من رفته در تاریکی: Patton Oswalt در reliving مرگ همسر را در حالی که مشغول کار بر روی فیلم مستند در مورد گلدن استیت قاتل

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

زمانی که Patton Oswalt مجموعه ای را به کار بر من رفته در تاریکیجدید, مستند HBO بر اساس اواخر خود را, همسر میشل مک نامارا را جشن واقعی جرم و کتاب او می دانست که او را مجبور به دوباره مرگ او.

مک نامارا اختصاص داده شده است که سال به تحقیق طلایی دولت مورد قاتل درگذشت در مارس 2016 از مصرف بیش از حد تصادفی تشخیص داده نشده و بیماری قلبی.

پس از مرگ او Oswalt کمک کرد تا پایان کتاب خود در مورد پرونده من رفته در تاریکی: یک زن وسواسی جستجو برای گلدن استیت قاتل.

HBO اقتباس از این کتاب که اسناد و مدارک هر دو حالت طلایی مورد قاتل و مک نامارا کار امکانات Oswalt.

در مصاحبه با NPR, Oswalt خواسته شده بود در مورد نیاز به دوباره هر دو مک نامارا زندگی و مرگ یک بار این مستند جریان بود.

“بله که یکی از این یکی از کارهایی بود که قبل از من, متاسفانه, اما من می دانستم که من مجبور به انجام این کار است,” او گفت:.

پرسید: چگونه او مقابله, Oswalt افزود: “من به یاد داشته باشید. Sloppily و بد.

“شما بیشتر خواهم من می خواهم به آغوش زندگی در حال حاضر به جای رفتن دوباره و دوباره. چگونه منظورم این است که چگونه من را از طریق آن بود که من از خواب بیدار هر روز صبح و من به رختخواب رفت و هر شب سعی می دانید فقط با راه رفتن من راه خروج از آن است.

“اما شما به سرعت متوجه است که شما در حال راه رفتن از آن. شما که از طریق قرار دادن آن است. بنابراین این نوع از کنترل شما است.”

گلدن استیت قاتل زده در کالیفرنیا در طول دهه هفتاد و هشتاد.

یک مرد مشکوک بودن گریزان قاتل افسر پلیس سابق جوزف دی آنجلو دستگیر شد در آوریل سال 2018 است.

او انتظار می رود که به اعتراف به گناه در 29 ژوئن به عنوان بخشی از یک معامله برای جلوگیری از اعدام آسوشیتد پرس گزارش داد اوایل این ماه.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>