Instagram می گوید نژادپرستانه نوشته های سمت چپ می تواند آنلاین دیگر با توجه به کروناویروس اختلال

نژادپرستانه و نفرت پست در Instagram ممکن است دیگر برداشته شود با توجه به تاثیر این بیماری همه گیر کوروناویروس تا به حال بر روی پلت فرم محتوا بررسی سیستم این شرکت نشان داده است.

از Facebook متعلق به شرکت ادعا کرد که آن را نمی تواند اولویت بندی گزارش ها برای بیان نفرت آن را به عنوان تمرکز منابع خود را در محتوا که دارای بیشترین پتانسیل برای آسیب برساند.

نمونه هایی از همگانی مضر مطالب شامل ایمنی کودک, تروریسم, خودکشی و خودآزاری و گمراه کننده پست های مربوط به Covid-19.

“وجود دارد هیچ جایی برای نژادپرستی یا تبعیض در Instagram,” سخنگوی گفت و اشاره کرد که آن را گرفته بود پایین یک چنین حساب پرچم مستقل.

Instagram اضافه شده است که آن عامل تحت “شرایط فوق العاده” با توجه به کروناویروس مستند اقدامات است که مردم مجبور به کار از خانه.

کاربران گزارش پست برای “بیان نفرت و یا نمادهای” نشان داده شده است یک پیام هشدار دهنده است که آن را نمی ممکن است به بررسی و حذف محتوا.

“ما مردم کمتر در دسترس برای بررسی گزارش به دلیل coronavirus (Covid-19) همه گیر بنابراین ما تنها قادر به بررسی محتوا با بیشترین پتانسیل برای آسیب رساندن” پیام متحده است.

پیام توصیه می کند تا کاربر را به “دنبال قطع و یا مسدود کردن” فرد ارسال نفرت محتوا به منظور پنهان کردن آن از خوراک خود را.

چنین اقداماتی را متوقف خواهد کرد محتوای ظاهر می شود به هر کاربر داده شده اما هیچ چیز انجام خواهد شد برای حذف آن از پلت فرم.

یک Facebook پست وبلاگ از سراسر زمان مهار اقدامات معرفی شدند اظهار داشت که با بررسی محتوا خواهد بود به طور فزاینده خودکار اما که انسان داوران ادامه خواهد داد برای نظارت بر Instagram و Facebook متعلق به سیستم عامل.

“این روشن شده در هفته های اخیر که دفاتر ما بعید است به بازگشت به کسب و کار به طور معمول در آینده نزدیک. برخی از ما کارکنان تمام وقت ادامه خواهد داد به بررسی محتوای حساس” این پست اعلام کرد.

“ما شروع به کار با شرکای خود را به تعداد کمی از محتوای داوران به دفاتر برای حمایت از این تلاش ها در هفته های آینده.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید