‘اگر شما می توانید نیست که طرفداران این جام رایدر’: تایگر وودز پشت سوت زدن تنگه تعویق

تایگر وودز گفت: جام رایدر بود همان بدون طرفداران او به عنوان حمایت تصمیم برای به تعویق انداختن سوت زدن تنگه قرار گرفتند تا در سال آینده.

این دوسالانه برخورد میان ایالات متحده و اروپا بوده است با توجه به محل در سپتامبر اما ادامه نگرانی ها بیش از coronavirus به معنای برگزارکنندگان رویداد قادر به تضمین ویسکانسین محل با خیال راحت می تواند میزبان تماشاگران این سال و تصمیم گرفتند به فشار آن را تا 2021.

جنگل که در هشت رایدر فنجان در طول سفرهای طولانی و بسیار حرفه ای موفق برجسته چگونه انتگرال طرفداران بودند به رقابت و گفت: آن را نمی تواند بدون آنها.

15-زمان عمده قهرمان خواهد شد که در رقابتی عمل برای اولین بار از ماه فوریه در این هفته یادبود مسابقات گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی جریان در تور PGA را حساب توییتر: “کاملا رک و پوست کنده یک جام رایدر بدون فن است نه جام رایدر.

“آن را به عنوان در حال حاضر خوب است. بنابراین زمانی که جام رایدر برای اولین بار آغاز شده وجود ندارد که بسیاری از افراد درگیر در این بازی اما جهان گسترش یافته است این رویداد به گسترش است.

بروکس Koepka اصرار داشت او حاضر به تصویب در جام رایدر اگر طرفداران نبودند مجاز به حضور در (گتی)

“و تا آنجا که من می توانید به یاد داشته باشید, من همیشه دیده می شود افراد درگیر در جام رایدر – شعار و فریاد و مشارکت bipartisanship شده است که بخشی از ورزش و بخشی از این رویداد.

“من فکر می کنم آنچه را که آنها با تعلیق آن برای سال و حرکت آن را به سال آینده درستی بود.

“ما نمی تواند یک محیط که در آن ما می تواند محافظت از تمام طرفداران که قرار بود درگیر می شود و باید آن نوع از تضمین. بدیهی است در صورتی که مورد, شما نمی توانید به طرفداران.

“اگر شما می توانید نیست که طرفداران سپس آن را به جام رایدر.”

جنگل به این شانس را به PGA Tour تاریخچه این هفته او به عنوان پیشنهادات به پیشی سام Snead را به مدت طولانی رکورد 82 برنده

44 ساله همسان Snead زمانی که او ادعا Zozo عنوان قهرمانی در ژاپن در ماه اکتبر گذشته و او مناظر خود را در مجموعه بازگشت به دایره برنده در Muirfield ایجاد کرد در روز یکشنبه.

“من می خواهم بگویم که من قصد دارم برای برنده شدن در این رویداد” اضافه شده جنگل که برنده این دوره از مسابقات پنج بار قبل از. “که قصد من از آمدن به اینجا که من قصد رفتن به هر رویداد.

“آیا که نقش بیا بیرون یکشنبه, امیدوارم که خواهد در این مورد. آن بود که یک هفته خاص سه مسابقات پیش در Zozo. وجود دارد بدون هیچ دلیل که چرا من نمی توانم این کار را انجام دوباره این هفته است.”

پس از جنگل آخرین teed آن را در ماه فوریه آمار و ارقام در سراسر جهانی ورزش نشان داده اند که حمایت خود را به صورت سیاه و سفید زندگی مهم جنبش پس از مرگ جورج فلوید.

وقتی پرسیده شد که در مورد تفاوت مثبت حرکت می توانید جنگل اضافه شده: “من فکر می کنم تغییر فوق العاده است. تا زمانی که ما تغییرات را بدون صدمه زدن به بی گناه و متاسفانه اتفاقی است که امیدوارم این اتفاق در آینده اما یک جنبش و تغییر فوق العاده است.

“این که چگونه جامعه توسعه که ما چگونه رشد می کنند که چگونه ما حرکت رو به جلو این است که چگونه ما باید انصاف. متاسفانه ما از دست داده ایم گناه زندگی می کند در طول راه و امیدوارم ما را از دست ندهید هر گونه بیشتر در آینده همانطور که ما حرکت به یک مکان بسیار بهتر اجتماعی است.”

PA

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>