آیفون 12: اپل می تواند نسخه جدید کابل شارژ که آن را متوقف خواهد شکستن بنابراین اغلب نشت پیشنهاد

اپل ممکن است با اضافه کردن یک نوع جدید از رعد و برق کابل در جعبه از آی فون جدید 12 که می تواند آن را متوقف کند شکستن کاملا به طوری که اغلب.

با توجه به leaker L0vetodream در توییتر و گزارش 9to5Mac اپل جدید کابل شارژ خواهد شد یک USB-C برای اتصال رعد و برق با طراحی بافته.

این را جایگزین معمول USB-A برای اتصال رعد و برق است که در حال حاضر استفاده می شود با تمام مدرن اپل گزارش شده است.

بافته کابل معمولا قوی تر از استاندارد تنوع و می تواند در رفع بارها ذکر شده شکایت از آیفون-صاحبان: که رعد و برق, کابل حمل و امروز به اندازه کافی با دوام برای چه مقدار از آنها استفاده می شود.

به عنوان مثل بسیاری از کاربران در حال تحت فشار قرار دادند به صرف حدود £20 در یک رعد و برق به USB-کابل و یا رعد و برق به USB-C کابل.

اپل به اتهام همان قیمت برای هر کابل صرف نظر از ظهر در وب سایت خود را.

اپل هرگز ارائه بافته نسخه از آن کابل شارژ برای آی فون یا رایگان یا برای خرید به صورت جداگانه. اما آن کشتی بافته کابل با دیگر محصولات مانند iPad Pro و HomePod.

علاوه بر این از یک قوی تر رعد و برق کابل نیز می تواند نرم کردن ضربه از دیگر شایعه: اپل خواهد بود و با راهاندازی بعدی آیفون بدون شارژر در جعبه.

به گفته تحلیلگران اپل را راه اندازی آی فون بعدی بدون سیم earbuds و یا یک آداپتور برق.

این می تواند دلایل متعددی مانند اپل در تلاش برای کاهش اثرات زیست محیطی هزینه-صرفه جویی در اندازه گیری با توجه به افزایش قیمت به دلیل 5G اتصال و یا از آنجا که آی فون بعدی راه اندازی خواهد شد با هیچ بنادر در همه.

اپل تنها شرکت تصمیم گیری مانند این. سامسونگ 2021 گوشی های هوشمند نیز ممکن است بدون شارژر با توجه به گزارشات و ظاهرا “بحث در مورد چگونه برای حذف این شارژر از گوشی های هوشمند اجزای مرتبط با شرکت است.”

دلایل حرکت مشابه هستند – افزایش هزینه های تولید و حضور در همه جا از USB-C کابل شارژ به طور منظم بر روی گوشی های آندروید.

در حالی که وجود دارد می تواند یک اثر حذفی در صنایع دیگر سامسونگ در این گزارش معتقد است که شارژر شده اند به اندازه کافی ارائه بیش از دهه گذشته است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>