اگر شما نمی فهمید که جردن هندرسون سپس شما را درک نمی کنند این لیورپول

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

چرا لیورپول حفظ لیگ برتر فصل آینده? نگاه جردن هندرسون و شما را پیدا خواهد کرد ،

قدردانی آمده است اواخر برای 30 ساله. برای بسیاری از کار خود را در آنفیلد بوده و کم ارزش. برندان راجرز سعی کردم به او ارسال به فولهام به عنوان یک چیز یا عضو مکمل در یک معامله به ثبت نام کلینت دمپسی. Fenway گروه ورزشی (FSG) را حمل او را در تعدادی از موارد و موفق به درک نقاط قوت خود.

حتی در حال حاضر, به عنوان کاپیتان یک تیم است که برنده لیگ قهرمانان اروپا و عنوان پی در پی در فصول هندرسون شده است تمرکز از تمسخر او پس از دریافت این فوتبال از سال گذشته جایزه هفته. شده اند وجود دارد مقایسه با اسکات پارکر بود که دست این جایزه در سال 2011. پارکر بود فک انداختن انتخاب به خصوص در مبارزات انتخاباتی که در آن تیم وست هام یونایتد تنزل شد. تنها چیزی که تعجب آور است در مورد هندرسون را انتخاب سطح از سوء تفاهم در مورد نقش و تاثیر. در گسترده تر از نظر آن نشان دهنده عدم درک Jurgen Klopp تاکتیک ها.

مشاهده از طریق منشور از آنچه آمده است به عنوان یک نمونه لیگ برتر-برنده هافبک هندرسون می کند اندازه گیری استاندارد. او یک هافبک حمله مانند کوین ده بروین و نه یک scuffling دفاعی توپ-برنده مانند Wilfred Ndidi یا N’Golo Kante.

لیورپول بازی نمی کند که راه. مرکزی سه گارد فضا زمانی که مخالفان توپ اجازه می دهد که سه نفر از مهاجمان به فشار توپ رقیب حامل. آنها در ایجاد تعادل برای سمت های پر در زمانی که بال پشت بخار رو به جلو برای اطمینان از دفاع است که در معرض نیست. هندرسون استاد سوراخ-plugger در کنار تیم کار نمی کند و همچنین بدون او.

زمانی که قهرمانان در اختیار داشتن این هافبک را به حرکت توپ به سرعت گسترده و یا به جلو مردان است. هیچ یک از این شغل پر زرق و برق اما آنها حیاتی به راه لیورپول عملکرد. اهداف کمک و صلیب هستند تجملات برای تیمهای متوسط مردان است. می توان آنها را در کنار رفتن به جلو تا زمانی که آنها آماده هستند به قرار دادن ترمز در هر ضد حمله.

برای بیش از نیم دهه FSG بودند از جان گذشته برای پیدا کردن یک جایگزین برای استیون جرارد. هندرسون همیشه رنج می برد و در مقایسه با سلف خود به عنوان کاپیتان. در حال حاضر دیگر وجود دارد ضروری برای پیدا کردن بالا و پایین box-to-box بازیکن برای پر کردن خلاء ناشی از Kop افسانه است.

جرارد به عنوان درخشان به عنوان او نمی خواهد کار در تیمهای تیم حداقل نه از هافبک. او را مجبور به حافظه را در مقابل سه یا محدوده تا بال از حق بازگشت – نقش او می تواند انجام دهد با اعتماد بنفس به عنوان او در زمانی که لیورپول بودند در برابر میلان در مرحله دوم یکچهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا در استانبول از 15 سال پیش. این Scouser بازی همه چیز در مورد انفجاری پویایی و مطابقت با عطف لحظات. زیدان تیم نیاز به نظم و انضباط و آمادگی برای اجرا به صورت تیمی در وسط پارک. بدون هندرسون, لیورپول خواهد بود به طور قابل توجهی کمتر پایدار در پشت و نمی خواهد آتش با چنین کارایی رفتن به جلو.

به توصیف انسان از ساندرلند به عنوان یک ضروری دندانه دار در بی امان ماشین به نظر می رسد مانند محکم او را با ضعف ستایش است. به خصوص که سهم خود را اغلب که از یک جزء به خاک سپرده عمیق در موتور. خیلی خوب کار می رود خود خسته شده اید به خصوص به ناظران که وقت خود را صرف زیر توپ. هم تیمی ها و مربیان را گرد بیشتر مشاهده رسیدگی و سخاوتمندانه در خود ستایش برای Henderson. آنها تشخیص خود تلاش و نفوذ است.

آن را ممکن است برای منسجم استدلال که تعدادی از بازیکنان دیگر بود بهتر مورد به نام فوتبالیست سال است. ترنت الکساندر-آرنولد تا به حال چشم نواز فصل Sadio یال انتخاباتی بود مسحورکننده و ویرژیل van Dijk شد امرانه. در جای دیگر, هیچ کس نمی تواند شکایت کرده اند تا به حال ده بروین در صدر نظرسنجی. بلژیک نیز ممکن است کمک به منچستر سیتی در لیگ قهرمانان برد قبل از اینکه فصل به پایان می رسد. هندرسون مختلف skillset به رقیب دیگر برای فردی افتخارات بود و به عنوان موثر به عنوان هر یک از آنها با وجود نقش خود را فاقد زرق و برق و ستاره با کیفیت.

هندرسون برنده فوتبال کانون نویسندگان فوتبالیست جایزه سال (گتی)

تا زمانی که مدیر یکی دیگر از آثار چگونه به توقف لیورپول مقابل سه و بال عقب سیستم هندرسون باقی خواهد ماند و مهم برای تیمهای تیم و ادامه خواهد داد به رشد است. تفکر متعارف نشان می دهد که مسلط هافبک راه را برای برنده شدن بازی اما Klopp تا حد زیادی رها شده است که بخش به عنوان نخستین واحد. درجه بندی هندرسون و همکار خود را هافبک با حمله به آمار است که از دست رفته نقطه از چگونه آنها را به کار گیرند.

روابط عمومی کانون اطراف هندرسون نشان می دهد که بسیاری از مردم هنوز به رسمیت شناخته شده و به همین دلیل لیورپول خیلی خوب هستند. زیدان هافبک را دگرگون کلیشه ای ایده از چگونه یک تیم باید کار کند. کاپیتان نقش غیر معمول است و نمی توان در ارتدکس استاندارد.

هندرسون به حفظ سطح بالایی از ثبات در یک طرف است که تحت سلطه را بدست آورد. کسانی که نمی دانیم چقدر خوب بوده و نمی تواند شروع به درک چرا لیورپول استثنایی هستند. که نشانه خوبی برای فصل آینده است چرا که اگر هندرسون شکوفا در مبارزات انتخاباتی آینده آن معنی خواهد بود که زیدان طرف هنوز در خیابان ها جلوتر از رقابت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>