iOS 14: اپل در نهایت می افزاید: دو مورد از ویژگی های درخواست شده برای آی فون

اپل در نهایت اضافه شدن دو تا از مهم ترین ویژگی های درخواست شده برای آی فون است.

در گذشته, آن را به کاربران این گزینه را انتخاب کنید خود را ایمیل و مرورگرهای وب و همچنین متوقف کردن تماس های دریافتی از مصرف تا حد کامل از صفحه نمایش.

هر دو ویژگی را داشته اند در لیست علاقه مندیهای کاربران برای سال. اما آنها در نهایت خواهد رسید که iOS 14 منتشر شد بعد از این سال.

علاوه بر ویژگی های جدید به روز رسانی به ارمغان می آورد یک نگاه جدید به آی فون را به صفحه اصلی ویدجت است که می تواند نشان می دهد هنگامی که گوشی قفل شده است و گزینه ای برای مخفی کردن برنامه های دور به جای حرکت از طریق صفحات بی پایان.

اپل آدرس نیست این دو به روز رسانی جدید به شدت در ارائه آن بود که اولین بار است که اپل برگزار می شود یک رویداد کلیدی بدون مخاطب است.

اما آنها ذکر تلفن اطلاعیه های در حال عبور به عنوان یک شهروند جدید “جمع و جور UI” است که نگه می دارد اطلاعات دیگر – مانند سیری شاخص و فیلم – بر روی صفحه نمایش در حالی که انجام چیزهای دیگر.

هنگامی که یک تماس می آید در آن ظاهر خواهد شد به عنوان یک بنر در بالای صفحه به جای در نظر گرفتن کل صفحه نمایش. کاربران می توانند از آن برای پاسخ به, به طور معمول, اما همچنین باید این گزینه رد آن را با کشیدن بالا یا گرفتن گزینه های اضافی برای پاسخ با کشیدن پایین.

قابلیت اعمال خواهد شد به هر دو سنتی و تماس های FaceTime ،

اپل پیشنهاد کرد که برنامه های که ارائه calls – مانند اسکایپ – باید برای اضافه کردن پشتیبانی برای فشرده تماس های دریافتی را از طریق یک API. که بدان معنی است که برخی از نرم افزار ممکن است هنوز هم استفاده از این بزرگتر, صفحه نمایش کامل, اطلاع رسانی حداقل در ابتدا.

این تغییر برنامه به طور پیش فرض پنهان شده بود حق را در لیست طولانی از iOS 14 ویژگی های موجود در اپل سایت. تقریبا در انتهای صفحه شامل فهرست نشان میدهد که کاربران در نهایت قادر خواهد بود به نشان می دهد که آنها می خواهند جیمیل به طور پیش فرض خود را به ایمیل مشتری و یا کروم را مرورگر پیش فرض به عنوان مثال.

“مجموعه ای از پیش فرض مرورگر وب و ایمیل نرم افزار است که راه اندازی هنگامی که شما با کلیک بر روی یک لینک و یا می خواهید برای نوشتن یک ایمیل جدید پیام” به روز رسانی می خواند.

اپل نمی دهد هیچ نشانه ای که این قابلیت را به برنامه های دیگر. کاربران استدلال کرده اند که این گوشی همچنین باید یک راه انتخاب پیش فرض برنامه برای گرفتن عکس در تصاویر نگاه کنید و یا گوش دادن به موسیقی به عنوان مثال – اما آن را محدود به این دو موارد استفاده حداقل در ابتدا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید