iOS 14: آی فون در حال حاضر می تواند به شما هشدار به خطرناک برای تلفن های موبایل شما ممکن است متوجه نیست با نرم افزار جدید به روز رسانی

اپل هم اکنون می توانید شروع به دادن هشدار به کاربران زمانی که آنها شنیدن یک صدا است که می تواند با قرار دادن آنها در معرض خطر است.

یک تنظیم جدید در آینده به روز رسانی نرم افزار – iOS 14 بود که نشان داد این هفته و برنامه ریزی برای انتشار بعد از آن در سال – به گوشی جدید “به رسمیت شناختن صدا” ویژگی های.

این بدان معنی است که تلفن به طور مداوم گوش دادن به طور خاص برای تلفن های موبایل و هشدار به کاربر آن اگر آن را می شنود آنها.

کسانی که برای تلفن های موبایل می تواند شامل همه چیز از یک گربه به یک زنگ خطر آتش سوزی.

از ویژگی های است که بخشی از سیب گسترده دسترسی به امکانات در نظر گرفته شده برای استفاده توسط افراد ناشنوا که ممکن است در غیر این صورت قادر به شنیدن مهم است یا خطرناک حوادث.

آن را می توان در تنظیمات برنامه و کلیک کردن به دسترسی از گزینه وجود دارد.

از ویژگی های صریح و روشن در مورد این واقعیت است که همه از گوش دادن و پردازش انجام خواهد شد بر روی دستگاه بدون صدا در حال ارسال به اپل. شرکت می کند همین کار را با آن همیشه در “هی سیری” از ویژگی های به اطمینان حاصل شود که میکروفون است نه جمع آوری خصوصی صوتی و ارسال آن به اپل.

“آی فون خود را خواهد شد به طور مداوم گوش دادن به صداهای خاص و با استفاده از دستگاه و اطلاعات شما را مطلع خواهد کرد زمانی که برای تلفن های موبایل ممکن است به رسمیت شناخته شده,” شرح می خواند.

“به رسمیت شناختن صدا نباید با اتکا در شرایط که در آن شما ممکن است صدمه یا مجروح در معرض خطر یا موقعیت های اضطراری و یا برای ناوبری.”

کاربران می توانید انتخاب کنید از طریق یک لیست طولانی از تلفن های موبایل انتخاب کدام یک از آنها باید به رسمیت شناخته شود و باعث یک هشدار.

آنها شامل هشدار دهنده مثل آژیر و یا کسانی که برای آتش سوزی; گربه ها و سگ ها; خانوار صداهای مانند مفت بودن پله و یا در حال اجرا آب; و “مردم صداهای” که شامل نوزادان گریه و فریاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

دیدگاهتان را بنویسید