Instagram اجرای مجازی و یکنوع بازی شبیه لوتو شب: دیدار با هنرمندان تعریف کشیدن جدید عادی

مستقل استخدام بیش از 100 روزنامه نگاران در سراسر جهان را به شما اخبار شما می توانید اعتماد. لطفا در نظر گرفتن یک سهم و یا اشتراک.

Sاسکورت تیله است در لباس زیر خود را; صورتی زنجیر, پستان بند, جوراب توری بلند, لباس تنگ و شفاف ماسک در سراسر بالای نیمی از صورت خود را. این یک خوش لباس, ممکن است, اما این صحنه و لباس و همراه با روال به Veronicas’ “دست نخورده” است خاک آشنا برای femme کشیدن هنرمند که خواستار خودش لندن را پوشانده باشگاه ملکه.

تنها در این وضعیت است که هر چیزی اما آشنا. ما در کوکی یا حفره یا Candyface: همه کشیدن شب استلا تولید در سراسر لندن است. به جای او در پشت بام از ساختمان در شرق لندن و من تقریبا 100 مایل دورتر به تماشای عملکرد در یک ویدیو ارسال شده به 5000-plus Instagram followers.

“این واقعا پاداش برای پیدا کردن راه های جدید برای کانال کار من” استلا می گوید من از طریق crackly لینک ویدئو دو هفته بعد. “مستند است و من را تشویق به خلاق و آزمایش با رسانه های مختلف تصویری و عکاسی.

“اما وجود دارد این نگرانی از ما هرگز دوباره ؟ Coronavirus تا به حال چنین تاثیر عمیقی بر جامعه رابطه با اجتماعات و فضاهای بزرگ است. وجود خواهد داشت یک تکامل از شب زنده داری برای کشیدن هنرمندان [به عنوان ما می دانیم که آنها را] به حتی اطراف پس از این؟”

استلا نگرانی به هیچ وجه منحصر به فرد است. در حالی که بسیاری از صنایع شده اند تحت تاثیر این بیماری همه گیر کشیدن تحول شده است یکی از رادیکال ترین. آن را به یک فرم هنری ریشه دار در کاباره ها مخاطبان زنده و روی صحنه نشان می دهد و در عین حال با تشکر زمان مستند محدودیت اجرا شده اند مجبور به تکیه بر تا حد زیادی پرداخت نشده اجرای آنلاین و پی پال راهنمایی از طرفداران. آمار و ارقام از سالن شهرستان ثبت شده 51 تجاوز+ سالن در لندن در ماه ژوئیه گذشته به پایین از 124 در سال 2006. در عین حال به عنوان مستند نیروهای clubs’ درب را بسته و بسیاری حتی مدافعان از صحنه مانند سلطنتی Vauxhall میخانه – تکیه بر crowdfunding برای زنده ماندن در آینده برای بسیاری از کشیدن هنرمندان است که به طور فزاینده ای نامشخص است.

“این است که افسرده و ترسناک می گوید:” آیلین Bothways یک ترانس masc غیر دودویی کشیدن مجری. “من رفتم به کشیدن چهار سال پیش اما سال گذشته بزرگترین سال است. من 26 پروازهای; من انجام شده در سراسر سه قاره به 100,000 نفر است. من در نهایت به حال این فرصت را به یک زندگی است که درست است به من.

“حالا که رفته. آن را ممکن است برای همیشه رفته اما از آن زمان ارزیابی مجدد و بررسی چگونه بهترین را ادامه دهد.”

استلا: ‘آن را واقعا پاداش برای پیدا کردن راه های جدید برای کانال من کار’ (استلا تیله)

در واقع برای بسیاری از femme ترانس و غیر دودویی کشیدن هنرمندان مانند استلا و آیلین حس precarity دو قسم است. با تشکر از اطلس موفقیت را نشان می دهد مانند rupaul’s Drag Race, کشیدن جریان اصلی دید سر به فلک کشید در طول سال های اخیر. در عین حال همه بیش از حد اغلب تمرکز بر روی کشورهای مستقل مشترک المنافع نر و ملکه و مرکب RuPaul نظرات خود در سال 2018 که “کشیدن آن از دست می دهد احساس خطر و حس خود را از طنز یک بار آن را مردان انجام آن”. در صورت از قبل موجود به حاشیه راندن بسیاری از نوازندگان که از ترس پست-مستند فشارهای بیشتر خواهد شد و خود را در معرض خطر دید.

“متاسفانه سالن های بزرگتر احتمالا تا و در حال اجرا زودتر از کوچکتر. من فکر می کنم که رفتن به تاثیر کمتر جریان اصلی نوازندگان مانند کشیدن پادشاهان از آنجا که ما اغلب نمی توانید رزرو برای کسانی که واقعا حوادث بزرگ می گوید:” Oedipussi رکس کشیدن شاه مستقر در هرتفوردشایر.

Shakona: “دیدن پاسخ مثبت به کار من حاضر واقعا به من کمک کرد’ (Shakona آتش)

“اما چیز خوب در مورد انجام مجازی نشان می دهد این است که شما می توانید با تهیه کردن برای همه. برای بینندگان شما می توانید اضافه کردن زیرنویس و باعث هشدار و از نظر تولید در حال حاضر وجود دارد هیچ بهانه ای برای کتاب سفید مستقل مشترک المنافع مرد خط. قبلا بهانه ای شده اند که ” من من فقط می دانم کسانی که نوازندگان. من نمی توانم به هر کسی دیگری را به من نشان می دهد”. که بهانه ای نامعتبر است در حال حاضر. دیجیتالی شما باید جهان را در اختیار خود دارند.”

Shakona آتش غیر دودویی سیاسی کشیدن هنرمند موافق است: “در حال حاضر همه چیز را مجازی, همه چیز دیده می شود. بنابراین من فکر می کنم مردم در حال فراگیر تر و من امیدوارم که این انرژی همچنان ادامه دارد.”

به عنوان یک مجری که در حال حاضر تکمیل شده خود را با کشیدن یک وقت خرده فروشی کار Shakona می گوید عاطفی انتقال به مستند شده است “خشن”. در عین حال این حرکت به دیجیتال کشیدن ارائه کرده است تعامل جدید با کار خود را که او می گوید: واقعا “برداشته” ، “به خصوص در یک زمان مثل این دیدن کشیدن هنرمند از رنگ بود unapologetic در مورد حقوق بشر و سیاه زندگی توجه به طنین انداز با مردم از زمینه های” او می گوید. “حتی زمانی که من در رختخواب, مانند, ‘urgh من نمی دانم چه چیزی برای انجام’, دیدن پاسخ مثبت به کار من حاضر واقعا به من کمک کرد و تصمیم می گیرید که در آن من قصد دارم بعد.”

Mynxie: ‘من یکنوع بازی شبیه لوتو شب در حال مرگ است ، مردم بی تفاوت پس از مدت طولانی در مستند’ (Mynxie نرم افزار گت)

با وجود این مشکلات برای تولید کنندگان و همچنین نوازندگان مستند به نظر می رسد ارائه یک فرصت منحصر به فرد برای به نمایش گذاشتن و آزمایش با کار خود را. شما می توانید پیوستن به دیجیتال HIIT و کلاس های ایروبیک حسن نیت ارائه میدهد از کشیدن پادشاه Tito استخوان; شما می توانید رقابت در ماسک-ساخت مسابقات با تشکر از استلا آنلاین رویداد کوکی; به زودی شما حتی ممکن است قادر به حضور در بازی شب اگر Oedipussi virtualises خود رویداد Phantasmaglorious که او امیدوار است به انجام.

Mynxie یکی کشیدن ملکه که به نظر می رسد در آغوش دنیای آنلاین بکشید. بیش از دو ماه گذشته او را به میزبانی Facebook یکنوع بازی شبیه لوتو شب انجام شده در Instagram Live جشنواره و همچنان به تولید خود رویداد ترسناک هاوس در حرکت یا کشش ناگهانی. در عین حال برای همه آشکار موفقیت او می گوید آن را دشوار است به ماندن شناور به تازگی از مجازی حوادث افول است. “در شروع مستند زمانی که ما یکنوع بازی شبیه لوتو ما تا به حال 100 نفر تنظیم در هر هفته. اما واقعا در حال مرگ,” او می گوید. “که تا حدی به دلیل Facebook و Instagram حد رسیدن به خود را هنگامی که شما در حال پرداخت پول برای ارتقاء بلکه به دلیل بینندگان خسته هستند. که در آن ما شده ایم در مستند بسیار طولانی در حال حاضر مردم بی تفاوت.”

به عنوان تمام وقت کشیدن مجری برای سال گذشته Mynxie درآمد گرفته شده ضربه قابل توجهی بیش از حد. که در آن او می تواند کسب درآمد تا £2,000 یک ماه فقط قبل از مستند در حال حاضر او متکی جهانی اعتبار برای پوشش اجاره صورتحساب و اکثر مواد غذایی است. این سیل از Covid مشکلات بودجه با تجاوز+ تعاونی, از جمله لندن, Bi پاندا نشان می دهد که Mynxie وضعیت است که یک مشترک هر دو میان کشیدن هنرمندان و به حاشیه رانده اعضای جامعه به طور گسترده تر.

بنابراین به عنوان مستند در محل باقی می ماند برای آینده قابل پیش بینی در میان فشارهای اقتصادی و دیجیتال اشباع چگونه نوازندگان احساس می کنم در مورد آینده کشیدن?

“من قطعا عصبی, اما من قصد دارم برای حفظ پوشش نقره ای را در ذهن می گوید:” Shakona. “به عنوان به زودی به عنوان سالن می تواند بازگشایی دوباره – عسل من خواهد بود در پاشنه من با یک بلندگو در سر من cartwheeling به نزدیکترین گیگ من می توانید پیدا کنید. اما در یک وضعیت شبیه به این, ما همه فقط به بیمار اقامت مطلع و امیدوار است که همه چیز بهتر شود.”

استلا خیلی احساس مثبت: “Queer هنر جان سالم به در طریق بسیاری از مشکلات و همواره ضروری برای جامعه ما بدون در نظر گرفتن چگونه ما آن را ایجاد کنید و یا چگونه ما آن را پیدا کنید. چه کسی می داند – شاید این ما را تشویق به نوآوری و تحول در راه است که غیر منتظره اما بهتر است در بلند مدت اجرا شود؟”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>