“من فکر می کنم – بهترین بخورند و سپس”: به همین دلیل قرار دادن ورزش برچسب بر روی مواد غذایی می تواند تاثیر افراد مبتلا به اختلالات خوردن

Tمقاله در اصل منتشر شد در ماه دسامبر 2019.

بوریس جانسون تا به معرفی یک دولت جدید استراتژی برای مبارزه با چاقی با اصرار مردم به “از دست دادن کمی از وزن”.

این می آید به عنوان خیابان داونینگ آماده به ممنوعیت مواد غذایی آشغال آگهی قبل از حوضه. این طرح نیز بنا به گزارش دیدن پایان به خرید-یک-دریافت-یکی-رایگان معاملات و اضافه کردن تعداد کالری به رستوران منوها.

قبلا تحقیقاتی از دانشمندان در دانشگاه لافبورو در بر داشت جایگزین “چراغ” تغذیه سیستم در تولید مواد غذایی با اطلاعات در مورد چه مقدار ورزش مورد نیاز خواهد بود برای رایت کردن آیتم’ کالری ممکن است کمک به چاقی بحران در انگلستان است.

این تیم در بر داشت از طریق تجزیه و تحلیل از 15 عمده مطالعات انجام شده بر روی برچسب مواد غذایی است که شرکت کنندگان می خوردند به طور متوسط 65 کالری کمتری در هر وعده غذایی در هنگام ورزش-بر اساس برچسب معرفی شدند. برچسب های پیشنهادی ممکن است برای مثال دیدن یک نوشیدنی های گازدار حاوی 138 کالری نشان می دهد یک فرد راه رفتن به مدت 26 دقیقه و یا در حال اجرا برای 13 دقیقه. “وجود دارد یک سیگنال روشن است که ممکن است آن را مفید می گوید:” این مطالعه منجر نویسنده پروفسور آماندا دیلی.

اما این پیشنهاد مواجه انتقاد از اختلال در غذا خوردن موسسات خیریه و افراد با سابقه اختلال غذا خوردن است.

دولت نشان داده 28.7 درصد از بزرگسالان در انگلستان در حال حاضر چاقی تعریف شده به عنوان داشتن BMI (شاخص توده بدن) 30 یا بالاتر — و بیشتر 35.6 درصد از نظر پزشکی اضافه وزن دارند. اما در حالی که محققان فکر می کنم این سیستم جدید خواهد بود خوب برای مقابله با چاقی, برای کسانی که با خرید و فروش انواع اختلال خوردن مانند بی اشتهایی عصبی یا پرخوری این سیستم جدید می تواند به طور بالقوه در معرض خطر اوضاع بدتر می گویند سازمان های خیریه.

تام Quinn, مدیر امور خارجی در ضرب و شتم انگلستان منجر به اختلال در غذا خوردن موسسه خیریه می گوید مستقل: “اگر چه ما می دانیم اهمیت کاهش چاقی و برچسب زدن مواد غذایی در این راه خطرات بودن فوق العاده تحریک برای کسانی که مبتلا یا در معرض خطر اختلالات خوردن.

“ما می دانیم که بسیاری از افراد مبتلا به اختلالات خوردن مبارزه با بیش از حد ورزش پس گفته بودن دقیقا چه مقدار ورزش آن را به سوزاندن مواد غذایی خاص خطرات تشدید علائم خود را.”

امید, 29, از لندن, که توسعه بی اشتهایی زمانی که او فقط 13 سال می گوید مستقل اگر او تا به حال دیده می شود این برچسب در فروشگاه او را احساس کرده اند “وحشتزده و مضطرب” از آنجا که بخشی از بی اشتهایی یادگیری کالری و مربوط به ورزش نیاز به رایت این خاموش.

“بخش عظیمی از بیماری های پیچیده شده بود تا در ورزش بیش از حد. من قطعا نهفته باشد توسط این. من می دانم که من می خواهم. من با وسواس ورزش و این چیزی بود که من [احساس] من تا به حال برای انجام تمام وقت. آن را تقریبا به کشته شدن من است.”

به طور مشابه ربکا از Chelmsford, Essex, که مبتلا به بی اشتهایی در سال 2008 می گوید این پیشنهاد را “بسیار مشکل”. “به عنوان کسی که رنج می برد با اختلال در غذا خوردن, البته, شما در حال رفتن به نگاه در برچسب و فکر می کنم حق اگر من قصد دارم به خوردن که من هستم رفتن به نیاز به اجرای به مدت 90 دقیقه. بهترین از غذا خوردن و پس از آن’.

“من می توانید تصور کنید که ساعت ها ایستاده در سوپر مارکت جنگ داخلی جنگ به دلیل این برچسب و تا پایان در گریان دعوا با خانواده به عنوان یک نتیجه,” او می گوید. “دوباره, نگرانی, چاقی هستند که دارای اولویت بیش از نگرانی های بیش از سلامت روان ما.”

31 ساله می گوید این است که حتی بدتر پیشنهاد از پیشنهادات قبلی برای قرار دادن کالری در تمام رستوران منوها که بسیاری از خیابان های زنجیره ای و برخی رسانه ها فست فود مثل مک دونالد در حال حاضر به تصویب رسید. “کالری در رستوران منوها به اندازه کافی بد است اما حداقل شما می توانید اجتناب از آن اگر شما نیاز به” او می گوید. “اما بسیاری از مردم از لوکس بودن قادر به جلوگیری از سوپر مارکت.”

برچسب سریع منوهای غذایی با کالری اطلاعات نشان داده شده است که به برخی از تاثیر مثبت در کاهش مشتری خرید 2019 مطالعه از دانشگاه هاروارد یافت. منتشر شده در مجله پزشکی بریتانیا تحقیقاتی در بر داشت کالری برچسب ارتباط بود فوری کاهش 60 کالری در هر معامله.

(iStock)

اما ربکا می گوید: ورزش برچسب ها همچنین ممکن است یک مشکل برای افراد مبتلا به چاقی و گفت که: “افراد چاق به طور موثر بودن گفت: آنها ضعیف و احمقانه برای اجرا نیست و برای 90 دقیقه بعد از خوردن یک ساندویچ است. من شک ساندویچ مشکل است,” او می گوید: اشاره به دیگر علل چاقی که بیمه خدمات درمانی می گوید می تواند شامل راحتی خوردن عادات بد آموخته شده از خانواده های ژنتیکی و دلایل پزشکی و یا دیگر عوامل محیطی است.

دولت نشان داده شيوع اضافه وزن 11 درصد بالاتر از بسیاری از لحاظ اقتصادی مناطق محروم انگلستان از حداقل مناطق محروم.

Jodie, 24, از, Hertfordshire, که همچنین تشخیص داده شده است با بی اشتهایی می گوید: او در بر داشت خودش را در حال سقوط به عادات قدیمی هنگامی که او در مورد طرح های پیشنهادی. “من خودم را بلافاصله و تقریبا در نوعی از اختلال در غذا خوردن روی خلبان اتوماتیک اسکرول کردن مقالات برای خواندن اعداد برای دیدن اگر من تا به حال شده است گرفتن آن را حق’ یا اگر من نیاز به انجام بیشتر. من پس از آن تغییر به خشم که من متوجه شدم چه فقط مقاله به تنهایی تا به حال باعث شده برای من,” او می گوید.

“این سوخت من خواندن افکار و تقویت این باور است که من نیاز به ‘کسب غذایی که من اصلا ‘اجازه’ به خوردن و این نتایج در محدودیت بیشتر و ورزش اجباری.”

جودی می گوید در اوج بی اشتهایی او او خرید یک مبارزه مستمر و نگاهی به ساعت برای خرید یک محصول واحد تحقیق کالری از قبل و همیشه در تلاش برای خرید همه چیز با 1 کالری کمتر از دیگری قابل مقایسه مواد غذایی است.

“سوپر مارکت ها شد یک کتابخانه برای اختلال در غذا خوردن, راه رفتن در آن وجود دارد به فهرست محصولات. من حتی نمی تواند شروع به توصیف اثر مضر و آسیب است که رخ می دهد به عنوان یک نتیجه از ورزش برچسب بر روی محصولات غذایی است.”

دانکن استفنسون معاون اجرایی رئیس انجمن سلطنتی برای بهداشت عمومی در یک موسسه خیریه کار بر روی بهبود بهداشت عمومی استقبال ایده ورزش-بر اساس برچسب زدن در نور از زمان “بحران چاقی” در انگلستان است. استفان می گوید خیریه کار خود را نشان داد از جمله ورزش-بر اساس برچسب هر دو مصرف کنندگان فکر می کنم دو بار در مورد خرید خود را و انگیزه آنها را به فکر کردن در مورد ورزش.

اما Deanne جید بنیانگذار مرکز ملی اختلالات غذا خوردن که در درمان بیماران چاق و دیگران با اختلالات خوردن مانند بی اشتهایی می گوید او هنوز هم نگرانی در مورد صحت اين برچسب ها استفاده می شود که در مقیاس انبوه. “این می تواند نادرست یا گمراه کننده است. چقدر انرژی شما را می سوزاند انجام کارهای مختلف بسته به شرایط شخصی خود فیزیولوژی” او توضیح می دهد. “هیچ چیز استاندارد است”.

“کمی دانش می تواند یک چیز خطرناک در دست مردم است که نمی تواند مناسب این اطلاعات را در یک چارچوب وسیع تری از عقل” او می گوید. “در برخی از افراد می تواند منجر به بیش از حد شمارش کالری و همچنین جبرانی رفتار و اضطراب است.

“تعادل, من فکر نمی کنم آن است که مفید به قرار دادن این دانش در بخشی از بلیط.”

کوین از ضرب و شتم موافق است: “سیاست گذاران به دنبال ترکیب این تغییر نیاز به در نظر گرفتن تاثیر آن ممکن است در افراد با سلامت روان.”

اگر شما آسیب دیده اند و هر یک از مسائل ذکر شده در این مقاله, شما می توانید تماس های زیر تماس حاصل سازمانها برای حمایت از: ضرب و شتم تلفنی در 0808 801 0677 یا ذهن در 0300 123 3393.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>