یک سال.

اشتراک اطلاعات است که تنها در دسترس کاربران است که با توجه Twopcharts دسترسی به حساب کاربری توییتر خود را.

“اگر شما یک 24 ساعت اشتراک ما را خود درخواست فوری اولویت و شما بزرگ HD تعامل بررسی اجمالی نشان می دهد که تا 120 حساب توییتر شما با تعامل!” Twopcharts می گوید.

“اگر شما یک اشتراک ماهانه شما خواهد شد دریافت پوستر در اندازه تصویر 2700×1800 پیکسل!”

چه مجوز می کند Twopcharts نیاز دارید ؟

زمانی که ثبت نام برای Twopcharts آن درخواست دسترسی به:

  • دیدن توییتها از جدول زمانی خود را (از جمله توییتهای محافظتشده) و همچنین لیست های خود را و مجموعه.
  • مشاهده مشخصات توییتر خود اطلاعات و تنظیمات حساب.
  • دیدن حساب شما به دنبال قطع و مسدود کند.
  • دنبال و دنبال کردن حساب برای شما.
  • به روز رسانی مشخصات خود را و تنظیمات حساب.
  • پست و حذف توییتهایی برای شما و تعامل با توییت ارسال شده توسط دیگران (مانند سازمان ملل متحد مانند و یا پاسخ به یک صدای جیر جیر پاسخ, و غیره.) برای شما.
  • ایجاد مدیریت و حذف لیست و مجموعه برای شما.
  • قطع مسدود و گزارش حساب برای شما.

“ما هرگز شما را متعجب و یا توییتر (در راه منفی),” Twopchart می گوید.

توییتر صفحه راهنما می گوید: کاربران باید “محتاط قبل از دادن هر برنامه شخص ثالث دسترسی به حساب خود را.

“ما همچنین نشان می دهد شما به طور منظم بررسی برنامه های شخص ثالث که دسترسی به استفاده از حساب خود را به تایید می کنند که شما هنوز هم می خواهید به آنها دسترسی داشته باشید.”

Twopcharts گفت: مستقل است که آن را تنها “دسترسی برای عموم قابل دسترس داده است.”

“ما نیاز به ذخیره اطلاعات مربوط به امضا در حساب که شناسه کاربری و مشخصات تصویر و دسترسی به کدهای ارائه شده توسط توییتر برای برقراری ارتباط از طریق API با توییتر.”

چرا من باید نگران باشد ؟

Twopcharts’ سایت نیست که به راحتی در دسترس و مقررات و شرایط بخش یا سیاست حفظ حریم خصوصی. مستقل نمی تواند پیدا کردن این اطلاعات بر روی وب سایت خود را.

Twopcharts می گوید که موافقت خود را برای استفاده از سایت کاربران “توافق به ما کوکی ها استفاده کنید. ما و انتخاب اشخاص ثالث, استفاده از کوکی ها به منظور بهبود تجربه کاربر خود را تجزیه و تحلیل و تبلیغات”

با کلیک بر روی لینک برای اطلاعات بیشتر در مورد Twopcharts’ کوکی استفاده از led به Twopchart صفحه کاربر برای حساب توییتر @کوکی ها.

این سیاست در حال حاضر در دسترس بر روی وب سایت است اما خواندن مگر اینکه یک کاربر در حال حاضر به امضا کردن به وب سایت.

“با استفاده از این سایت شما پذیرش خود را از این سیاست است. اگر شما را قبول ندارند به این سیاست نمی شود لطفا از سایت ما استفاده کنید. ادامه استفاده شما از این سایت پس از ارسال از تغییرات در این سیاست تلقی خواهد شد پذیرش خود را از این تغییرات” را می خواند.

مشخص نیست که چگونه یک کاربر می تواند به معنی پذیرش یک سیاست اگر آنها نیاز به ثبت نام برای یک سرویس به منظور ادامه گفت: سیاست. مستقل رسیده به Twopcharts برای روشن شدن.

توییتر سیاست های توسعه است که توسعه دهندگان باید پایبند به توسعه برنامه های شخص ثالث آمده است: “حفاظت و دفاع از حریم خصوصی افراد در توییتر ساخته شده است به هسته DNA از شرکت ما است. به عنوان مثل ما منع استفاده از توییتر اطلاعات در هر راه است که می تواند مغایر با مردم انتظارات معقول از حریم خصوصی است.”

“توسط ساختمان در توییتر API و یا دسترسی به توییتر با محتوای شما باید نقش ویژه ای برای بازی در حفظ این تعهد مهمتر از همه با احترام به حریم شخصی مردم و ارائه آنها را با شفافیت و کنترل خود را چگونه داده ها استفاده شده است.”

مستقل رسیده به توییتر برای روشن شدن اینکه آیا Twopcharts به اندازه کافی محافظت حریم خصوصی کاربر.

“تغییر مسیر از سیاست کوکی است که در حال حاضر ثابت شده است. در اخیر نرم افزار تغییر “کوکی ها” حذف شد به عنوان یک محفوظ کلمه به معنی آن است که فرض بر آن است که توییتر رسیدگی” Wagemakers توضیح داد.

آن را “بسیار متوسط درآمد حاصل از تبلیغات است که شما می توانید در این سایت و از پرداخت اشتراک” Wagemakers ادامه داد و گفت که او نمی فروش توییتر داده ها را به “هر کسی”.

Twopcharts’ سیاست حفظ حریم خصوصی آمده است که آن را “ممکن است به اشتراک گذاری کلی جمع آوری شده از پرسشنامه اطلاعات دموگرافيک و مرتبط به هر گونه اطلاعات شناسایی شخصی در مورد بازدید کنندگان و کاربران با شرکای کسب و کار ما اعتماد و تبلیغ کنندگان.”

من در حال حاضر استفاده می شود Twopcharts? باید چه کار کنم ؟

به منظور لغو Twopcharts دسترسی به حساب کاربری خود کاربران نیاز به حرکت به تنظیمات حریم خصوصی در بخش حساب کاربری توییتر خود را.

تحت “داده و مجوز” یک بخش به نام “برنامه ها و جلسات”. کلیک کردن است که اجازه خواهد داد که شما را به لغو دسترسی به هر برنامه.

معلوم نیست چه اطلاعات اگر هر Twopcharts حفظ در کاربر.مستقل رسیده به Twopcharts برای روشن شدن.

“اگر مردم در ورود به خدمات ما هیچ اطلاعات جمع آوری شده در مورد آنها فقط کارگردانی به ثبت نام در صفحه” Wagemakers گفت.

“به طور معمول اگر مردم دنبال ما حساب ما حذف هر چه داده هایی را که لازم بود برای ارائه یک سرویس خاص” او ادامه داد. “اگر یک کاربر را درخواست برای داده ها را حذف ما خواهد آن را چک کنید در اینجا می تواند هر چیزی باشد و آن را حذف اما این تقریبا هرگز اتفاق می افتد.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>