Ian Holm مرگ: Edgar Wright منجر مراسم تجلیل از افسانه ای ارباب حلقه بازیگر

مراسم تجلیل شده اند پرداخت می شود به ارباب حلقه ها ستاره ایان هولم که مرده است در سن 88.

کهنه بازیگر بریتانیایی که به نظر می رسد در فیلم هایی مانند بیگانه و ارابه آتش, رنج می برد از بیماری پارکینسون-بیماری های مرتبط با خود را در زندگی آینده خود عامل تایید مرگ او در روز جمعه (19 ژوئن).

صنعت فیلم بریتانیا گرد هم آمدند در رسانه های اجتماعی به سوگواری حلم با بافتا نوشتن: “ما بسیار متاسفم برای شنیدن مرگ Ian Holm. نامزد 6 بفتا را گسترده و حرفه ای موفق در سراسر تلویزیون و فیلم او است که در اینجا در تصویر برنده بازیگر نقش مکمل مرد جایزه برای نقش خود در Chariots Of Fire 1981.”

بازیگر Samuel West مشترک غم و اندوه خود را در حلم مرگ tweeting: “دختر فقط پرسید چرا من غم انگیز بود. ‘یان هلم درگذشت.’ “چه کسی Ian Holm?’ ‘یک بازیگر.’ ‘یک بازیگر بزرگ است?’ “بله. یک بازیگر بزرگ است.'”

در دوم جیر غرب نوشت: “هرگز با یان هلم اما پدر من بازی گلاستر به خود را شاه لیر در سال 1997. مردان مسن خواسته شد برای رشد ریش. حلم مایکل برایانت, David Burke, و دا, چه کسی می دانست یکدیگر نشسته و با هم در خواندن از طریق. ریچارد ایر گفت: این نگاه مانند یک باغ گنوم کنوانسیون.”

او پیوست Baby Driver کارگردان ادگار رایت نوشت که: “RIP Ian Holm یک نابغه بازیگر آورده است که حضور قابل توجهی به بخش خنده دار دلخراش & وحشتناک است. با تشکر برای بیلبو ناپلئون (دو بار) شیرین آخرت بزرگ شب های برزیل و البته یاد خاکستر.”

بسیاری از فیلمسازان خود را به اشتراک گذاشته خاطرات شخصی از حلم با بازیگر Colin o’donoghue tweeting: “اگر چه من هرگز او را ملاقات کرده بودم و از کار بازیگر با پول کمی که من به لندن رفت و برای استماع و خواسته بود به ماندن بیش از یک تماس در روز بعد.

“من نمی باید مسکن یکی از مصاحبه مدیران خواسته پدرش که دور اگر من می تواند اقامت در آپارتمان خود. آنها بسیار با مهربانی گفت: بله. من واقعا لمس است که او می خواهم اجازه دهید یک غریبه کامل اقامت در خانه خود را. آن را تبدیل به یان هلم آپارتمان. چه جنتلمن!”

فقط احمق ها و اسب های ستاره جان Challis نوشت: “این خبر غم انگیز است که فوق العاده بازیگر Ian Holm درگذشت. من صرف چند ماه کوتاه با او را در RSC در استراتفورد در سال 1966 و ما تنیس بازی با هم. شیرین مرد.”
حلم است جان سالم به در برد توسط هنرمند سوفی د Stempel و پنج فرزند خود را, جسیکا, Sarah-Jane, ملیسا, Barnaby و هری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید