‘من در مورد برای جلوگیری از استفاده از نام من’: بلوز, خواننده خانم یک انتقاد Lady Antebellum برای تغییر نام

مستقل استخدام بیش از 100 روزنامه نگاران در سراسر جهان را به شما اخبار شما می توانید اعتماد. لطفا در نظر گرفتن یک سهم و یا اشتراک.

یک خواننده بلوز شناخته شده به عنوان جوجه یک اتحاد انتقاد Lady Antebellum تصمیم به تغییر نام گروه به همان نام مستعار به عنوان او.

موسیقی کشور سه نفر Lady Antebellum روز پنجشنبه اعلام کرد آنها را به عنوان یک خانم از حالا چون کلمه “antebellum” است برده داری معانی.

گروه گفت: در توییتر بیانیه ای که آنها را در انتخاب یک خانم به دلیل آن را “نام مستعار طرفداران ما به ما تقریبا از شروع”.

اما خواننده بلوز, آنیتا, سفید, سیاتل, واشنگتن, گفت, Rolling Stone در یک مصاحبه جدید است که او استفاده می شود به نام بانوی یک سال و مضطرب است برای دیدن نام خود را در حال استفاده توسط دیگر عمل می کنند.

“این زندگی من است. بانوی من با نام تجاری من استفاده از آن برای بیش از 20 سال و من افتخار می کنم از آنچه که من انجام داده ام” او گفت: انتشار.

“این است که بیش از حد در حال حاضر. آنها با استفاده از این نام به دلیل سیاه و سفید زندگی می کند توجه به حادثه ای که برای آنها فقط یک لحظه در زمان. اگر آن اهمیت این امر را اهمیت به آنها را قبل از. نباید آن را گرفته اند جورج فلوید به مرگ برای آنها را به درک که نام خود را تا به حال برده مرجع به آن است.”

یک تشکر برای این گروه گفت: نورد سنگ که آنها تا به حال نشده است آگاه از بانوی دیگر و که آنها تا به حال برنامه ای برای در تماس گرفتن با او.

مستقل در تماس است این گروه تیم برای نظر بیشتر.

این خواننده بلوز انتشار گفت که او در نظر دارد برای مشورت با یک وکیل.

“من نمی دانم اگر [گروه] در حال رفتن به من بس-و-دست برداشتن از” او گفت:. “من نمی دانم که چگونه آنها واکنش نشان می دهند. اما من در مورد برای جلوگیری از استفاده از نام من. برای آنها حتی رسیدن خالص است امتیاز. من قصد ندارم به غیر روحانی کردن و اجازه دهید این اتفاق می افتد به من.”

Lady Antebellum به نام تغییر منعکس شده است در یوتیوب و Spotify در, که در آن گروه – بهترین و شناخته شده برای سال 2009 آمار “شما نیاز دارید در حال حاضر” در حال حاضر شناخته شده به عنوان بانوی A.

سفید موسیقی نیز می توان در Spotify تحت نام بانوی A. اخیر او آلبوم Doin’ خوبدر آمد در سال 2018 است. او قصد دارد به انتشار یکی دیگر از آلبوم بانوی: Live in New Orleans در ماه جولای.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>