خرید رپورتاژ

Apple Card Augmented Reality
اپل کارت در حال حاضر می توان به عنوان یکی از نوآورانه ترین کارت های اعتباری در حال حاضر در دسترس است اما طراح ولدیمیر Kurbatov آن طول می کشد به یک سطح کاملا جدید. ترکیب این با شایعاتی که اپل در حال کار بر روی خود را در حال توسعه هدست واقعیت افزوده یا عینک این مفهوم را تکمیل تکنولوژی کاملا. ادامه مطلب برای یک تظاهرات ویدئو و اطلاعات بیشتر.طراح می خواهد به تاکید است که یک رابط کاربری مینیمالیستی است که همیشه بهتر است که واقعیت افزوده بهتر است هنگامی که زوج با چیزی فیزیکی. او کاملا خوشحال با ساختگی UI اما هدف نهایی شد به بررسی فعل و انفعالات. کشیدن دور بر روی گوشی ساخته شده او را احساس می کنید که تقلبی اپل کارت احساس راه بیش از حد نور است.

Curiscope Virtuali-Tee Educational Augmented Reality T-Shirt Children: M (7-8) Blue
Curiscope Virtuali-Tee, آموزشی, واقعیت افزوده تی شرت کودکان: M (7-8) آبی

  • تجربه نهایی درس علوم برای آناتومی. شیرجه رفتن به خون و ریه ها و روده کوچک با 360 VR, فیلم ها و جدید ضربان قلب ردیاب واقعا همهجانبه راه برای کشف بدن انسان است.
  • هیجان انگیز و اسباب بازی های آموزشی و یادگیری منابع. مناسب برای کودکان 6, 7, 8, 9, 10, 11 و 12 سال است. تایید شده توسط پزشکی و آموزشی حرفه ای و توسط هر دو پدر و مادر و معلمان است.
  • ساده و سرگرم کننده برای استفاده است. دانلود برنامه گنجانده شده قرار داده و در خود Virtuali-سه راهی و یا یک دوست به آن را می پوشند. برنامه را باز کنید و نقطه دستگاه خود را در Virtuali-سه راهی. ارتباط برقرار کردن با بدن توسط کلیک کردن بر روی نقاط که در آن آناتومی متخصص هانس گلاور راهنمای شما را از طریق اندام های حیاتی در بدن است. با این نسخهها کار در عکاسی از حالت و می تواند جریان به تلویزیون و پروژکتور.
  • شامل برنامه با این نسخهها کار میکند تقریبا در تمام iOS و دستگاه های آندروید. لطفا بررسی سازگاری با دانلود Virtuali-سه راهی برنامه و یا چک کردن لیست کامل از دستگاه های پشتیبانی شده در زیر.
  • برنده جایزه. این Virtuali-سه راهی یک دریافت کننده معتبر 2018 اوپنهایم, ابزار جنسی, نمونه کارها طلا مهر و موم جایزه و 2018 طلا مامان جایزه انتخاب و همچنین به عنوان برجسته در امروز نشان می دهد – “تعجب نمی شود که بچه های جمعیت در اطراف مسخ شده و آماده برای یادگیری.”

وجود دارد مقدار زیادی از دموی که نشان می دهد برخی از اطلاعات مالی در یک کارت. من می خواستم به آن را یک گام بیشتر و کشف فعل و انفعالات در زمینه” گفت: Kurbatov.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im