‘من می خواهم به جای خوشحال بودن در خود من از در که گروه دوباره’: تونی هدلی واکنش نشان می دهد به Spandau Ballet mockumentary این Kemps: همه درست

سابق Spandau Ballet خواننده گروه تونی هدلی ادعا کرده است که او خواسته بود به نظر می رسد در این Kemps: همه درست است.

هدلی که ترک Spandau Ballet در سال 2017 گفت: این خورشید است که او می خواهم به جای تماشای Broadchurch از mockumentary در مورد سابق خود bandmates که پخش شده در بی بی سی دو روز یکشنبه (5 تیر).

این یک کلاه برداری های خاص به دنبال برادران مارتین و گری کمپ آنها به عنوان جشن سالگرد 40 از “طلا” با یک صحنه نشان دادن یک نقاشی از هدلی با دندان های نیش چشمان قرمز و شاخ.

“من نزدیک شد و نمی خواهد که هر چیزی برای انجام با آن. من انجام می شود” 60 ساله خواننده گفت.

“آنها می خواهند من را برای خوب است اما آن را نمی خواهید به اتفاق می افتد. من می خواهم به جای خوشحال بودن در خود من بود از در که گروه دوباره.”

او ادامه داد: “اگر آنها می خواهند یکی دیگر از خواننده که انتخاب خود را. اما اگر شما می خواهید به شنیدن آن ترانه خوانده شده توسط خواننده اصلی و سپس شما فقط می توانید واقعا یک آدم – و من.”

مستقل است و با نزدیک شدن مارتین و گری کمپ نمایندگان برای اظهار نظر ،

مستقل‘s اد کامینگز به این Kemps: همه درست یک چهار ستاره,بررسی, نوشتن: “این عجیب و غریب جدید کلاه برداری مستند یک puppyish likability با وجود از جمله برخی از آشکار ناله شایسته جوک.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید