Dwarf Planet Pluto Ocean
باستان زمین هنوز یک توده مذاب با یک مایع ماگما سطح زمانی که پلوتون همراه با آن اقیانوس زیرزمینی شد شروع به فرم. میلیاردها سال از آن زمان گذشت و آب مایع در زیر سطح پلوتون باقی مانده است در دور منظومه شمسی است. سیاره کوتوله ممکن است بسیار سرد اما محققان می گویند که آن را شروع کرده اند می تواند به عنوان یک جهان تشکیل شده است که به سرعت و با خشونت. ادامه مطلب برای دو فیلم و اطلاعات بیشتر.این داغ جهان نظریه نشان می دهد که پلوتو ممکن است صاحب یک اقیانوس زیرزمینی از آنجا که در اوایل زندگی خود به طور بالقوه پناه دادن به زندگی است. یک تیم تحقیقاتی است که فشار برای یک پلوتون مدارگرد است که نه تنها بازگشت به سیاره کوتوله اما مدار آن را به عنوان به خوبی. افق های جدید تنها قادر به گرفتن یک نگاه اجمالی به پلوتون در طول پرواز و دستگیر تصاویر با کیفیت بالا از فقط 40 درصد از جهان دور.

فروش

Gskyer Telescope, 70mm Aperture 400mm AZ Mount Astronomical Refracting Telescope for Kids Beginners - Travel Telescope with Carry Bag, Phone Adapter and Wireless Remote
Gskyer تلسکوپ 70mm دیافراگم 400 AZ کوه فصل Refracting Telescope برای کودکان و مبتدیان – سفر تلسکوپ با حمل کیسه تلفن آداپتور بی سیم و از راه دور

  • کیفیت اپتیک: 400mm f/5.7) فاصله کانونی و 70mm دیافراگم به طور کامل پوشش داده و اپتیک لنز شیشه ای با بالا انتقال پوشش ایجاد تصاویر خیره کننده و محافظت از چشم خود را. مناسب برای تلسکوپ ستاره شناسان به کاوش ستاره ها و ماه.
  • بزرگنمایی: با دو تعویض eyepieces و یکی 3x بارلو لنز.3x بارلو لنز trebles بزرگنمایی قدرت هر چشمی است. 5×24 یاب محدوده با نصب و استقرار براکت و صلیب مو خطوط را داخل محل اشیاء به راحتی.
  • از راه دور بی سیم: رایگان شامل یک تلفن هوشمند آداپتور و یک دوربین بی سیم از راه دور برای کشف ماهیت جهان به راحتی از طریق صفحه نمایش و شگفت انگیز در چین تصاویر.
  • قابل تنظیم سه پایه: این تلسکوپ اجازه می دهد تا برای بسیاری از های مختلف مشاهده موقعیت با یک تنظیم آلیاژ آلومینیوم سه پایه و یک کیسه حمل تلسکوپ و سه پایه مناسب می تواند در داخل کیسه های آسان برای سفر و ذخیره سازی.
  • رضایت: عمر نگهداری. اگر شما هر گونه سوال در مورد محصول و خدمات, لطفا احساس رایگان برای تماس با ما و ما بهترین های ما برای کمک به شما در 24 ساعت.

اقیانوس هستند در همه جا. بسیاری از آنها در منظومه شمسی بیرونی. و آنها را می توان سرزمین برای زندگی است. این است اساسی تغییر در راه ما مشاهده منظومه شمسی” گفت: S. آلن استرن یک ستاره شناس در جنوب غرب موسسه تحقیقات و سر از ناسا ماموریت افق های جدید.