تولید کننده افی قهوه ای نشان داده است: “بزرگ” صنعت واکنش او مواجه شده و پس از یک رویارویی او با مت دیمون در مورد تنوع ویروسی رفت.

در سال 2015 قهوه ای به نظر می رسد در سری پروژه Greenlightیک واقعیت نشان می دهد که در آن برای اولین بار مدیران رقابت برای دریافت فیلم های خود را ساخته شده است.

در نمایش قهوه ای خواست دیمون و همکار خود را از قضات به انتخاب متنوع کارگردانی تیم برای یکی از فیلم های که ساخته شده اشاره به این که “تنها شخص سیاه و سفید” در بازیگران بود “هوکر می شود که آمار خود دلال محبت”. دامون رد تماس خود را برای بام نمایندگی در پشت صحنه گفت: “زمانی که ما در حال صحبت کردن در مورد تنوع شما آن را در این مصاحبه از فیلم در این مصاحبه نشان می دهد.”

بعد در قسمت دامون دوباره پیشنهاد تنوع نباید مسئله ای که با توجه به فیلم سازی تیم: “من فکر می کنم نقطه تمام از این چیزی است که شما برای بهترین مدیر دوره است.” او بعدها علنا عذر خواهی کرد برای نظرات خود را.

در یک ستون جدید در هالیوود گزارشگربراون گفت که او تلاش برای به دست آوردن کار برای برخی از زمان پس از حادثه.

“پس از من پروژه Greenlightمن دچار یک واکنش,” او نوشت. “من کار نمی کند در حالی که برای. مردم نمی خواهید برای کار با من صحبت می کرد در حقیقت به قدرت است. افرادی که در صحبت کردن معمولا به حاشیه رانده شده و تحت فشار قرار دادند پشت به نام مشکل مقابله شما نام آن را. من صحبت کرد و شتابزده smacked به پایین. من را در آغوش با آغوش باز و نه آن کار به نفع من… برای اولین بار در.”

قهوه ای توضیح داد که او در نهایت کار ارائه شده توسط فیلمنامه Lee Daniels اما حتی این استودیو بود و تمایلی به ارائه خود را به یک موقعیت تا Daniels آنها را متقاعد به او یک فرصت است.

“این چیزی است که اغلب نیاز به اتفاق می افتد شما نیاز به کسی که با قدرت و شجاعت از اعتقادات خود برای کمک به. که چه لی بود و هم متحدان و توییتر – آنها به من پشت 1,000 درصد است. در آن زمان پنج سال منتشر شود که از ننگ.”

قهوه ای اضافه شده است که حتی زمانی که شما “را مت دیمون از آن” مردم سیاه و سفید هستند “رنج microagressions” در هر روز است.

“مردم فقط دیدم که یک درگیری داشتند ولی دیگران” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de