Ian McKellen, اعتراف او توصیه پاتریک استوارت را به ستاره بازحمت حرکت کردن نقش

Ian McKellen نشان داده است او یک بار توصیه پاتریک استوارت نه به Star Trek نقش ساخته شده است که او یک ستاره بین المللی است.

استوارت در درجه اول شناخته شده به عنوان یک بازیگر تئاتر لندن زمانی که او ارائه شد بخشی از Jean-Luc Picard کاپیتان USS Enterprise, در مجموعه تلویزیونی پیشتازان فضا: نسل بعدی.

صحبت با نگهبانبرای جشن استوارت زندگی و کار خود را به عنوان او تبدیل 80 سال McKellen گفت: او پس از اصرار داشت که این پیشنهاد را یک “خطر”.

“او را به من بخشیده توصیه من به خطر جامد حرفه ای روی صحنه سقوط برای یک آینده نامشخص در پیشتازان فضا,” McKellen گفت. “چگونه او که کار کردم یک مثال نخست است چگونه شانس می تواند یک بانو و از آن خواهد شد یک پرچین فصل در خاطرات او باید بنویسید.”

استوارت به پایان رسید تا بازی Jean-Luc Picard برای هفت فصل از نسل بعدیقبل از reprising نقش در چهار ویژگی است. در این سال او به بازگشت به نقش CBS/آمازون سری ستاره بازحمت حرکت کردن: پیکارد.

استوارت قبلا صحبت در مورد McKellen, مشاوره در مصاحبه با صبح امروز در ژانویه.

“او در لس آنجلس در زمان و من به او گفت من تا به حال شده است در ارائه این نقش در این مجموعه و او به طور جدی هشدار داد که این کار را به دلیل آن را نمی شود خوب برای من حرفه ای” استوارت گفت. “که من انجام شده بود به خوبی در لندن در تئاتر و من نباید رها کردن خودم به این. او پس از اعتراف کرد که او ممکن است اشتباه است.”

McKellen و استوارت شده برای دهه کار با هم در مرحله (در محصولات مانند Waiting for Godot) در فیلم (از طریق رای دادن X-Men) و در تلویزیون.

در سال 2013 McKellen, officiated ازدواج استوارت و همسرش آفتابی Ozell.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>