Instagram 'اهدای برچسب' تست به شما اجازه جمع آوری پول از پیروان خود را

Instagram راه اندازی کرده است یک ویژگی برای کاربران در انگلستان و ایرلند به جمع آوری پول از پیروان خود را. از

توسط FARDAALEFBA در 1 مرداد 1399

Instagram راه اندازی کرده است یک ویژگی برای کاربران در انگلستان و ایرلند به جمع آوری پول از پیروان خود را.

از ویژگی های است که به نام "شخصی جمع آوری اعانه" و پول را می توان از طریق یک "اهدای دشنه"

"برچسب" پویا هستند و گرافیکی است که می تواند قرار داده در تصویر و ویدئو داستان. قبلی پوستر شامل اطلاعات محل و نظر سنجی استفاده می شود که به تعامل بیشتر از کاربران Instagram مخاطبان است.

هر کاربر در بریتانیا و ایرلند است واجد شرایط برای درخواست کمک های مالی و کمک مالی خود را به عنوان طولانی به عنوان آنها بیش از سن 18 سالگی.

آزمون شروع شده است در دستگاه های آندروید و خواهد بود که به کاربران آیفون بعد.

جمع آوری اعانه برای آخرین 30 روز و می توان توسعه یافته در 30 روز با فواصل. در پایان فرایند پول منتقل شده است به یک تعیین شده حساب بانکی.

اطلاعات از کسانی که انتخاب کرده اند برای اهدای پنهان باقی می ماند اما گیرنده های خود را به نام کاربری و نام خود را در مشخصات و مقدار آنها اهدا کرد.

از Facebook متعلق به شرکت می گوید شخصی جمع آوری اعانه خواهد بود آسان تر برای به اشتراک گذاشتن در خوراک و داستان در طول زمان است.

"از ژانویه, مردم, مطرح کرده اند بیش از $ما 100 میلیون COVID-19 جمع آوری اعانه در سطح جهانی در سراسر Instagram و Facebook. در 30 روز گذشته کمک های مالی در Instagram باید دو برابر در آمریکا" Instagram گفت: در اعلام آن است.

"در حال حاضر ما در حال ساخت آن را آسان تر برای ایجاد جمع آوری اعانه به طور مستقیم در Instagram که به نفع چنین شخصی باعث می شود."

برای ایجاد یک شخصی جمع آوری کمک آمار "ویرایش مشخصات" و سپس "اضافه کردن جمع آوری کمک" و سپس "جمع آوری پول است."

کاربران خواهد شد و سپس باید انتخاب کنید یک عکس را انتخاب کنید جمع آوری کمک دسته (که شامل بحران امداد رسانی آموزش و پرورش, پزشکی اورژانس شخصی و داوطلبانه) و اضافه کردن جزئیات.

Instagram متعلق به Facebook می گوید آن را به دامپزشک تمام جمع آوری اعانه برای تصویب. کیفیت است که می تواند جمع آوری کمک تایید نشده شامل بهره گیری از یک, مبارزات سیاسی, قرعه کشی, نقض قوانین محلی و نقض Facebook جامعه استاندارد و یا جمع آوری کمک در شرایط استفاده از خدمات.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب