بدنه رئیس اعطای McCann عذر خواهی به باشگاه طرفداران پس از ‘شرم آور’ شکست ویگان

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

هال سیتی, رئیس, اعطای McCann عذر خواهی کرد به باشگاه طرفداران خود 8-0 خرمن کوبی در همکار قهرمانی سقوط battlers ویگان.

ببر’ مشترک-بزرگترین لیگ از دست دادن در تاریخ خود شاهد آنها واگذار هفت بار در قابل توجه نیمه اول با Kieffer مور و کیه Dowell به ثمر رسیدن هر کدام Kal و مشاهیر جمال لاو و جو ویلیامز همچنین توری قبل از Dowell خود را به اتمام هتریک پس از شکستن.

از آن می شده اند و حتی بدتر برای ضعیف بازدید کنندگان با مشاهیر و Antonee رابینسون هر ضربه با چوب.

مک کین گفت: “این به ما صدمه دیده و همه من می توانید انجام دهید این است که عذرخواهی به طرفداران از طرف هر کس که در اتاق پانسمان چون هیچ جا به اندازه کافی خوب است و من خیلی متاسفم برای که.

“ما نمی رفتن. همه در همه ، ما تن در اولین-عجیب و غریب دقیقه, دادن به خودمان را از کوه به صعود و پس از آن ما به نظر می رسید به تن هر زمان ویگان رو به جلو رفت. ما ایستاده بود در حاشیه تفکر این است که همیشه رفتن به چیست؟’ ما فقط نمی توانید به مقابله با آن در همه. ما فقط نمی نوبه خود تا.

“همه ما احساس خجالت. همه ما در حال صدمه زدن به. ما خیلی سخت کار کرده اند در این فصل و به انجام مانند ما امروز غیر قابل قبول است از همه است.”

McCann بود پرسید: اگر او می تواند هر گونه دفاع از خود را به عنوان یک مربی پس از آنچه اتفاق افتاده بود و او گفت: “نه ، وجود ندارد بسیار شما می توانید می گویند که شما فقط ضرب و شتم 8-0.

“اما من فقط برای رفتن و نگاه به آن در حال حاضر با بازیکنان و ما باید سعی کنید برای انتخاب یک تیم که برای گرفتن سه امتیاز مقابل لوتون (در روز شنبه).”

پرسید: اگر او می خواهد استعفا شمالی ایرلندی – که تیم باید برنده یک مسابقه لیگ پس از روز سال نو – گفت: “من فکر نمی کنم این سوال من پاسخ در حال حاضر. ما دو بازی بزرگ در آینده بیش از هفته آینده و یا پس بنابراین من سعی کنید برای آماده سازی این تیم به تلاش برای بدست آوردن نتایج.”

هنگامی که پس از آن پرسید: اگر او انتظار می رود به اتهام برای این دو بازی مک کین گفت: “من فکر می کنم من به این سوال پاسخ داده شده.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>