Instagram ‘به احتمال زیاد برای رسیدن به توییتر برای اخبار’ به عنوان جوان مردم به رسانه های اجتماعی برای آخرین به روز رسانی

Instagram است که به احتمال زیاد برای رسیدن به توییتر برای اخبار در سال آینده به عنوان افراد جوان به نوبه خود به رسانه های اجتماعی برای آخرین داستان یک گزارش جدید پیدا کرده است.

آخرین نسخه از رویترز موسسه دیجیتال, اخبار, گزارش نشان می دهد که تغییرات سریع در راه مردم در حال درگیر شدن با داستان ها و سازمان هایی که در تحقیقات و گزارش آنها.

این نشان می دهد که اعتماد و تعامل با سنتی منابع خبری در حال سقوط است به خصوص در میان افراد جوان است. بیشتر و بیشتر آنها در حال حرکت به سیستم عامل های مختلف از جمله شبکه های اجتماعی, آن را در بر داشت.

آن اشاره کرد که بسیاری از مردم قادر به پیدا کردن اخبار خود را از طریق این سایت های رسانه های اجتماعی در راه کاملا متفاوت با برنامه های مانند Instagram ترویج فرمت های جدید مانند “داستان” و فیلم کوتاه. که باعث شده است تا مردم به دنبال بیشتر محتوای بصری به جای داستان رویترز موسسه پیشنهاد شده است.

Instagram در حال حاضر استفاده می شود 11 درصد از افراد در سراسر سن گروه اخبار. که تقریبا به عنوان بسیاری از استفاده از توییتر در حال حاضر آن است که به احتمال زیاد برای رسیدن به آن پیشی در سال 2021 این گزارش نشان داده شده است.

بسیاری از مردم استفاده از Instagram به طور کلی از انجام توییتر اما نسبتا تعداد کمی از آنها از آن استفاده کنید برای به دست آوردن اخبار خود را. همان درست است از دیگر جدیدتر شبکه های اجتماعی مانند اسنپ چت.

خارج از Instagram بسیاری از مردم هنوز هم به نوبه خود به Facebook برای اکثر اخبار خود را از طریق شبکه های اجتماعی با 36 درصد از مردم نشان می دهد آنها تا به حال از آن استفاده می شود برای پیدا کردن داستان است. YouTube دوم قرار می گیرد, در 21 درصد با WhatsApp در حال استفاده توسط 16 درصد از مردم به تعامل با این خبر.

بسیاری از کسانی که الگوهای مانده اند درست از طریق coronavirus بحران آن اشاره کرد. Instagram and Snapchat ثابت کرده اند محبوب در میان افراد جوان با بسیاری از گرفتن اخبار خود را از افراد مشهور در این سیستم عامل است.

در حالی که این اشاره کرد که کسانی که سیستم عامل می تواند کمک به گسترش نادرست و گمراه کننده اطلاعات این گزارش همچنین اشاره کرد که بسیاری از مردم در حمایت از اضطراب در سیستم عامل است که آنها هنوز هم به طور کلی تعامل با سنتی منابع خبری است که می تواند ارائه پادزهر به غلط ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>