روز بین المللی یوگا: بهترین معلمان در یوتیوب به کامل تمرین خود را

در روز یکشنبه 21 ژوئن یوگی در سراسر جهان را متحد برای روز بین المللی یوگا یک رویداد سالانه اختصاص داده شده به جشن باستانی فیزیکی و ذهنی و تمرین های معنوی است که سرچشمه از هند است.

در حالی که در زمان عادی مردم ممکن است روز مشخص شده با مراجعه به مورد علاقه خود را در کلاس یوگا در این سال آنها را به جشن می گیرند در خانه با توجه به این که بسیاری از جهان باقی مانده است در مستند با توجه به شیوع کروناویروس.

اما این هیچ چیز بد نیست به خصوص زمانی که شما در نظر بگیرید که چگونه بسیاری از واجد شرایط معلمان یوگا گرفته شده اند آموزش خود را آنلاین در طول بیماری همه گیر.

آن بوده است هرگز آسان تر برای پیدا کردن کسی که به شما یاد می دهد چگونه به انجام یک سگ رو به پایین در اتاق خواب خود را, اما با بسیاری از معلمان یوگا در حال حاضر با سیستم دیجیتال (persian) می توانید آن را دشوار است به دانیم که کدام یک را انتخاب کنید.

از صنعت juggernauts مانند آدرین Mishler به نوپای تازه مثل تیم Senesi در اینجا بهترین معلمان یوگا در یوتیوب به شما کمک کند بهترین استفاده را از این ماه را روز بین المللی یوگا.

Adriene Mishler

آن را سخت به بحث در مورد آنلاین کلاس های یوگا و نه مرجع Adriene. با بیش از 7.74 میلیون مشترک در یوتیوب سابق بازیگر مشهور برای او حالت شاد و آسان به دنبال روال.

هر یک از کلاس های خود را در خدمت یک هدف متفاوت به این معنی است که در کانال شما پیدا کردن همه چیز از “یوگا برای شجاعت” و “یوگا را به احساس بهترین خود را” به “یوگا برای انعطاف پذیری” و “یوگا برای دوندگان”. وجود بیش از 500 به از را انتخاب کنید بنابراین شما باید بدون مشکل پیدا کردن چیزی را با توجه به سلیقه خود و توانایی.

این کلاس ها به ندرت بیش از 40 دقیقه آنها را مناسب برای ناهار تمرین.

بازدید یوگا با آدرین اینجا.

تیم Senesi

تیم Senesi است که به آرامی تبدیل شدن به یکی از نام ها را به توجه داشته باشید در آنلاین یوگا ،

خود را در 30 روز چالش مشهور است برای معرفی افراد به یوگا و کمک به آنها برای ایجاد انعطاف پذیری و قدرت هسته ای شما را در جهت نیاز به تمرین به طور منظم.

Senesi است به طور منظم به ستایش خود را برای آرام کردن رویکرد و یک معلم بزرگ برای هر دو مبتدیان و کسانی که می خواهند به خود را تمرین یوگا به سطح بعدی.

بازدید یوگا با تیم اینجا.

Tara Stiles

پخش عمده دیگری در یوتیوب یوگا صحنه, Tara Stiles دارای بیش از 329,000 مشترکین و بیش از 660 ویدئوها به شما در حفظ آرامش و انعطاف پذیر در مستند.

آیا شما به دنبال سریع 10 دقیقه ای vinyasa جریان و یا کل بدن, تمرین, Stiles شما پوشانده شده است.

بازدید Tara Stiles کانال در اینجا.

ایمان شکارچی

اگر شما فقط به عنوان علاقه مند به مدیتیشن به عنوان شما در یوگا, ایمان شکارچی کانال است یکی برای شما.

شکارچی روال تمرکز بر breathwork تمرکز حواس و حرکت در یک راه است که هر دو جسمی و ذهنی شفا.

او آرام ویدئوها شگفتی های کار می کنند برای هر کسی که رفتن را از طریق یک زمان دشوار است و می خواهد دوباره به هم متصل با معنویت خود را.

بازدید از ایمان شکارچی کانال در اینجا.

سارا بث

یکی دیگر از صنعت titan, سارا, بث بیش از 949,000 مشترکین در یوتیوب.

تنوع برای فیلم فصل با همه چیز از 10 دقیقه امتداد شانه به 20 دقیقه روال طراحی شده برای سرکوب اضطراب.

آن را آسان به حرکت به راه خود را در اطراف کانال های بیش از حد, بنابراین شما می توانید پیدا کردن دقیقا همان نوع از یوگا شما می خواهید برای تمرین چه می شود که هاتا vinyasa و یا حتی چیزی بیشتر هوازی مانند ashtanga.

دیدار سارا بث کانال در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید