Nixon Deepfake Apollo 11
محققان در MIT Center for Advanced مجاز با استفاده از deepfake تکنولوژی به نمایش ریچارد نیکسون رئیس جمهور خطاب به ملت به توضیح است که آپولو 11 ماموریت تا به حال در تراژدی به پایان رسید و یا حداقل در یک جدول زمانی متناوب. در آپولو 11 ماموریت یک موفقیت بزرگ با هر دو نیل آرمسترانگ و آلدرین بازگشت به زمین با خیال راحت. در ادامه مطلب به صورت تصویری و اطلاعات بیشتر.آنچه برخی ممکن است بدانید این است که این سخنرانی "در این رویداد از ماه فاجعه" بود و واقعی طرح احتمالی برای اگر فضانوردان نمی بازگشت به خانه با خیال راحت به قلم نیکسون speechwriter ویلیام Safire. MIT media هنرمندان Francesca پانتا و Halsey Bergund همکاری با AI شرکت Canny AI و Respeecher برای ایجاد این ریچارد نیکسون deepfake.

LEGO Ideas NASA Apollo Saturn V 21309 Outer Space Model Rocket for Kids and Adults, Science Building Kit (1969 Pieces)
لگو ایده های ناسا آپولو Saturn V 21309 فضا موشک مدل برای بچه ها و بزرگسالان, علم ساخت کیت (1969 قطعه)
  • به زندگی پرتاب موشک که در زمان انسان به ماه با متر به بالا (در حدود 1: 110 مقیاس) موشک مدل NASA آپولو زحل V. این فضا با فضانورد آمار و ارقام به شما اجازه می دهد نقش بازی ماموریت های بسیاری از این Saturn V به پایان رسید.
  • زحل V موشک کیت شامل 3 قابل جابجایی موشک در مرحله اول s-ii دوم و s-ivb سوم) در زیر راه اندازی فرار سیستم فرمان و خدمات ماژول. به علاوه وجود 2 minifigures به همراه کاوشگر قمری و فرود موشک ،
  • پس از ساخت Saturn V, موشک, شما می توانید صفحه نمایش این فضاپیما به صورت افقی با 3 می ایستد. کاوشگر قمری اسکله با دستور و خدمات ماژول در حالی که این مدارگرد قمری می فرستد موشک به فضا است.
  • از نو خلق کردن فضای ماجراهای با این ناسا و ارقام اقدام بر مبنای شامل جزوه در مورد سرنشین دار آپولو ماه ماموریت و فن طراحان این ساخت و بازی در مجموعه
  • این سفینه فضایی, ابزار جنسی, اقدامات بیش از 39 اینچ (100 سانتی متر) بالا و 6 اینچ (17 سانتی متر) در قطر است. این شامل 1,969 قطعات و ایده آل برای دختران و پسران 14 سال یا مسن تر.