بین المللی بوسیدن روز 2020: 7 دلیل بوسیدن برای شما خوب است

آیا ما 15 یا 25, همه ما به یاد داشته باشید ما اولین بوسه. و اولین بوسه با هر کسی که جدید است که همیشه و یا حداقل آن را باید – هیجان انگیز با جرقه پرواز و احساس گازدار بالقوه است.

اما به عنوان پیشرفت روابط و دوره ماه عسل می گذرد این همه بیش از حد معمول برای زوج به بوسه کمتر از آنها استفاده می شود.

بوسیدن, آیا یک snog یا یک پک در واقع بسیاری از مزایای هر دو برای خود شخصی بهداشت و سلامت رابطه شما.

“بوسیدن صمیمی ژست و کمک می کند تا تعمیق عشق و ارتباط بین دو نفر” دوستیابی مربی و کارشناس ارتباط مادلین میسون می گوید مستقل.

“دلیل این است که هورمون های دوپامین و اکسی توسین را منتشر کرد که ما بوسه به خصوص در یک راه نفسانی – فکر می کنم بوسه فرانسوی (برخی از تحقیقات نشان می دهد برای حداقل 15 دقیقه در یک زمان).

“با هم این هورمون را به ما احساس خوبی به عنوان آنها در کاهش سطح استرس و افزایش ارتباط رضایت. در مجموع آن را می سازد بوسیدن, زیبا, سالم ترین چیزی که به انجام است.”

در این بین المللی بوسیدن روز در اینجا هفت دلیل برای بوسیدن برای شما خوب است:

1. این افزایش سیستم ایمنی بدن شما

اگر چه شما ممکن است فکر می کنم های بزاق از طریق بوسیدن ممکن است غیر بهداشتی – سهم ما حدود 80 میلیون باکتری در طول پرشور 10 دوم بوسه – ما در واقع بیشتر احتمال دارد برای تبدیل شدن به بیمار با تکان دادن دست از بوسیدن.

یک مطالعه پیشنهاد آن را به یک مکانیسم تکاملی از گسترش باکتری ها و ساختمان ایمنی انسان است.

2. آن اضطراب را کاهش می دهد

بوسیدن می تواند موثر در آرام به کاهش اضطراب و ساخت شما احساس می کنید کمتر استرس به دلیل آن باعث کاهش کورتیزول و افزایش سطح سروتونین در مغز است.

در واقع برخی از افراد حتی ادعا بوسیدن دارای مزایای مشابه به مدیتیشن به ما کمک می کند احساس آرامش.

تماس با من با نام شما (سونی)

3. این کاهش فشار خون

لب های ما حاوی رگ های خونی است که گشاد زمانی که ما و با توجه به رایان Neinstein, M. D., جراح پلاستیک در شهر نیویورک “خون است و سپس به سمت صورت و دور از بقیه بدن بنابراین تقاضا در قلب پایین می رود و در نتیجه فشار خون را پایین بیاورد.”

بیشتر آنچه که به عنوان مسابقات قلب خود را از هیجان یک بوسه پرشور ما جریان خون را افزایش می دهد که همچنین کمک به کاهش فشار خون بالا.

4. این تمرین برای عضلات صورت

ما با استفاده از تا 30 عضلات در حالی که بوسیدن که تن عضلات صورت. بنابراین در حالی که شما ممکن است ضربه بدنسازی ساخت عضله دوسر خود را, همه شما ممکن است نیاز به برخی از پرشور snogging به تن کردن صورت خود را.

5. آن را خوب است برای بهداشت دهان و دندان

مبادله بزاق با شخص دیگری افزایش جریان خود را در بزاق کمک می کند که نگه داشتن دهان و دندان و لثه سالم است.

بیشتر چه بیشتر بزاق در دهان شما کمک می کند تا خلاص شدن از شر بیت از مواد غذایی در دندان های خود را.

6. این کمک می کند تا شما در پیدا کردن شریک مناسب

با زبان می آید از یک تکاملی نیاز به پیدا کردن یک نظر ژنتیکی همسر. “بوسیدن مانند لمس و بو – احساسات است محور قانون است که اجازه می دهد تا ما را به شناسایی بیشتر سازگار و تکاملی به نفع شریک می گوید:” Fulvio d’acquisto استاد ایمونولوژی در دانشگاه شینشو.

“انسان ندارد و قوی بویایی مهارت و اجازه می دهد تا شما را به بو و طعم یک فرد و ببینید اگر شما باید متفاوت پاسخ ایمنی بدن که ما تمایل به احساس جذب به کسی که با یک پاسخ ایمنی بدن” می افزاید: دکتر سارا جانز یک متخصص در تولید مثل انسانی و تکاملی روانشناسی در دانشگاه کنت.

نیز وجود دارد این واقعیت است که بوسیدن اجازه خواهد داد که شما را به بگویید که آیا جرقه وجود دارد در مراحل اولیه از دیدن کسی.

7. تقویت رابطه خود را

خوب بوسه منتشر هورمون اکسی توسین – نام دیگر “هورمون عشق” – که مطالعات نشان داده اند نگه می دارد و تک همسری مردم وفادار و باعث می شود آنها بیشتر اعتماد نسبت به یکدیگر.

بوسیدن همچنین انتشار دوپامین که تقویت احساسات رمانتیک پیوست: “بوسیدن بسیار مهم برای ارتباط نگه می دارد آن صمیمیت و عاشقانه رفتن, دوستیابی, متخصص Jo بارنت می گوید مستقل.

“اگر تماس فیزیکی است که یک کسی را از عشق اصلی زبان آن را به آنها احساس دوست داشتنی و ارزشمند است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>