مواد غذایی خدمات تحویل Instacart شده است یک عامل اصلی برای مردم به دنبال به مواد غذایی خود را به درب خانه خود در طول coronavirus بیماری همه گیر. در حال حاضر این شرکت در حال گسترش است ارائه کار با Costco pharmacy به ارائه نسخه.

Instacart تیم با Costco Pharmacy برای نسخه تحویل

Instacart فقط اعلام این خبر که باعث می شود نسخه تحویل در دسترس Costco مشتریان در انتخاب بازار. در اینجا چهار چیز ما می دانیم که تا کنون در مورد این سرویس جدید است.

1. که در آن است که این سرویس در دسترس است ؟

Instacart می گوید که از آن شده است خلبانی Costco pharmacy delivery گزینه در برخی از فروشگاه ها در کالیفرنیا و واشنگتن است. در حال حاضر گسترش یافته نزدیک به 200 Costco داروخانه ها.

در اینجا متحده که در آن برنامه است و در حال حاضر عامل:

  • آریزونا
  • کالیفرنیا
  • دلاور
  • فلوریدا
  • ایلینوی
  • نیویورک
  • واشنگتن
  • Washington D. C

اگر شما در یکی از هشت متحده در بالا ذکر شد و شاید اگر محلی Costco شرکت خود را وارد کنید, کد پستی, در Instacart وب سایت و یا نرم افزار تلفن همراه.

Instacart می گوید این سرویس را رول در سراسر کشور “در ماه های آینده.”

2. چگونه سرویس کار می کند ؟

Instacart می گوید که مشتریان دریافت یک پیام متنی از خود Costco pharmacy زمانی که نسخه خود را آماده است. این متن حاوی یک لینک با این گزینه به برنامه نسخه خود را برای تحویل.

هنگامی که شما با کلیک بر روی لینک شما تغییرمسیر به کاستکو سایت که در آن شما می توانید خود را تایید نسخه

Instacart prescription delivery process

هنگامی که به سیستم وارد شده به خود را Costco حساب شما باید این گزینه برای اضافه کردن مواد غذایی و دیگر خرید خود را به منظور Instacart می گوید.

تبلیغات

تحویل به فرد نشان می دهد تا در درب خود آنها بپرسید شما برای اثبات هویت است که می تواند ارائه شده توسط اسکن ID خود را. در پرداخت, شما همچنین باید برای تایید است که شما بیش از سن 18 سالگی.

3. تا چه حد در پیشبرد شما می توانید برنامه نسخه تحویل ؟

با استفاده از Instacart Costco مشتریان قادر خواهد بود برای برنامه تحویل تا یک هفته در پیش است.

“برای اطمینان از مشتریان خود را دریافت نسخه در موقع Instacart توصیه مشتریان برنامه تحویل خود را به عنوان به زودی به عنوان آنها اطلاع رسانی که دارو در دسترس است برای پیکاپ” Instacart می گوید.

4. چگونه Instacart مقایسه با دیگر نسخه های تحویل خدمات ؟

در اینجا چگونه Instacart پشته در مقابل برخی دیگر از محبوب تجویز خدمات تحویل.

افکار نهایی

همکاری با Costco داروخانه Instacart هدف به آن را آسان برای دریافت داروهای تجویزی بدون ترک خانه خود را. اما فراموش نکنید که بهترین راه برای صرفه جویی در پول در داروهای تجویزی است برای مقایسه قیمت ها با استفاده از برنامه های مانند GoodRx یا RxSaver.

اطلاعات بیشتر در مورد بهترین داروهای تجویزی نرم افزار برای صرفه جویی در پول خود را در نسخه بعدی!

تجویزی از منابع Clark.com:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im