خرید رپورتاژ

Real Hydrogen Lightsaber
هر کسی که آشنا با جهان جنگ ستارگان احتمالا در حال حاضر می داند که یک lightsaber است که اساسا انرژی شمشیر کشیده به عنوان یک شب تاب تیغه مغناطیسی موجود در پلاسما در حدود 3-فوت در طول است که ساطع شده از یک فلز دسته شمشیر حدود 10.5 اینچ طولانی است. آن را امضا سلاح از هر دو جدی و سفارش خود را Sith همتایان. در اوایل فیلم متمایز آن ظاهر شد و با استفاده از ایجاد rotoscoping و یا حیله گر تکنیکی است که انیماتورها استفاده برای ردیابی بیش از motion picture فیلم فریم به فریم به تولید و واقع بینانه عمل است. ادامه مطلب برای دیدن زندگی واقعی هیدروژن lightsaber توسط Alex Burkan.بر خلاف دیگر, در خانه, lightsabers که نیاز به یک غول کوله پشتی Burkan کل هیدروژن ساز و متناسب با داخل دسته شمشیر. یک سینک نصب شده در خارج به دفع گرما از مکانیزم داخلی در حالی که یک فلاش بک برقگير نگه می دارد احتراق از هیدروکسی سوخت گاز از آن کارتریج از پشتیبان گیری از طریق خوراک conduit. به عبارت دیگر این گیر و مانع از تبدیل شدن به یک دستگاه انفجاری.

KYBERS RGB 11 Colors Changeable Metal Hilt Light Saber with 3 Mode Sound Force FX Dueling Lightsaber
KYBERS RGB 11 رنگ متغیر فلزی دسته شمشیر صابر نور با 3 حالت صدا Force FX میگیرد Lightsaber

  • RGB نسخه 11 رنگ را انتخاب کنید و سوئیچ بر روی بروید.
  • آلومینیوم دسته شمشیر: دسته شمشیر است صاف و شسته و رفته. شما همچنین باید این گزینه برای قرار دادن آن را با نواری در بسته گنجانده شده است.
  • درخشان تیغه: تیغه بالا ساخته شده است-تاثیر کامپیوتر و 78 سانتی متر طول. و آن را removeable و متغیر است.
  • FX صابر صدا: Kybers اساسی سری شمشیر باید 3 صدا فونت و حالت قطع. با وجود حجم پایین, متوسط و بالا است.FOC: فلش در برخورد. صدا و نور اثر بازخورد میگیرد و هنگامی که تیغه بازدید یک شی.
  • لینک: دو شمشیر می تواند مربوط به ایجاد دو تیغه صابر مانند Darth چکش زدن یا کوبیدن را صابر.

این رسمی سلاح از یک شوالیه جدی. نه به عنوان دست و پا چلفتی و یا به صورت تصادفی به عنوان یک بلستر. مهارت بیشتری نسبت ساده بینایی مورد نیاز بود برای استفاده از آن. ظریف سلاح. این یک نماد به عنوان به خوبی. هر کسی می تواند با استفاده از یک بلستر یا fusioncutter—اما برای استفاده از lightsaber خوبی بود یک علامت از کسی یک برش بالاتر از عادی” گفت: Obi-Wan Kenobi.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de